Francia Raisa o przeszczepie nerki

Przyjaciółka Seleny, Francia Raisa, w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o nerkę, którą oddała Selenie. Poniżej znajdziecie przetłumaczony fragment oraz samo nagranie:

Prowadzący: Ok, chciałbym teraz porozmawiać o czymś naprawdę niesamowitym. O tym co ona zrobiła dla swojej najlepszej przyjaciółki. Jej najlepszą przyjaciółką jest Selena Gomez. Dałaś jej nerkę! Naprawdę? Jak trudna była dla Ciebie do podjęcia ta decyzja?
Francia: Nie miałam z tym problemu od czasu, od kiedy dowiedziałam się, że to jest konieczne. Poczułam pokój w moim sercu i poczułam, jak Bóg mówi: “To jest to co należy zrobić”. I jeszcze przed testami wiedziałam to, ponieważ kiedy mieszkałyśmy razem, przyszła pewnego dnia do domu, otworzyła butelkę wody i zaczęła płakać. Kiedy mi powiedziała, że potrzebuje nowej nerki, zdecydowałam że to oczywiste, że poddam się testom i zobaczymy czy jesteśmy zgodne. Czułam, że Bóg mi mówi: “Jestem razem z Wami w tym momencie”.
Reporter: Myślisz, że to Was zbliżyło do siebie?
Francia: Nie chciałam zmieniać naszej relacji. Nie chciałam, żeby czuła, że jest mi coś winna. Mamy tą samą relację, to znaczy ona ma kawałek mnie w sobie, byłam dumna gdy występowała na AMA, bo byłam tam z nią. To byłam ja, ludzie!

Napisane przez Kylie dnia 26/01/2018 | Skomentuj post (0)
Francia Raisa o przyjaźni z Seleną

Przyjaciółka Seleny – Francia Raisa w niedawno udzielonym wywiadzie wypowiedziała się na temat swojej przyjaźni z Seleną!

Selena naprawdę bardzo mi pomogła w karierze. Widziałam jak dorasta, a ona widziała jak ja dorastam. Dużo rozmawiałyśmy na temat tej branży. Widząc, jak wiele musi przejść, dużo się nauczyłam. Jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna za to, a także za zwierzenia, które wiele mnie nauczyły.

Napisane przez Kylie dnia 16/01/2018 | Skomentuj post (0)
Mandy o wyborach Seleny

Mama Seleny, Mandy Teefey, w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się co nie co o Selenie, a dokładniej zahaczyła o temat jej powrotu do Justina. Poniżej znajdziecie przetłumaczony artykuł:

Mady Teefey powiedziała Gossip Cop, że jej córka Selena Gomez jest “dorosła” i “dokonuje własnych wyborów”. Gossip Cop rozmawiało z producentem “13 Reasons Why” w wyniku wielu spekulacji w tabloidach w ostatnim czasie.

Dla przykładu, w ostatnim miesiącu Gossip Cop zniszczyło plotkę rozsianą przez OK!, które niesłusznie twierdziło, że Gomez mieszka z mamą, która prawdopodobnie nałożyła godzinę policyjną i zakazała przychodzić Justinowi Bieberowi do domu. Nic z tego nie było prawdą. A dzień później zdementowaliśmy plotki In Touch, które mówiły o rzekomym przymusie badania alkomatem, jeśli Selena miałaby się spotkać z Bieberem. Teraz możemy rzucić trochę światła na to, co się dzieje.

Jak wszyscy wiemy, Gomez przeszła przeszczep nerki w zeszłe lato, po tym jak jej bliska przyjaciółka Francia Raisa zdecydowała się oddać jej swój organ. Gwiazda choruje na toczeń rumieniowaty od lat, a jej matka powiedziała Gossip Cop:

Kiedy jesteś młoda, czujesz się niepokonana, a ona [Selena] musiała nauczyć się, że nie będzie typową 20-latką. Jesteśmy błogosławione, że mamy Francię w swoim życiu.

Dodając, że czuła się odpowiedzialna nie tylko za swoją córkę, ale również za Francię i jej rodzinę podczas całego procesu. Śmiejąc się, że ma już zapewne zakaz wejścia do tego szpitala.

Opisując córkę jako “odważną i nieustraszoną” Teefey mówi: “Byłam dumna z jej odwagi.” Potwierdza, że nie rozmawiała z Bieberem podczas hospitalizacji Gomez. W rzeczywistości, nawet nie pisali ze sobą wiadomości przez lata. Przyznaje, że jest “niezadowolona” z niedawnego ponownego spotkania pary, ale przyznaje:

Selena może przeżyć swoje życie jak tylko zechce, dopóki jest szczęśliwa, bezpieczna i zdrowa. Każda matka i córka mają nieporozumienia. [Mowa o zaprzestaniu bycia menagerką Seleny w 2014 roku] Nigdy nie oczekiwaliśmy, że będziemy jej menadżerami do końca życia. Zatraciliśmy rodzinny czas, ponieważ gdy ją tylko widzieliśmy, rozmawialiśmy o biznesowych sprawach. To nie było fajne dla żadnego z nas, tak jak wtedy, kiedy musieliśmy być z nią, ponieważ była niepełnoletnia.

Tefeey dodała, że Selena ma już 25 lat i wie co jest dla niej dobre. Jest dorosła i dokonuje własnych wyborów.

Napisane przez Kylie dnia 15/01/2018 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie z sesji dla Billboard Women In Music 2017

Do galerii dodałam właśnie jedno nowe zdjęcie, które zostało wykonane 30 listopada 2017 roku za kulisami “Women In Music”. Na fotografii widzimy Selenę, Elle Fanning oraz Francie Raisę.

Szybki link:
+1 zdjęcie | Profesjonalne sesje zdjęciowe (Photoshoots) » 2017 » Billboard Women in Music

Napisane przez Kylie dnia 13/01/2018 | Skomentuj post (0)
Świętowanie urodzin Charity

Jak wspomniałam w poprzednim poście, przyjaciółka Seleny – Chairty, obchodziła wczoraj (9 luty) swoje urodziny. Z tej okazji Sel, a także m. in. Francia Raisa i Samantha Droke, wybrały się do restauracji, aby świętować ten wyjątkowy dzień dla Charity. Do galerii trafiło 5 zdjęć prywatnych dodanych na różne portale społecznościowe, na których pojawia się Selly.

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Różne

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne twittery

Napisane przez Kylie dnia 10/02/2014 | Skomentuj post (0)
Zdjęcie prywatne z przyjaciółkami

Selena przebywa aktualnie w Los Angeles, czekając na narodziny swojej siostrzyczki i rozpoczęcie prób do trasy Stars Dance Tour. Spotyka się także z przyjaciółmi.  Kim Crossman koleżanka Sel zaktualizowała swój Insagram o nowe zdjęcie swoje, panny Gomez , Samanthy Droke, Franciy Raisa oraz Charity Baroni. Niestety nie wiem kiedy zostało ono zrobione

moje dziewczyny

Napisane przez Kylie dnia 08/06/2013 | Skomentuj post (0)
Francia Raisa o Sel

Aktorka i  przyjaciółka Seleny – Francia Raisa została zapytana przez paparazzich kiedy opuszczała restaurację o to czy  imprezowała z Seleną, aktorka odpowiedziała: “Tak, ale musi poczekać jeszcze do lipca”. Chodziło jej o to, że w lipcu Sel skończy 21 lat i według amerykańskiego prawa będzie pełnoletnia ;-)

Napisane przez Kylie dnia 05/04/2013 | Skomentuj post (0)