Zdjęcie od Nikki

Nikki Hahn, młodziutka i początkująca aktorka, która zagrała wraz z Gomez w filmie “Czarodzieje z Waverly Place: Alex vs Alex”, dodała na swojego Twittera zdjęcie z Seleną. Pochodzi ono najprawdopodobniej zza kulis planu obrazu kinowego, gdzie główną rolę zagrała nasza idolka. Selly na zdjęciu wygląda naprawdę słodko! Zobaczcie sami odwiedzając naszą galerię. ;-)

To była jedna z moich ulubionych prac! #CzarodziejezWaverlyPlace #AlexvsAlex @DisneyChannel @selenagomez Uwielbiałam z tobą pracować.

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Inne) » Fani & Zdjęcia wykonane przez fanów

Napisane przez Kylie dnia 19/03/2014 | Skomentuj post (0)
Nowy filmik zza kulis WOWP

David DeLuise, który wcielał sie w rolę taty Alex Russo w serialu “Czarodzieje z Waverly Place”, dodał na swojego Twittera nowy wpis pod którym umieścił filmik. Widzimy na nim Davida, Sel i Jennifer Stone (Harper) na planie serialu.

Zapamiętajcie to @selenagomez @comeagainjen

Przypominam, że już dziś na polskim kanale Disney Channel o godzinie 11:00, możecie obejrzeć ostatni film o czarodziejach, czyli The Wizards Return: Alex vs. Alex.

Napisane przez Kylie dnia 25/05/2013 | Skomentuj post (0)
Alex vs. Alex na DVD!

Selenators, mam dobre wieści! Otóż w sieci pojawiła się informacja, że specjalny odcinek kultowego serialu “Czarodzieje z Waverly Place” o tytule “Powrót Czarodziei: Alex vs. Alex” pojawi się na DVD! Premiera będzie miała miejsce już 25 czerwca bieżącego roku. Niestety nie wiadomo co z Polską.

Napisane przez Kylie dnia 12/04/2013 | Skomentuj post (0)
Wideo: Wpadki z “The Wizards Return: Alex vs. Alex”

Podczas kręcenia scen do filmu, aktorzy niejednokrotnie mylą swoje kwestie. Takie wpadki są usuwane, a dobre sceny sklejane w całość. Nie inaczej było w przypadku filmu “The Wizards Return: Alex vs. Alex”, jednakże producenci postanowili zrobić nam niespodziankę i udostępnili wideo z wpadkami, które możecie zobaczyć poniżej!

Napisane przez Kylie dnia 16/03/2013 | Skomentuj post (0)