Nowe zdjęcia prywatne

Na profilach znajomych Seleny pojawiły się nowe zdjęcia prywatne na których widzimy naszą Selenę. Fotografie zostały wykonane 2 lutego, pierwsza podczas wizyty w parku, natomiast druga podczas babskiej kolacji w Los Angeles.

Szybki link:
+2 zdjęcia | Inne (Others) » Zdjęcia prywatne » Inne Twittery/Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 05/02/2018 | Skomentuj post (0)
Świętując Dzień Dziękczynienia

Wczorajszy dzień (23 listopada) Selena spędziła z najbliższymi w Teksasie, gdzie świętowali wspólnie jedno z najważniejszych świąt w Ameryce – Dzień Dziękczynienia. W galerii znajdziecie dwa zdjęcia prywatne z tego dnia!

Napisane przez Kylie dnia 24/11/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia od Petry Collins

Petra Collins dodała na swój Instagram nowe zdjęcia, na których widzimy naszą Selenę. Fotogafie zostały wykonane dzisiaj, podczas prób do American Music Awards.

Napisane przez Kylie dnia 17/11/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe/stare zdjęcia Seleny

Do galerii trafiło kilka starych, ale niewidzianych wcześniej zdjęć prywatnych Seleny. Fotografie zostały wykonane na przestrzeni ostatnich lat i widzimy na nich m.in. Selenę i Gigi Hadid w Dubaju czy stare zdjęcia z Demi Lovato.

Napisane przez Kylie dnia 08/11/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie od Hunga

Hung dodał na swojego Instagrama nowe selfie Seleny. Fotografia oczywiście tak naprawdę nie jest nowa, została wykonana podczas przygotowań do We Day California, ale światło dzienne ujrzała dopiero teraz.

Napisane przez Kylie dnia 24/05/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie od Hunga

Makijażysta Seleny, Hung Vanngo opublikował na swoim Instagramie nowe/stare selfie Seleny!

Napisane przez Kylie dnia 11/05/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie z Instagrama Seleny

Sel dodała na swój Instagram nowe zdjęcie, po którym zawrzało wśród Selenators! Widzimy na nim naszą idolkę w nieco krótszych (?) włosach. Jednak najprawdopodobniej możemy być spokojni – TSR napisało, że są to stare zdjęcia, wykonane na potrzeby Vogue.

Napisane przez Kylie dnia 26/04/2017 | Skomentuj post (0)