Druga część wywiadu Seleny dla 4Music!

Właśnie ukazała się druga część wywiadu Seleny dla  “4Music” (tutaj pierwsza część). Podczas rozmowy panna Gomez wspomina między innymi o Franco James’ie, “In Dubious Battle”, “The Big Short”, “Barney i przyjaciele”. Niżej znajduje się nagranie z naszą idolką, a poniżej streszczenie rozmowy, z filmiku.

 

O “In Dubious Battle” i James’ie Franco

Selena rozpoczyna wspomina, że aktor wysłał jej długiego maila, opisującego książkę, na której opiera się film. To właśnie on stworzył przyjaźń z Jamesem podczas nagrywania “Spring Breakers”, ale w chwili ujawnienia.

Reprezentacja kariery Seleny

Mówi, że zamierza  zaangażować się w filmowy proces twórczy w taki sam sposób, w jaki robiła to podczas nagrywania „Revival”. Bez wątpienia twierdzi, że:

“Nie ma wątpliwości. Kocham tworzyć i myślę, że to jedna z wielu możliwości ucieczki. Chcę nadal być aktorką, a może poświęcić czas na muzykę później, ale nie ma wątpliwości, że myślę, że mogę to zrobić. “

O “Barney”

Selena wspomina, że rozpoczęła karierę od  reprezentowania i śpiewu  w serii dziecięcej telewizji “Baney & Friends”.Ujawnia, że:

​​”W rzeczywistości, oni zaprosili mnie do powrotu do serii i uczestniczyć  jako gość.  Nie wiem, czy to nadal aktualne, bo  było to już kilka lat temu. “

O swoim udziale w “The Big Short”

W odpowiedzi na to, o co poprosił ją reżyser, Selena mówi, nie potrafi wyjaśnić żadnego z jego linii w filmie, komentując, że:

“Nie mam pojęcia, o czym mówię , Ale ostatecznie to wszystko razem w filmie, to ma sens. Jest to bardzo ważne. Jestem bardzo szczęśliwa, dzięki  Adamowi. Zdobyłam Oscara! Byłam w domu, więc mogłam świętować . Czuję, że znam tych ludzi na wylot.”

Pytania dotyczące gospodarki, w następstwie rozmów o “The Big Short”

Selena  informuje ankietera, że pytania  sprawiają kłopot. Żartuje i odmawia pytania, mówiąc:

“A co ja Ci wam te pytania? Czekaj, czytałeś odpowiedzi! “

Napisane przez Kylie dnia 19/04/2016 | Skomentuj post (1)
Nowe stillsy z Spring Breakers

Mimo, iż od premiery “Spring Breakers” minął rok to właśnie teraz ukazały się nowe zdjęcia promujące film! Do galerii dodałam cztery nowe stillsy pochodzące z owej produkcji, na których widzimy filmową Faith. Stillsy są naprawdę świetne więc koniecznie zobaczcie je w galerii! :-)

GALERIA ZDJĘĆ: Produkcje filmowe (Spring Breakers) » Stillsy

Napisane przez Kylie dnia 19/04/2014 | Skomentuj post (0)
Nowa/stara sesja dla Vinidad Magazine

Do galerii dodałam nową/starą sesję zdjeciową Seleny, Ashley, Vanessy i Rachel, kiedy to dziewczyny promowały film “Spring Breakers” w 2013 roku. Niewiadomo dlaczego sesja dopiero teraz ujrzała światło dzienne, ale jest świetna i myślę, że warto ją zobaczyć! :-)

GALERIA ZDJĘĆ: Profesjonalne sesje zdjęciowe (2013) » Vinidad Magazine

Napisane przez Kylie dnia 03/04/2014 | Skomentuj post (0)
“Spring Breakers” ulubionym filmem Quentin’a Tarantino!

A to niespodzianka! :-) Znany i ceniony aktor oraz reżyser Quentin Tarantino, spotkany na lotnisku LAX, został zapytany przez jednego z paparazzi TMZ o jego ulubiony film roku 2013, na co ten bez zastanowienia odpowiedział “Spring Breakers”!

Reporter: Jaki jest twój ulubiony film tego roku?
Quentin: Spring Breakers. Jest przyjemny.

Napisane przez Kylie dnia 22/01/2014 | Skomentuj post (0)
18 najlepszych rzeczy do obejrzenia według Refinery29.com

Refinery29.com stworzyło spis 18 najlepszych filmów, które warto obejrzeć na Netflix. Na liście nie zabrakło “Spring Breakers”, które znalazło się na 6 miejscu.

Kiedy Twoje rodzeństwo ma pierwszeństwo w wyborze filmu, zachęć ich delikatnie do “Spring Breakers”, ponieważ mogą obejrzeć zjadliwy akt oskarżenia dla młodzieżowej kultury w seksownym neonowym przebraniu, i będą mogli zobaczyć Vanessę Hudgens i Selenę Gomez w roli złych. Zabawa dla wszystkich pokoleń.

Napisane przez Kylie dnia 26/12/2013 | Skomentuj post (0)
Nowy stills z SB

Mimo ,że we wszytkich krajach Spring Breakers już się pojawiło. Stillsy dalej pojawiają się w sieci. Oto kolejny:

Click to view full size image

Napisane przez Kylie dnia 29/07/2013 | Skomentuj post (0)
Nowy stills z Spring Breakers

Pojawił się nowy stills z filmu Spring Breakers. Widzimy ,że dziewczyny się czekoś boją. Jesteście ciekawi czego?

\Click to view full size image

Napisane przez Kylie dnia 28/07/2013 | Skomentuj post (0)