Czarodzieje z Waverly Place powrócą?

W sieci od jakiegoś czasu krążą pogłoski o możliwym powrocie serialu, który dał Selenie międzynarodową sławę. Mowa oczywiście o “Czarodziejach z Waverly Place”! Ostatnio jeden z fanów zapytał serialowego Justina o powrót WOWP, zobaczcie co aktor odpowiedział!

FAN: @DisneyChanel Um, cześć, czy możemy dostać kontynuację Czarodziei z Waverly Place, proszę i dziękuję bardzo? @selenagomez @davidhenrie

DAVID: Zobaczę co mogę zrobić ;)

Napisane przez Kylie dnia 02/08/2017 | Skomentuj post (0)
Selena na ślubie Davida Henrie

21 kwietnia 2017 roku odbyło się niezwykle ważne wydarzenie w życiu bliskiego znajomego Seleny – Davida Henrie. Otóż serialowy Justin tego dnia poślubił wybrankę swojego serca! W tym wydarzeniu towarzyszyła mu cała obsada “Wizards Of Waverly Place”, w tym oczywiście nasza Selena! Do galerii trafiły zdjęcia wykonane przez paparazzi, kiedy to panna Gomez udawała się na przyjęcie, a także zdjęcia ze środka!

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2017 | Skomentuj post (0)
Zdjęcia od fanów: Selena na obiedzie z Davidem

Do galerii dodałam dwa nowe zdjęcia, które zostały zrobione wczoraj przez fanów. Jedno pochodzi z kawiarni, do której Selena wybrała się po południu, a jedno zostało wykonane nieco później, podczas obiadu Seleny i Davida Henrie w azjatyckiej restauracji.

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Inne) » Fani & Zdjęcia wykonane przez fanów

EDIT: Dodałam +1 zdjęcie, które zostało wykonane w kawiarni. Widzimy na nim Selenę z fanką [a raczej jabłkiem? ;-)]

Napisane przez Kylie dnia 27/01/2014 | Skomentuj post (0)