Selena była w centrum medycznym?

Zapewne wielu z fanów zastanawiało się, gdzie zniknęła Selena. Artystka zniknęła z mediów na prawie miesiąc. Według “The Blast”, Selena udała się do centrum medycznego, w którym spędziła dwa tygodnie!

Według “The Blast” Selena spędziła dwa tygodnie w centrum medycznym w Nowym Jorku, gdzie próbowała poradzić sobie z lękiem, atakami paniki i depresją. Źródła podają, że Selena skupia się na leczeniu poprzez zdrowe odżywianie, jej posiłki przygotowywane są przez szefa kuchni, a ona sama uczęszcza na pilates oraz medytuje.
Podczas leczenia Selena mogła mieć przy sobie swój telefon i robić to na co miała ochotę, nawet pracować [stąd jej spotkanie biznesowe w styczniu].
Ostatnie miesiące były dla Seleny okropne, włączając w to jej przeszczep nerki i problemy rodzinne. Dlatego zdecydowała się zadbać o siebie. Czuła, że to co robi wyjdzie jej na dobre i planuje tam jeszcze wrócić w tym roku. Nasze źródła mówią, że Justin Bieber o wszystkim wiedział i wspierał ją w jej wyborach dotyczących zdrowia.

Napisane przez Kylie dnia 02/02/2018 | Skomentuj post (0)
E! Online o związku Selena i Justina

Na E! Online pojawił się krótki artykuł na temat aktualnej relacji Selena i Justina Biebera:

Justin i Selena nadal są razem i są silniejsi niż kiedykolwiek. Dużo rzeczy się zmieniło. Tym razem Justin zachowuje się jak dżentelmen i to pokazuje, troszcząc się o Selenę. Oboje są teraz w rozjazdach, ale mają dobry kontakt i nie oddalają się od siebie mimo dużej odległości. Selena i Justin praktycznie cały czas są w kontakcie telefonicznym i od czasu do czasu rozmawiają także przez FaceTime.

Napisane przez Kylie dnia 28/01/2018 | Skomentuj post (0)
Julia Michaels o wsparciu Seleny

Julia Michaels w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że Selena okazała jej ogromne wsparcie podczas pierwszego występu z piosenką “Issues”.

Mój pierwszy występ z piosenką “Issues” był tak bardzo ekscytujący i cieszę się, że ten występ przyszło zobaczyć około dwunastu osób, a wśród nich były osoby, z którymi pracowałam. Byłam tak bardzo przerażona, a w pewnym momencie było mi nawet wstyd! Selena była w pierwszym rzędzie, tuż pod sceną, aby mnie wspierać. Szczerze mówiąc, byłam bardzo przestraszona. Selena jest wspaniałym człowiekiem. Przez długi czas była moją muzą, nadal jest. Kocham ją.

Napisane przez Kylie dnia 28/01/2018 | Skomentuj post (0)
Toni Braxton o toczniu Seleny

Toni Braxton w wywiadzie dla People TV wypowiedziała się krótko na temat naszej Seleny!

Selena Gomez jest wojowniczką. Ma toczeń, a także przeszczepioną nerkę, a ja jestem z niej dumna. Wierzę, że jest jedną z najdzielniejszych dziewczyn, jakie znam. Powiedziała: “Nie zamierzać dać szansy do osądzania mnie. Nie zamierzam grać ofiary. Jestem osobą, która przetrwa.” Śpiewa, to jest najtrudniejsza rzecz. Mam na myśli, potrzeba dużo energii do tego. Nie wiem jak ona to robi, ponieważ mam czasem złe dni, a muszę wyjść na scenę i wtedy często mówię do publiczności “Śpiewajcie!”.

Napisane przez Kylie dnia 26/01/2018 | Skomentuj post (0)
Francia Raisa o przeszczepie nerki

Przyjaciółka Seleny, Francia Raisa, w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o nerkę, którą oddała Selenie. Poniżej znajdziecie przetłumaczony fragment oraz samo nagranie:

Prowadzący: Ok, chciałbym teraz porozmawiać o czymś naprawdę niesamowitym. O tym co ona zrobiła dla swojej najlepszej przyjaciółki. Jej najlepszą przyjaciółką jest Selena Gomez. Dałaś jej nerkę! Naprawdę? Jak trudna była dla Ciebie do podjęcia ta decyzja?
Francia: Nie miałam z tym problemu od czasu, od kiedy dowiedziałam się, że to jest konieczne. Poczułam pokój w moim sercu i poczułam, jak Bóg mówi: “To jest to co należy zrobić”. I jeszcze przed testami wiedziałam to, ponieważ kiedy mieszkałyśmy razem, przyszła pewnego dnia do domu, otworzyła butelkę wody i zaczęła płakać. Kiedy mi powiedziała, że potrzebuje nowej nerki, zdecydowałam że to oczywiste, że poddam się testom i zobaczymy czy jesteśmy zgodne. Czułam, że Bóg mi mówi: “Jestem razem z Wami w tym momencie”.
Reporter: Myślisz, że to Was zbliżyło do siebie?
Francia: Nie chciałam zmieniać naszej relacji. Nie chciałam, żeby czuła, że jest mi coś winna. Mamy tą samą relację, to znaczy ona ma kawałek mnie w sobie, byłam dumna gdy występowała na AMA, bo byłam tam z nią. To byłam ja, ludzie!

Napisane przez Kylie dnia 26/01/2018 | Skomentuj post (0)
Julia Michaels o duecie z Seleną

Julia Michaels, która odpowiada za takie hity Seleny jak Good For You czy Hands To Myself, ale także sama wydała przebój Issues, w jednym z ostatnich tweetów wypowiedziała się na temat duetu z Seleną!

Z przyjemnością nagrałabym duet z Seleną!

Napisane przez Kylie dnia 24/01/2018 | Skomentuj post (0)
Nowe informacje dotyczące “A Rainy Day in New York”

Jak zapewne większość z was wie, krążą w sieci plotki, jakoby premiera najnowszego filmu z udziałem Seleny “A Rainy Day in New York” miałaby się nigdy nie odbyć. Wszystkiemu winiem jest reżyser, Woddy Allen, który jest oskarżony o molestowanie. Na aktorów, którzy zdecydowali się zagrać w filmie, spadła duża ilość negatywnych komentarzy. Jak się okazje, Selena przekazała swoje wynagrodzenie za udział w produkcji (a nawet znacznie więcej) na rzecz fundacji Time’s Up Legal Defense Fund, która zajmuje się pomaganiem kobietom i mężczyznom, których dotknęło molestowanie seksualne. Ponadto, mama Seleny, wypowiedziała się na Instagramie na temat wyboru Sel:

Przepraszam, ale nikt nie może zmusić Seleny do czegoś, czego ona nie chce. Przeprowadziłam z nią długą rozmowę na temat tego, aby nie brała udziału w tym filmie, ale to nie zadziałało. Jej team to cudowni ludzie. Nie ma tam przypadkowych ludzi. Nikt jej nie kontroluje. Sama podejmuje decyzje. Nie ważne jak bardzo ktoś by się starał jej to odradzać. To jak grochem o ścianę.

Napisane przez Kylie dnia 17/01/2018 | Skomentuj post (0)