Selena za kulisami prób do występu na AMA

Do galerii trafiły właśnie dwa nowe zdjęcia wykonane dzisiaj za kulisami prób do występu Seleny i Marshmello na gali AMA. Ponadto Tiffany Taylor, która pracuje nad galą wypowiedziała się na temat występu Sel!

Selena Gomez ma właśnie próbę do jej występu na #AMA z Wolves i to było piękne. Selenators, bądźcie gotowi na emocjonalny występ!

Napisane przez Kylie dnia 17/11/2017 | Skomentuj post (0)
Demi Lovato o potencjalnej współpracy z Seleną

W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych przez Demi, piosenkarka zdradziła co myśli o potencjalnej współpracy ze swoją byłą przyjaciółką:

Chciałabym z nią współpracować. Nagraliśmy piosenkę, gdy byłyśmy młodsze i chciałabym zrobić to ponownie! Byłoby wspaniale.

Napisane przez Kylie dnia 01/08/2017 | Skomentuj post (0)
Stella Greenspan o stroju Seleny w teledysku “Fetish”

Stella Greenspan, czyli stylistka, która odpowiadała za strój Seleny w teledysku do piosenki “Fetish”, wypowiedziała się w wywiadzie dla Vogue o tym, dlaczego wybrała taki, a nie inny ubiór dla Sel!

Zdecydowaliśmy, że chcemy coś, co nie jest modne. Musiała wyglądać na zrelaksowaną w tych ubraniach, a my chcieliśmy pokazać jej charakter w teledysku. Kiedy charakter Seleny się rozwija, to samo robią ubrania – zwykła, żółta sukienka jest taka ładna, ale później widzimy ją w szalonej sukience Simone Rocha, kiedy jest mokra i widzimy jej bieliznę pod spodem. Myślę, że to jest bardzo podobne do codziennego stylu Seleny. To nie jest ubranie, które byśmy normalnie oczekiwali po teledysku. Tutaj możemy zobaczyć Selenę bez modnych rzeczy, ale w tym samym czasie widzimy piękną i młodą kobietę.

Napisane przez Kylie dnia 28/07/2017 | Skomentuj post (0)
Bella Thorne w obronie Seleny!

Zapewne wszyscy z Was mieli okazję zobaczyć jedne z ostatnich zdjęć Seleny, na których ma na sobie czarną sukienkę. Niestety, fakt użycia aparatów z fleszem sprawił, że sukienka artystki prześwitywała. Na jednym z portali pojawiły się obraźliwe wpisy kierowane pod adresem Seleny, a w jej obronie postanowiła stanąć Bella Thorne.

To nie jej wina, że paparazzi fotografowali ją na randce. Jej winą nie jest również to, że używali fleszy. To naprawdę nie fair tak mówić.

Napisane przez Kylie dnia 09/06/2017 | Skomentuj post (0)
Niall Horan o Selenie!

W jednym z ostatnich wywiadów, popularny wokalista byłego zespołu One Direction – Niall Horan wypowiedział się na temat naszej Seleny!

Selena jest wspaniałym wzorem do naśladowania dla młodych kobiet. To przykład jak stawić czoła światu i podzielić się swoim problemem.

Napisane przez Kylie dnia 25/05/2017 | Skomentuj post (0)
Arabella Greenhill o pracy z Seleną

Dyrektor mody InStyle – Arabella Greenhill wypowiedziała się ostatnio co nie co o naszej Selenie!

Powiedziałam jej, że moja 12-letnia córka jest jej wielką fanką. Na koniec długiego dnia sesji zdjęciowej [dla InStyle UK], Selena pamiętała i nalegała, aby nagrać wideo dla niej na moim telefonie – to jest prawdziwy dowód na to jaka jest miła i pracowita.

Napisane przez Kylie dnia 12/12/2016 | Skomentuj post (0)
Priyanka Chopra o Selenie

Priyanka Chopra wypowiedziała się ostatnio o Selenie odnosząc się do wywiadu dla Thrive Global [zobacz post] oraz przemowy na 2016 American Music Awards.

Selena Gomez naprawdę zainspirowała mnie swoją przemową o akceptacji na AMA w ubiegłym tygodniu. Powiedziała “Jeżeli czujesz się rozbity, nie musisz taki być na zawsze.” Myślę, że taka perspektywa jest czymś czego my wszyscy możemy się nauczyć oraz zdobycie siły kiedy znajdujemy się w trudniej sytuacji, które testują nasze serce, umysł, ciało lub ogólne samopoczucie. Wiedza, że nie musisz pozostawać rozbitym pomaga umożliwić to.

Napisane przez Kylie dnia 01/12/2016 | Skomentuj post (0)
Lady Gaga o Selenie

Podczas ostatniego wywiadu, który Lady Gaga udzieliła dla Kyle and Jackie O, artystka wypowiedziała się na temat naszej Seleny.

Jako artyści nie chcemy ciągnąć ludzi w dół. Uważam, że to bardzo odważne z jej strony, aby to wyrzucić i ściągnąć kajdany. Nie zawsze musisz utrzymywać się na dobrej fali, aby odnieść sukces, to co ważne jest w środku. Podziwiam ją.

Napisane przez Kylie dnia 25/11/2016 | Skomentuj post (0)
Kesha o przemówieniu Selena

Amerykańska piosenkarka Kesha została zapytana przez paparazzi co myśli o przemówieniu Seleny na gali 2016 American Music Awards. Artystka zdradziła, że przemowa ją bardzo poruszyła.

Napisane przez Kylie dnia 24/11/2016 | Skomentuj post (0)
Charli XCX o Same Old Love

Jak zapewne wszyscy doskonale wiedzą, młoda artystka Charli XCX nie tylko śpiewa w chórkach w piosence “Same Old Love” ale także ją napisała i pomogła wyprodukować. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka zdradziła jak to się stało, że utwór trafił do naszej idolki.

Jest kilka piosenek, które napisałam i chciałam się nimi podzielić, na przykład Same Old Love, które zaproponowałam Selenie i gdy ona ją zaśpiewała pomyślałam “O Boże, chcę tą piosenkę z powrotem dla siebie”, ale potem zdałam sobie sprawę, że to był doskonały wybór dla tej piosenki, ponieważ myślę, że emocje w tej piosence od niej wychodzą trochę bardziej niż ode mnie. Była w trudnych relacjach, jej obecność w muzyce wydawała się bardzo realna i była realna, wszystko pochodziło od niej. Myślę, że wielu ludzi może się utożsamić z tym utworem, z tym o czym ta piosenka jest.


Napisane przez Kylie dnia 22/11/2016 | Skomentuj post (0)