Mandy o wyborach Seleny

Mama Seleny, Mandy Teefey, w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się co nie co o Selenie, a dokładniej zahaczyła o temat jej powrotu do Justina. Poniżej znajdziecie przetłumaczony artykuł:

Mady Teefey powiedziała Gossip Cop, że jej córka Selena Gomez jest “dorosła” i “dokonuje własnych wyborów”. Gossip Cop rozmawiało z producentem “13 Reasons Why” w wyniku wielu spekulacji w tabloidach w ostatnim czasie.

Dla przykładu, w ostatnim miesiącu Gossip Cop zniszczyło plotkę rozsianą przez OK!, które niesłusznie twierdziło, że Gomez mieszka z mamą, która prawdopodobnie nałożyła godzinę policyjną i zakazała przychodzić Justinowi Bieberowi do domu. Nic z tego nie było prawdą. A dzień później zdementowaliśmy plotki In Touch, które mówiły o rzekomym przymusie badania alkomatem, jeśli Selena miałaby się spotkać z Bieberem. Teraz możemy rzucić trochę światła na to, co się dzieje.

Jak wszyscy wiemy, Gomez przeszła przeszczep nerki w zeszłe lato, po tym jak jej bliska przyjaciółka Francia Raisa zdecydowała się oddać jej swój organ. Gwiazda choruje na toczeń rumieniowaty od lat, a jej matka powiedziała Gossip Cop:

Kiedy jesteś młoda, czujesz się niepokonana, a ona [Selena] musiała nauczyć się, że nie będzie typową 20-latką. Jesteśmy błogosławione, że mamy Francię w swoim życiu.

Dodając, że czuła się odpowiedzialna nie tylko za swoją córkę, ale również za Francię i jej rodzinę podczas całego procesu. Śmiejąc się, że ma już zapewne zakaz wejścia do tego szpitala.

Opisując córkę jako “odważną i nieustraszoną” Teefey mówi: “Byłam dumna z jej odwagi.” Potwierdza, że nie rozmawiała z Bieberem podczas hospitalizacji Gomez. W rzeczywistości, nawet nie pisali ze sobą wiadomości przez lata. Przyznaje, że jest “niezadowolona” z niedawnego ponownego spotkania pary, ale przyznaje:

Selena może przeżyć swoje życie jak tylko zechce, dopóki jest szczęśliwa, bezpieczna i zdrowa. Każda matka i córka mają nieporozumienia. [Mowa o zaprzestaniu bycia menagerką Seleny w 2014 roku] Nigdy nie oczekiwaliśmy, że będziemy jej menadżerami do końca życia. Zatraciliśmy rodzinny czas, ponieważ gdy ją tylko widzieliśmy, rozmawialiśmy o biznesowych sprawach. To nie było fajne dla żadnego z nas, tak jak wtedy, kiedy musieliśmy być z nią, ponieważ była niepełnoletnia.

Tefeey dodała, że Selena ma już 25 lat i wie co jest dla niej dobre. Jest dorosła i dokonuje własnych wyborów.

Napisane przez Kylie dnia 15/01/2018 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Na lunchu z mamą

Wczorajszego popołudnia (28 kwietnia) Selena postanowiła się wybrać na lunch z mamą do restauracji mieszczącej się w hotelu Montage w Beverly Hills. Oczywiście nie obyło się bez obecności paparazzi, więc fotorelacja z tego wypadu jest już w galerii zdjęć! ;-)

Napisane przez Kylie dnia 29/04/2017 | Skomentuj post (0)
Porcja prywatnych zdjęć

Do galerii dodałam kilka prywatnych zdjęć, w tym dodanych przez Selenę oraz jej mamę, a także przyjaciół!

Napisane przez Kylie dnia 20/02/2017 | Skomentuj post (0)
Selena na obiedzie z okazji Święta Dziękczynienia

Do galerii dodałam dwa zdjęcia, które zostały dodane przez Harper Grace, a wykonane zostały podczas Święta Dziękczynienia. Widzimy na nich Selenę, jej mamę, Samanthę Droke oraz Harper.

Tak bardzo wdzięczna, że mogłam dzielić to wspaniałe Święto Dziękczynienia z moimi dziewczynami i resztą mojej drugiej rodziny.

Napisane przez Kylie dnia 25/11/2016 | Skomentuj post (0)
Przed studiem Warner Brothers

Wczorajszego dnia (26 luty) Selena pojawiła się przed studiem Warner Brothers, towarzyszyły jej mama – Mandy Teefey oraz znajome – Kim Crossman i Katie Wilber. Selena prawdopodobnie załatwiała jakieś sprawy związane z firmą Kicked to the Curb Productions, być może dotyczące z serialu „13 Reasons Why”.

Napisane przez Kylie dnia 27/02/2016 | Skomentuj post (0)
Mandy i Brian nie są już menadżerami Seleny?

Wszystko wskazuje na to, że mama i ojczym Seleny nie są już jej menadżerami.

To ma sens. Nikt nie chce swoich rodziców jako przedsiębiorców przez całą swoją karierę. Jej rodzice nie chową urazu. Selena jest coraz starsza i coraz bardziej niezależna. To nie stało się z dnia na dzień. Ich drogi rozeszły się w zeszłym miesiącu. Zdecydowali sie skupić na sobie jako rodzinie, zamiast rozmawiać ciągle o biznesach.

Według plotek, potencjalnym kandydatem na stanowisko menadżera panny Gomez jest Bradford Cobb, który współpracuje m.in. z Katy Perry.

Ponadto pod znakiem zapytania stoi jej muzyczna kariera, gdyż jej kontrakt z Hollywood Records obejmował nagranie 4 albumów, a jak wiemy Selena chce poświęcić się nieco aktorstwu.

Napisane przez Kylie dnia 11/04/2014 | Skomentuj post (0)
Nowe/stare zdjęcie z rodziną

Do naszej galerii trafiło nowe/stare zdjęcie Seleny z jej rodziną. Na fotografii widzimy mamę Gomez, Mandy oraz ojczyma, Briana i najprawdopodobniej kuzyna. Niestety fotka nie jest najlepszej jakości, jednakże myślę, że warto ją zobaczyć.

GALERIA ZDJĘĆ: Inne (Prywatne fotografie) » Różne

Napisane przez Kylie dnia 25/03/2014 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >