Selena na obiedzie z okazji Święta Dziękczynienia

Do galerii dodałam dwa zdjęcia, które zostały dodane przez Harper Grace, a wykonane zostały podczas Święta Dziękczynienia. Widzimy na nich Selenę, jej mamę, Samanthę Droke oraz Harper.

Tak bardzo wdzięczna, że mogłam dzielić to wspaniałe Święto Dziękczynienia z moimi dziewczynami i resztą mojej drugiej rodziny.

Napisane przez Kylie dnia 25/11/2016 | Skomentuj post (0)
Znajomi składają życzenia Selenie!

22 lipca należał do Seleny! Na Instagramach i Twitterach pojawiło się mnóstwo wpisów z życzeniami z okazji urodzin naszej idolki. Życzenia złożyli jej m.in. Basia Richard, Courtney Barry, Ashley Cook, Ashley Benson, Zedd, Raquelle Stevens czy Taylor Swift. Poniżej znajdziecie zdjęcia, które przyjaciele Sel dołączali do życzeń:

 

Napisane przez Kylie dnia 23/07/2015 | Skomentuj post (0)
Wyprawa dużych dzieci do Disneylandu

Nam do Disneylandu niestety nie po drodze (chociaż zapewne większość z Was miała okazję zwiedzić ten jakże piękny park rozrywki, prawda? ;-), za to Selena z przyjaciółmi ma do niego całkiem blisko! Nic dziwnego, że podczas sobotniej nudy wpadli na pomysł, aby udać się do magicznego świata Disneya i choć na chwilę poczuć się ponownie jak dzieci, albo jak napisała sama Sammy Droke:

Duże dzieci

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Twittery/Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 06/04/2014 | Skomentuj post (0)
Zdjęcia od znajomych

Znajomi Gomez dodali 4. zdjęcia na swoje Instagramy. Dlaczego o tym wspominam? Otóż na każdym z nich znajduje się Selena i wygląda przepięknie. Przekonajcie się sami odwiedzając galerię.

GALERIA ZDJĘĆ: Inne (Prywatne zdjęcia) » Instagram Seleny

Napisane przez Kylie dnia 28/03/2014 | Skomentuj post (0)
Kobiecy lunch w Little Cafe

W sobotnie przedpołudnie (22 luty) Selena spotkała się na lunchu z dwoma przyjaciółkami, Kim Crossman i Samanthą Droke. Dziewczyny odwiedziły restaurację Little Cafe w Mieście Aniołów, a następnie wybrały się do salonu piękności na mały manicure, skąd jednak nie ma zdjęć od paparazzich, jest za to pamiątkowa fotografia Sel z fanką. Jak się Wam podoba outfit Sel z tego dnia? Mi bardzo!

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Lunch z przyjaciółkami w Little Cafe, Los Angeles (22.02)

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe » Fani (Z fanami & Zdjęcia zrobione przez fanów)

Napisane przez Kylie dnia 23/02/2014 | Skomentuj post (0)
Instagramowe zdjęcia

W galerii znajdziecie trzy zdjęcia prywatne, które nasz idolka umieściła na Instagramie. Pierwsze dwa pochodzą z 17 lutego i zostały zrobione w restauracji Sketch. Ostatni fotografia została wykonana wczoraj, gdy Sel wczesnym rankiem opuszczała Londyn. Na wszystkich Selly wyszła cudownie!

Extra whip cream proszę! Deser przed obiadem. Duh.

“Dlaczego robisz sesję zdjęciową z McMuffin o 7 rano?” – Sam #ilovehipsta #notaprettyeater #ehwhatever

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Instagram Seleny

Napisane przez Kylie dnia 19/02/2014 | Skomentuj post (0)
Home, sweet home!

Wczoraj (18 luty) po kilkudniowym pobycie w Londynie Selena wraz z Sammy opuściła już brytyjską stolicę. Obie dziewczyny udały się do USA, a konkretniej do Los Angeles. Tam na miejscowym lotnisku LAX czekał na nie tłum Selenators, ale także paparazzich. Pojawiły się plotki, że Selena poleciała do Londynu w celach zawodowych, miała ponoć wziąć udział w catingu do jakiegoś filmu, ale nic nie zostało potwierdzone.

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Na lotnisku Heathrow, Londyn (18.02.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając lotnisko LAX, Los Angeles (18.02.2014)

Napisane przez Kylie dnia 19/02/2014 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >