Urodziny Ashley Cook!

Ashley Cook, najlepsza przyjaciółka Seleny i jej była asystentka, obchodziła wczoraj swoje urodziny (22 marca). Z tej okazji Selena pojawiła sie imprezie zorganizowanej, prawdopodobnie, w nowym mieszkaniu Ashley, Seleny i ich przyjaciółek w Los Angeles, a w nocy dołączyli do nich inni goście, m.in. Aflerdo Flores ;)

Napisane przez Kylie dnia 23/03/2016 | Skomentuj post (0)
Vanessa Hudgens mówi o Selenie i Justinie

Jedna z najbliższych przyjaciółek Seleny – Vanessa Hudgens, wzięła ostatnio udział w programie “What Happens Live”. Podczas zadawania pytań przez dzwoniących, jedna z dziewczyn zapytała ją o Selenie i Justina!

Czy to prawda, że pomagałaś uniknąć Selenie Justina podczas MET Gala?
Hm… Myślę, że nie. Ona jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek, i chciałam po prostu swoją dziewczynę z powrotem, więc to jest to co robiłam, a nie pomoc w próbie unikania go, ale myślę że nikt nie chce zobaczyć swojego byłego chłopaka.

Napisane przez Kylie dnia 22/05/2015 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia od znajomych Seleny

Na Instagramach znajomych Sel – Vanessy Hudgens oraz Theresy Marie Mingus pojawiły się nowe zdjęcia, na których widzimy naszą idolkę. Fotografia od Van pochodzi z 2013 roku, kiedy to dziewczyny promowały film “Spring Breakers”, natomiast to od Theresy zostało wykonane najprawdopodobniej wczoraj.

@vanessahudgens #tbt ja i ślicznotki ✈️❤️💋

Napisane przez Kylie dnia 22/05/2015 | Skomentuj post (0)
Zdjęcia od znajomych

Znajomi Gomez dodali 4. zdjęcia na swoje Instagramy. Dlaczego o tym wspominam? Otóż na każdym z nich znajduje się Selena i wygląda przepięknie. Przekonajcie się sami odwiedzając galerię.

GALERIA ZDJĘĆ: Inne (Prywatne zdjęcia) » Instagram Seleny

Napisane przez Kylie dnia 28/03/2014 | Skomentuj post (0)
Z Ashley i Vanessą

Wczorajszy wieczór Selena spędziła w towarzystwie swoich dwóch przyjaciółek, które poznała na planie filmu “Spring Breakers.” Oczywiście chodzi o Ashley Benson i Vanessę Hudgens. Niestety zabrakło Rachel. Wszystkie trzy dziewczyny wyglądały przepięknie. Zdjęcie już jest w galerii.

Rachel gdzie jesteś? Powrót z moimi starszymi siostrami na życie.

GALERIA ZDJĘĆ: Inne (Prywatne zdjęcia) » Instagram Seleny

Napisane przez Kylie dnia 27/03/2014 | Skomentuj post (0)
Zdjecie od Ashley

Ashley Tisdale udostępniła zdjęcie z czerwonego dywanu After-Party Złotych Głobów 2013. Nasza Selena pozuje na nim w towarzystwie oczywiście Ashley, a także Vanessy i Sarah. Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam tamten outfit panny Gomez!

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Różne

Napisane przez Kylie dnia 22/02/2014 | Skomentuj post (0)
Paryskie wspomnienia….

Ashley Benson, aktorka, która jest przyjaciółką Seleny, udostępniła na Instagramie nowe/stare zdjęcie prywatne właśnie z panną Gomez, a także Vanessą Hudgens i Rachel Korine. Wspólna fotografia dziewczyn została wykonana przed premierą filmu Spring Breakers w Paryżu.

TBT, Paryż z moimi dziewczynami

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Różne

Napisane przez Kylie dnia 21/02/2014 | Skomentuj post (0)