Revival pokryło się złotem w Ekwadorze!

Wspaniała wiadomość! Jak podało IFPI Ecuador Revival pokryło się złotem! Ponadto trzy single z owego albumu – “Good For You”, “Same Old Love” oraz “Hands To Myself” pokryły się platyną!


Napisane przez Kylie dnia 15/08/2016 | Skomentuj post (0)
Nagrania z pierwszego koncertu “Revival Tour”

“Revival”, najnowszy projekt muzyczny Seleny z powodzeniem porusza się pomiędzy pop fonograficznym scenariuszem poprzednich piosenek. Piosenkarka rozpoczęła swoją długo oczekiwaną trasę “Revival” w piątek w centrum konferencyjnym w Mandalay Bay w Las Vegas, USA.

Gwiazda prezentowała się na arenie wypełnionej 12.000 widzów. Panna Gomez zaśpiewała o 5:00 czasu polskiego. Już dzisiaj możecie obejrzeć filmiki poszczególnych piosenek wykonanych przez Selenę. :)

“Revival”

“Same Old Love”

“Come & Get It”

“Sober”

 “Good For You”

“Hands To Myself”

 “Who Says”

 “Nobody”

 “Feel Me”

 “Me & My Girls”

 “Sweet Dreams”

 “I Want You To Know”

 “I Want You To Know”/ “Kill Em With Kindness”

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
“Nobody” w chrześcijańskim radiu?

Strona TMZ podała, że utwór Seleny – “Nobody”, miałby się pojawić w chrześcijańskim radiu, a później ewentualnie w jakiś stacji o ogólnym dostępie.

Powiedziano nam, że Selena napisała piosenkę „Nobody” z Shanem Stevensem, by dostarczyć jeden komunikat – że nikt nie może kochać nas tak, jak Bóg.

Plan jest taki, by puścić piosenkę w chrześcijańskim radiu i ewentualnie przejść do większych stacji.

Napisane przez Kylie dnia 27/02/2016 | Skomentuj post (0)
Revival pokrył się złotem w Chile

Najnowszy album Seleny – Revival, pokrył się złotem w jednym z krajów Ameryki Południowej, Chile. Krążek sprzedał się tam w nakładzie 5 tyś. egzemplarzy o czym poinformował UniversalMusic Chile ;)

Napisane przez Kylie dnia 25/02/2016 | Skomentuj post (0)
Aktualizacja rankingów Billboard

Magazyn Billoboard na swojej stronie zaktualizował rankingi muzyczne, dzięki czemu mogliśmy odnotować jakie pozycji w owym zestawieniu zajmują utwory Selena. Jak się okazało panna Gomez jest pierwszą była gwizdą Disney, której udało się umieścić 3 single z albumu w Top10. Ponadto “Revival” wspiął się z 21 miejsca na miejsce 7.

Cieszący się stałą sprzedażą, obecnością w radiu, a także niedawnym debiutem na VEVO ‚ singiel “Hands To Myself” od Seleny Gomez wspina się na listy Billboard Hot 100!

W tym tygodniu utwór znajduje się w Top 10.

“Hands To Myself” wspiął się do góry o 14 miejsc i zajmuje obecnie 7 miejsce w Billboard Hot 100.

“Hands To Myself” to singiel który zaraz po “Same Old Love”która miał najwyższą pozycję, 5 miejsce w oficjalnej liście, a obecnie jest na 8 miejscu. Jego poprzednik, “Good for You”miał także wysoką pozycję, 5 miejsce.

Jako solidny utwór w sprzedaży, streamingu i antenach, “Same old love” radził sobie dobrze we wszystkich wymiarach wykresów. Niedawno opublikowany Fetty Wap Remix, który sprzedał się w 16,262 cotygodniowych kopie, przyczynił się znacznie do tej ogólnej aktywności.

Napisane przez Kylie dnia 03/02/2016 | Skomentuj post (0)
Selena dla iHeartRadio

Pojawił się obszerny wywiad z Seleną, która opowiada o piosenkach z albumu “Revival”. Oprócz samego wywiadu powstało kilka zdjęć portretowych wykonanych przez Katherine Tyler dla iHeartRadio. Fotografie są w naszej galerii a znaczenie piosenek Seleny możecie przeczytać klikając na ten link lub poczekać do następnego tygodnia – przetłumaczę je dla Was!

GALERIA ZDJĘĆ: Profesjonalne sesje zdjęciowe (2015) > » 2015: iHeartRadio

Napisane przez Kylie dnia 24/10/2015 | Skomentuj post (0)
Selena w programie On Air with Ryan Seacrest

Pojawił się wywiad Seleny dla radia iHeart a dokładniej kawałek programu On Air with Ryan Seacrest, w którym Selena opowiada o emocjach związanych z zdobyciem szczytu albumem ‘Revival’. ‘To trochę surrealistyczne’ – wyznała Gomez.

Napisane przez Kylie dnia 24/10/2015 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >