Znajomi składają życzenia Selenie!

22 lipca należał do Seleny! Na Instagramach i Twitterach pojawiło się mnóstwo wpisów z życzeniami z okazji urodzin naszej idolki. Życzenia złożyli jej m.in. Basia Richard, Courtney Barry, Ashley Cook, Ashley Benson, Zedd, Raquelle Stevens czy Taylor Swift. Poniżej znajdziecie zdjęcia, które przyjaciele Sel dołączali do życzeń:

 

Napisane przez Kylie dnia 23/07/2015 | Skomentuj post (0)
Zedd wypowiada się o Selenie

Zedd w ostatnim wywiadzie dla magazynu SPIN wypowiedział się o Selenie! Wspomniał m.in. o pierwszym spotkaniu oraz i plotkach na temat ich związku.

Zedd: Jak Selena [Gomez] na przykład, nie była ona na mojej mapie, zanim ją poznałem. Wtedy pomyślałem: “Dlaczego nie spróbować zrobić razem jakąś muzykę i sprawdzić, czy to pasuje?” A potem “I Want You To Know” było najlepszym rozwiązaniem, spodobało mi się i nie chciałem próbować tego z nikim innym.

Magazyn SPIN: Byłeś oczywiście w centrum uwagi przez ostatnie sześć miesięcy z powodu dość upublicznionych relacji [z Seleną Gomez], ale zdaje się, że jesteś rodzajem muzyka, który unika rozgłosu. Jakie było dla Ciebie dostosowanie się do tego świata?
Zedd: To jest coś, czego musiałem się nauczyć w ciągu ostatniego roku, ponieważ najpierw nie było to nic wielkiego, a potem nagle pojawiałem się w prasie. Dużo gazet pisało o nas, o czym dowiedziałem się od mojego taty. Mówił: “Właśnie przeczytałem to, Anton”, a ty jesteś jak… CO? To jest wyciąganie z kontekstu, więc jeśli coś powiesz, to poniesie cię gdzieś indziej, potem nagle tam stoisz i mówisz: “No dobrze, mam zamiar powiedzieć coś na ten temat albo z tym żyć. Po prostu mówię ludziom, że nie będę opowiadał o swoim życiu prywatnym.”

Napisane przez Kylie dnia 19/05/2015 | Skomentuj post (0)