Nowe/stare zdjęcia Seleny

Do galerii trafiło kilka starych, ale niewidzianych wcześniej zdjęć prywatnych Seleny. Fotografie zostały wykonane na przestrzeni ostatnich lat i widzimy na nich m.in. Selenę i Gigi Hadid w Dubaju czy stare zdjęcia z Demi Lovato.

Napisane przez Kylie dnia 08/11/2017 | Skomentuj post (0)
Demi Lovato o potencjalnej współpracy z Seleną

W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych przez Demi, piosenkarka zdradziła co myśli o potencjalnej współpracy ze swoją byłą przyjaciółką:

Chciałabym z nią współpracować. Nagraliśmy piosenkę, gdy byłyśmy młodsze i chciałabym zrobić to ponownie! Byłoby wspaniale.

Napisane przez Kylie dnia 01/08/2017 | Skomentuj post (0)
Demi Lovato w wywiadzie o Sel

Najlepsza przyjaciółka Seleny, Demi Lovato, w ostatnim wywiadzie została zapytana o naszą idolkę i jej rzekomy odwyk oraz o powrót do Justina Biebera! Poniżej przetłumaczyłam to co powiedziała Demi. Przewińcie do 5:10.

Właściwie nie będę o tym w ogóle mówiła.

Napisane przez Kylie dnia 14/03/2014 | Skomentuj post (0)
Selena podczas Unite4:humanity

27 lutego w Los Angeles odbyło się wydarzenie Unite4:humanity, które ma na celu nagrodzenie artystów za wspieranie akcji charytatywnych takich jak UNICEF. Selena, jako ambasadorka UNICEF-u otrzymała nagrodę Young Humantarian, którą wręczył jej William H. Macy.

GALERIA ZDJĘĆ: Publiczne wystąpienia (2014) » Unite4:Humanity – Czerwony dywan, Los Angeles (27.02.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Publiczne wystąpienia (2014) » Unite4:Humanity – W środku, Los Angeles (27.02.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Publiczne wystąpienia (2014) » Unite4:Humanity – Kulisy, Los Angeles (27.02.2014)

Napisane przez Kylie dnia 28/02/2014 | Skomentuj post (0)
Demi Lovato o Selenie w wywiadzie dla On-Air With Ryan Seacrest

Pamiętacie post, w którym pisałam o wypowiedzi Demi na temat Seleny? [dla przypomnienia] Teraz w sieci pojawiło się nagranie (oczywiście dotyczy wywiadu, który przetłumaczyłam w ww. poście), w którym Demi podkreśla, że jest z Sel bardzo blisko, oraz że nasza idolka jest silna i sobie dobrze radzi. Sprawdźcie poniżej!

Napisane przez Kylie dnia 28/01/2014 | Skomentuj post (0)
Demi Lovato mówi o Selenie w wywiadzie

Oficjalny powrót Deleny! :-) Mimo, iż było wiadomo, że dziewczyny nigdy nie straciły zupełnie kontaktu, to przez jakiś czas był on na pewno sporo ograniczony. Delena Shippers zapewne nigdy nie stracili nadziei na wielki powrót naszych ulubionych przyjaciółek no i wreszcie się doczekali(śmy)! :-) W ostatnim wywiadzie, Demi Lovato wypowiedziała się o swojej przyjaźni z naszą Seleną.

Jesteśmy naprawdę bardzo, bardzo blisko ze sobą, dawałam jej porady, rozmawiałyśmy ostatniej nocy i wiesz, to jest między nami. Ale kocham ją bardzo mocno. Mamy niesamowitą przyjaźń, Selena jest silna, dobrze sobie teraz radzi.

Napisane przez Kylie dnia 25/01/2014 | Skomentuj post (0)
Selena w sklepie spożywczym i na kolacji z Demi

23 stycznia okazał się dniem szczęśliwym dla paparazzi! Po długich tygodniach z trudnością sfotografowania naszej idolki poza domem, wczoraj (23 stycznia) udało im się to, aż trzy razy! Najpierw po południu, artystka [z bindi na czole!] udała się do sklepu spożywczego, aby kupić napój mrożony… i papierosy, które oczywiście mogły być dla kogoś innego :-) Ale na tym nie skończył się dzień dla Sel, wieczorem wraz ze swoją przyjaciółką Demi Lovato, wybrała się na kolację do restauracji Craig’s, która znajduje się w Zachodnim Hollywood. Fotoreporterzy “przyłapali” naszą idolkę kiedy to udawała się na spotkanie, oraz kiedy wraz z różowowłosą przyjaciółką, opuszczała budynek.

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając sklep spożywczy, Los Angeles (23.01.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Udając się na kolację do restauracji Craig’s, Zachodnie Hollywood (23.01.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając restaurację Craig’s z Demi Lovato, Zachodnie Hollywood (23.01.2014)

Napisane przez Kylie dnia 24/01/2014 | Skomentuj post (0)
Selena w marcowym Seventeen!

A to dopiero miła niespodzianka na rozpoczęcie weekendu! :-) Jak się okazuje, Selena wzięła w nowej (cudowneeej, z tego co widać) sesji zdjęciowej i to nie do byle jakiego, bo do uwielbianego przez tysiące Seventeen! Niestety, póki co nie ma jeszcze dostępnych zdjęć z samej sesji (trzeciej dla tego magazynu, zresztą ;-), jednak mamy do dyspozycji skany (wraz z trzema (!) okładkami), na których możemy zobaczyć pogląd nadchodzącej bomby, w postaci cudownej sesji! Poniżej oprócz linku do galerii znajdziecie również przetłumaczone fragmenty wypowiedzi Sel dla magazynu Seventeen!

Ten rok był sprawił, że poczułam się naprawdę silna. Zawsze potajemnie byłam na przegranej pozycji. Byłam w Disneyu, kiedy była tam Miley [Cyrus], Jonas Brothers i Demi [Lovato] i chociaż mój serial został zakończony, czułam się jakbym wkładała dużą ilość pracy i nie widziała rezultatów. Pytałam się jak to powinno wyglądać, brzmieć i być napisane. Zaczęłam czuć brak świeżości w mojej muzyce, i zdałam sobie sprawę z tego, że robię to dla ludzi. Następnie skończyłam 20 lat, przeszłam naprawdę złe rozstanie i zdałam sobie sprawę, że muszę odzyskać siły. Potrzebowałam “Come & Get It”, to było niesamowite. Chciałam, aby to wszystko było częścią mnie. Byłam zmęczona uczuciem pokonania. Przez cały ten czas byłam wkurzona, próbując zrozumieć, dlaczego czułam się na przegranej pozycji, aż w końcu zrozumiałam, że nie byłam gotowa. Cieszę się, że zajęło mi to tak długo, aby dotrzeć tam, gdzie jestem, bo teraz jestem gotowa.

Nie czuję, jakbym dała fanom wystarczająco. Dużo i ciężko pracuję i jestem zmęczona. Ale kiedy idziesz na scenę, i widzisz tych ludzi, którzy czekają tylko na ciebie godzinami, wiesz że jest to najwspanialsza rzecz na świecie. Ale zadziwia mnie to, bo robią tak wiele dla mnie, a ja czuję, że nie mogę zrobić tego samego dla nich.

Kocham moje przyjaciółki bardziej, niż kochałam któregokolwiek z moich chłopaków, ponieważ mnie wspierały, kochały i zawsze stawały po mojej stronie. Jakaś dziewczyna może zostawić cię dla faceta w ciągu pięciu sekund. To nie tak powinno być. Dlatego kocham Demi [Lovato] i Taylor [Swift], wspierają mnie i okazują miłość, aby to podtrzymać. Chciałabym, aby dziewczyny przestały ranić inne osoby. To wszystko jest rywalizacją, zaczynając od mody, przez przyjaciół po chłopców, chłopców, chłopców! Pragnę, aby dziewczyny bardziej kochały dziewczyny.

Faktycznie rozmawiałam z Katy Perry o facetach, którzy są onieśmielani przez silne dziewczyny. Nie znalazłam jeszcze nikogo, kto zrozumiałby mój styl życia, wspierał go, kochał mnie przez niego, a nie czuł, że stanowi dla niego zagrożenie. To trudne. Myślę, że mogę przestraszyć niektórych ludzi, bo zawsze mówię: “Chcę zmienić świat! Mam marzenia! Co chcesz zrobić?” Ale ja tylko wiem, jak być sobą. Zmieniałam się dla facetów, ale to nie działa. W końcu znajdę kogoś, kto polubi mnie za to, jaka szalona jestem.

Niedawno udzielałam wywiadu i zostałam zapytana, kogo uważam za wschodzącą gwiazdę, która wniesie powiew świeżości. Powiedziałam “Ona mnie nie lubi, ale Lorde.” Wspieram ją, nie zważając na to, czy mnie lubi czy nie, ponieważ uważam, że odwala świetną robotę. Nigdy jej nie spotkałam, ale jest bardzo utalentowana i ma głos, który lubi używać i myślę, że to jest świetne. Pewnego dnia zobaczę ją i będzie cool.

Kocham moją piosenkę “Who Says”. To mój hymn dla dziewcząt. Kiedy to śpiewam, wszyscy śpiewają do mnie, a ja nie śpiewam. Chcę, żeby sami usłyszeli jak mówią zdanie “Kto powiedział, że nie jestem idealna? Kto powiedział, że nie jestem piękna? Kto powiedział, że nie jestem warta?” To jest najfajniejsza rzecz, kiedy dziewczyny to czują.

Nie możesz się bać tego, co powiedzą ludzie, bo nigdy nie sprawisz, że wszyscy będą szczęśliwi. Dziewczyny boją się mówić tego, co myślą. Więc jeśli coś ci się nie podoba, powiedz to. Demi mnie tego nauczyła. Po prostu głośno to powiedz, to pierwszy krok do pozbycia się strachu. Zajęło mi dużo czasu, aby być w stanie powiedzieć, co chciałam, nawet do rodziców. Próbowałam owijać w bawełnę, ale zdałam sobie sprawę, że gdybym powiedziała, co myślałam, poczułabym się o wiele lepiej. To nie jest łatwe, ale istnieje sposób, aby to zrobić. Po prostu powiedz “Nie, to nie w porządku.”, jest to lepszy sposób niż bycie agresywnym.

GALERIA ZDJĘĆ: Skany z magazynów (2014) » Seventeen, US (Marzec)

Napisane przez Kylie dnia 17/01/2014 | Skomentuj post (0)
Hollywoodlife.com: Demi Lovato wspiera Selenę w chorobie!

Odkąd zmagania Seleny z chorobą wyszły na jaw 27 grudnia, jedna z jej najlepszych przyjaciółek Demi Lovato została przy niej, aby ją wspierać i robi to nadal – 3 stycznia obie gwiazdy wyszły na kolację do meksykańskiej restauracji w Los Angeles, Kalifornia.

Wszystkie dziewczyny potrzebują dobrych przyjaciół i meksykańskiego jedzenia. 3 stycznia Selena Gomez miała obie rzeczy, kiedy pojawiła się w restauracji Tequilas w Van Nuys, Kalifornia z jej najlepszą przyjaciółką Demi Lovato.

Selena ponownie może polegać na Demi Lovato.

Na zdjęciu przesłanym przez fana, Demi i Selena pozują do zdjęcia i wciąż szukają piękna w zwykłych strojach i minimalnym makijażu. I pomimo nazwy restauracji, nie wydaje się, aby te dwie piosenkarki szukały tequili.

Nie jest tajemnicą, że Selena przeżywa teraz trudny okres – 23 grudnia odwołała swoją australijską trasę, a cztery dni później okazało się, że walczy z chorobą autoimmunologiczną – toczeniem rumieniowatym. Ale od tego czasu, Demi jest ciągle przy Selenie. Dzień po ujawnieniu się choroby, piosenkarka odbyła rozmowę przez FaceTime z Demi i Taylor Swift, podczas którego dostała nieco wsparcia i szczęścia od przyjaciółek. Selena była w stanie zachować kamienną twarz i zapewne była to zasługa jej przyjaciół, jak Demi.

Źródło: Hollywoodlife.com

Napisane przez Kylie dnia 05/01/2014 | Skomentuj post (0)
Selena zauważona w restauracji z Demi!

Same dobre wiadomości dzisiaj ;-) Po wspólnym zdjęciu z Justinem Bieberem, przyszedł czas na wspólną fotkę… z Demi Lovato! Tak, dziewczyny znalazły wreszcie czas (a może spotykają się częściej niż myślimy?), aby wybrać się wspólnie na lunch i porozmawiać. Do galerii dodałam dwa zdjęcia z restauracji Tequilas oraz jedno, które zostało wykonane już kilka lat temu, ale dopiero dzisiaj ujrzało światło dzienne.

Powrót do przeszłości, kiedy spotkałam @austinbutler i @selenagomez

Moja córka i Selena Gomez dzisiaj. #selenagomez była cool.

Nienawidzę mojej siostry za to, że zrobiła zdjęcie mojej żony bez mojego pozwolenia! #SelenaGomez #DemiLovato #TequilasRestaurant

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Inne) » Fani & Zdjęcia wykonane przez fanów

Napisane przez Kylie dnia 04/01/2014 | Skomentuj post (2)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >