Selena na urodzinach Melissy

8 czerwca Selena wraz z ekipą Revival Tour wybrała się do restauracji Venkman’s w Atlancie, aby świętować urodziny swojej makijażystki Melissy Murdick.

Napisane przez Kylie dnia 11/06/2016 | Skomentuj post (0)
Kolejny dzień prób

Po niespodziance od Seleny, czyli uwiecznianiu jej prób do trasy na snapie Coca Coli, przyszedł czas na kolejne wieści. Podczas wczorajszej próby na arenie pojawił się zespół z wytwórni i produkcji dokumentów DVD – Victory Films. Wszystko wskazuje na to, że powstanie film dokumentalny o nowej trasie koncertowej Seleny. Na miejscu pojawił się też, zaprzyjaźniony z Gomez, pastor Benjamin Houston wraz z córkami, które jak widzimy na snapach bawiły się z piosenkarką do piosenek “Who Says” i “Let It Go”. Tradycyjnie mamy też wgląd w kulisy. Jak się okazuje, ekipa Seleny uwielbia słodycze tak jak sama Gomez, bo widzimy, że w bufecie jest ich spory zapas ;)

Ciekawostka: Trasa Revival Tour została okrzyknięta jedną z najgorętszych tras tego lata przez magazyn Billboard.

Napisane przez Kylie dnia 30/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selena na Snapchacie

Przedwczoraj, po południu (7 kwietnia), Selena Gomez pojechała do Miami, aby popracować na rozwiązaniem nierozstrzygniętych kwestii z marką “Louis Vuitton” reprezentowaną właśnie przez nią.

Wczoraj wieczorem, w piątek, gwiazda wróciła do aktualizacji swojego oficjalnego konta na Snapchacie (@SelenaGomez) ze zdjęciami i filmami, w których pokazuje podgląd nowego utworu, a także bawi się przy dźwiękach “Work From Home” i “One Dance “, Fifth Harmony i Drake.


sel
 


Filmiki, które udostępniła Selena, obejrzycie poniżej.


Napisane przez Kylie dnia 09/04/2016 | Skomentuj post (0)
W klubie “The Roxy” (31.03/01.04)

Selena pojawiła się wczoraj w nocy w klubie “The Roxy” w Zachodnim Hollywood na imprezie urodzinowej sióstr Sama’y i Haya’y Khadra. Pojawił się jeden filmik z tego wydarzenia na wspólnym Snapchacie dziewczyn – Simihaze, oraz zdjęcia paparazzich gdy Selena opuszczała imprezę późno w nocy.

Napisane przez Kylie dnia 01/04/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie od Seleny i filmik od Hunga

Selena zaktualizowała swoje konto na Instagramie o nowe zdjęcie prywatne wykonane na planie najnowszej kampanii Pantene. Niestety szybko usunęła owe zdjęcie, które jednak znajdziecie w naszej galerii dzięki czujności fanów. Również makijażysta Seleny, Hung Vanngo, dodał na swojego snapchata nowy filmik z aktorką, która bawi się przy kawałku Britney Spears – Circus.

Napisane przez Kylie dnia 23/03/2016 | Skomentuj post (0)
Kolejny dzień przygotowań do kampanii Pantene

Wczorajszego dnia (18 marca) Selena pojawiła się na planie zdjęciowym, gdzie nagrywany był film bądź też wykonywała była sesja na potrzeby nowej kampanii Pantene.  Na miejscu był też obecny Hung Vanngo, makijażysta, menadżerka Seleny – Aleen Keshishian oraz przyjaciółka i asystentka panny Gomez – Theresa Marie. Pojawiło się kilka zdjęć prywatnych z owego dnia na których Selly wygląda naprawdę świetnie.

    

    

Napisane przez Kylie dnia 19/03/2016 | Skomentuj post (0)
Selena w Las Vegas (snapchat & koncert Celine Dion)

Chociaż stwierdzono przez magazyn People i potwierdzono na twitterze telewizji Nickelodeon, że Selena będzie na gali “Kids Choice Awards” – artystka nie pojawiła się i nagrała filmik, na którym potwierdziła, że jest obecnie w Las Vegas (NV) i obecnie aktualizuje swoje konto snapchat z filmikami obok swoich przyjaciół: Ashley Cooka, Courtney Barry i Raquelle Stevens! Oprócz tego videa, Selena pojawiła się wczoraj (12 marca) na koncercie Celine Dion.


Napisane przez Kylie dnia 13/03/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >