Demi Lovato o potencjalnej współpracy z Seleną

W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych przez Demi, piosenkarka zdradziła co myśli o potencjalnej współpracy ze swoją byłą przyjaciółką:

Chciałabym z nią współpracować. Nagraliśmy piosenkę, gdy byłyśmy młodsze i chciałabym zrobić to ponownie! Byłoby wspaniale.

Napisane przez Kylie dnia 01/08/2017 | Skomentuj post (0)
Stella Greenspan o stroju Seleny w teledysku “Fetish”

Stella Greenspan, czyli stylistka, która odpowiadała za strój Seleny w teledysku do piosenki “Fetish”, wypowiedziała się w wywiadzie dla Vogue o tym, dlaczego wybrała taki, a nie inny ubiór dla Sel!

Zdecydowaliśmy, że chcemy coś, co nie jest modne. Musiała wyglądać na zrelaksowaną w tych ubraniach, a my chcieliśmy pokazać jej charakter w teledysku. Kiedy charakter Seleny się rozwija, to samo robią ubrania – zwykła, żółta sukienka jest taka ładna, ale później widzimy ją w szalonej sukience Simone Rocha, kiedy jest mokra i widzimy jej bieliznę pod spodem. Myślę, że to jest bardzo podobne do codziennego stylu Seleny. To nie jest ubranie, które byśmy normalnie oczekiwali po teledysku. Tutaj możemy zobaczyć Selenę bez modnych rzeczy, ale w tym samym czasie widzimy piękną i młodą kobietę.

Napisane przez Kylie dnia 28/07/2017 | Skomentuj post (0)
Bella Thorne w obronie Seleny!

Zapewne wszyscy z Was mieli okazję zobaczyć jedne z ostatnich zdjęć Seleny, na których ma na sobie czarną sukienkę. Niestety, fakt użycia aparatów z fleszem sprawił, że sukienka artystki prześwitywała. Na jednym z portali pojawiły się obraźliwe wpisy kierowane pod adresem Seleny, a w jej obronie postanowiła stanąć Bella Thorne.

To nie jej wina, że paparazzi fotografowali ją na randce. Jej winą nie jest również to, że używali fleszy. To naprawdę nie fair tak mówić.

Napisane przez Kylie dnia 09/06/2017 | Skomentuj post (0)
Niall Horan o Selenie!

W jednym z ostatnich wywiadów, popularny wokalista byłego zespołu One Direction – Niall Horan wypowiedział się na temat naszej Seleny!

Selena jest wspaniałym wzorem do naśladowania dla młodych kobiet. To przykład jak stawić czoła światu i podzielić się swoim problemem.

Napisane przez Kylie dnia 25/05/2017 | Skomentuj post (0)
Arabella Greenhill o pracy z Seleną

Dyrektor mody InStyle – Arabella Greenhill wypowiedziała się ostatnio co nie co o naszej Selenie!

Powiedziałam jej, że moja 12-letnia córka jest jej wielką fanką. Na koniec długiego dnia sesji zdjęciowej [dla InStyle UK], Selena pamiętała i nalegała, aby nagrać wideo dla niej na moim telefonie – to jest prawdziwy dowód na to jaka jest miła i pracowita.

Napisane przez Kylie dnia 12/12/2016 | Skomentuj post (0)
Priyanka Chopra o Selenie

Priyanka Chopra wypowiedziała się ostatnio o Selenie odnosząc się do wywiadu dla Thrive Global [zobacz post] oraz przemowy na 2016 American Music Awards.

Selena Gomez naprawdę zainspirowała mnie swoją przemową o akceptacji na AMA w ubiegłym tygodniu. Powiedziała “Jeżeli czujesz się rozbity, nie musisz taki być na zawsze.” Myślę, że taka perspektywa jest czymś czego my wszyscy możemy się nauczyć oraz zdobycie siły kiedy znajdujemy się w trudniej sytuacji, które testują nasze serce, umysł, ciało lub ogólne samopoczucie. Wiedza, że nie musisz pozostawać rozbitym pomaga umożliwić to.

Napisane przez Kylie dnia 01/12/2016 | Skomentuj post (0)
Lady Gaga o Selenie

Podczas ostatniego wywiadu, który Lady Gaga udzieliła dla Kyle and Jackie O, artystka wypowiedziała się na temat naszej Seleny.

Jako artyści nie chcemy ciągnąć ludzi w dół. Uważam, że to bardzo odważne z jej strony, aby to wyrzucić i ściągnąć kajdany. Nie zawsze musisz utrzymywać się na dobrej fali, aby odnieść sukces, to co ważne jest w środku. Podziwiam ją.

Napisane przez Kylie dnia 25/11/2016 | Skomentuj post (0)
Kesha o przemówieniu Selena

Amerykańska piosenkarka Kesha została zapytana przez paparazzi co myśli o przemówieniu Seleny na gali 2016 American Music Awards. Artystka zdradziła, że przemowa ją bardzo poruszyła.

Napisane przez Kylie dnia 24/11/2016 | Skomentuj post (0)
Charli XCX o Same Old Love

Jak zapewne wszyscy doskonale wiedzą, młoda artystka Charli XCX nie tylko śpiewa w chórkach w piosence “Same Old Love” ale także ją napisała i pomogła wyprodukować. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka zdradziła jak to się stało, że utwór trafił do naszej idolki.

Jest kilka piosenek, które napisałam i chciałam się nimi podzielić, na przykład Same Old Love, które zaproponowałam Selenie i gdy ona ją zaśpiewała pomyślałam “O Boże, chcę tą piosenkę z powrotem dla siebie”, ale potem zdałam sobie sprawę, że to był doskonały wybór dla tej piosenki, ponieważ myślę, że emocje w tej piosence od niej wychodzą trochę bardziej niż ode mnie. Była w trudnych relacjach, jej obecność w muzyce wydawała się bardzo realna i była realna, wszystko pochodziło od niej. Myślę, że wielu ludzi może się utożsamić z tym utworem, z tym o czym ta piosenka jest.


Napisane przez Kylie dnia 22/11/2016 | Skomentuj post (0)
Ariana Grande o uścisku z Seleną

Zrobiło się głośno o uścisku Ariany i Seleny na gali American Music Awards. Grande została o niego zapytana podczas wywiadu po rozdaniu nagród.

Właśnie zobaczyłam, że [Selena] przyszła i ją bardzo mocno uścisnęłam. Wygląda jak księżniczka! Prawie się popłakałam, kiedy ją zobaczyłam. Nie rozmawiałam z nią od dłuższego czasu, więc nie wiem co się dzieje, ale dałam jej ogromny uścisk, a ona wygląda przepięknie. Jestem szczęśliwa, że tutaj jest. Jestem szczęśliwa, że mogę ją spotkać tu i tam.

Napisane przez Kylie dnia 22/11/2016 | Skomentuj post (0)
Teledysk do “Trust Nobody”

Na oficjalnym kanale Cashmere Cat pojawił się oficjalny teledysk do piosenki “Trust Nobody”, która została nagrana z gościnnym udziałem Seleny i Tory’ego Laneza. Niestety, w wideoklipie nie widzimy naszej idolki. Poniżej znajdziecie zarówno teledysk jak i wypowiedź Tory’ego na temat tego jak powstało “Trust Nobody”.

Cashmere jest jedną z moim bliższych znajomych. Należymy również do tej samej wytwórni, więc już wcześniej dużo współpracowaliśmy przy muzyce. Pracował przy moim albumie a ja pomagałem przy fragmentach jego singli. Szczerze, to było jak mieszanka narkotykowa. Zrobili nagranie i w oryginale była w nim [tylko] Selena. Później [Selena] została zapytana czego jej brakuje w tej piosence. Cashmere i Selena natychmiastowo stwierdzili, że będę dobrym dopełnieniem. Pierwotnie zaśpiewała swoje wersy, a wytwórnia wysłała to do mnie, ponieważ byłem w trasie.

Napisane przez Kylie dnia 17/11/2016 | Skomentuj post (0)
Nicky Jam wyznaje, że Selena jest jego crushem!

W wywiadzie dla E! piosenkarz Nicky Jam wyznał, że podkochuje się w Selenie!

Ona jest taka seksowna, jej usta są seksowne, chciałbym je ugryźć. Nie mogę tego zrobić bo mam dziewczynę, ale ona jest seksowna.

Napisane przez Kylie dnia 13/11/2016 | Skomentuj post (0)
Wideo: Niall Horan wybiera Selenę!

Solowa kariera Nialla Horana nabiera tempa! Z tej też okazji pojawił się w programie The Ellen DeGeneres Show, gdzie jednym z “zadań” było “kogo byś wybrał”?, gdzie musiał wybrać jedną z dwóch artystek, a wybrana przechodziła do kolejnego porównania.

Ellen: Demi Moore czy Selena Gomez?
Niall: Selena!
Ellen: Selena Gomez czy Demi Lovato?
Niall: Selena!
Ellen: Selena Gomez czy Diane Keaton?
Niall: Diane!

Napisane przez Kylie dnia 30/10/2016 | Skomentuj post (0)
Hailee Steinfeld o grupowym czacie z Seleną

Młoda piosenkarka Hailee Steinfeld w ostatnim wywiadzie dla magazynu People zdradziła, że wraz z Taylor Swift, Seleną, Gigi Hadid, Karlie Kloss oraz Carą Delevingne mają grupowego czata, przez którego stale ze sobą rozmawiają!

Wyobraź sobie grupowy czat z tak bardzo ekskluzywną nazwą “Squad” albo nawet lepiej “Taylor Swift’s BFF”. Cóż, jeśli jesteś Hailee Steinfeld, nie musisz tego robić.
Aktorka i piosenkarka w jednym jest w stałym kontakcie ze Swift i resztą jej składu czyli Gigi Hadid, Seleną Gomez, Karlie Kloss oraz Cara Delevingne poprzez czat na WhatsApp. “Staramy się [dużo rozmawiać],” powiedziała 19-letnia Steinfeld. “To takie szalone, że będąc porozrzucane po całym świecie, nie mamy możliwości bycia w tym samym miejscu w tym samym czasie, a mamy zabawę z tego, że możemy pozostać w kontakcie przez cały czas i łapać się wzajemnie.”

Napisane przez Kylie dnia 30/10/2016 | Skomentuj post (0)
Hilary Duff o Selenie

Hilary Duff w jednym z ostatnich wywiadów radiowych wypowiedziała się co nie co o naszej Selenie, a dokładniej o ciemniejszej stronie sławy, kiedy to paparazzi śledzą każdy krok, a portale plotkarskie czekają na najmniejsze potknięcie gwiazdy. Wypowiedziała się również na temat muzyki naszej idolki.

Myślę, że to trudne. Mam na myśli, że to był zupełnie inny czas dla mnie wtedy. Kiedy ja pojawiłam się na scenie, te wszystkie plotkarskie rzeczy dopiero zaczynały, a teraz to jest jakiś ekstremalny poziom. To musi być naprawdę trudna walka. Czuję to i nie wiem nawet jakbym sobie z tym poradziła na jej miejscu. Myślę, że zbawieniem dla niej jest tworzenie świetnej muzyki, ludzie ją kochają. Taak, myślę że w tym co wszyscy wokół mówią jest trochę prawdy, a oni tworzą nowe rzeczy i to sprzedają do czasopism. Ludzie to czytają ale szybko wylatuje im to z głowy. Społeczeństwo jest inteligentne, wiedzą że plotkarskie magazyny robią to wszystko dla pieniędzy.

Napisane przez Kylie dnia 07/10/2016 | Skomentuj post (0)