Znajomi składają życzenia Selenie!

22 lipca należał do Seleny! Na Instagramach i Twitterach pojawiło się mnóstwo wpisów z życzeniami z okazji urodzin naszej idolki. Życzenia złożyli jej m.in. Basia Richard, Courtney Barry, Ashley Cook, Ashley Benson, Zedd, Raquelle Stevens czy Taylor Swift. Poniżej znajdziecie zdjęcia, które przyjaciele Sel dołączali do życzeń:

 

Napisane przez Kylie dnia 23/07/2015 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia od znajomych Seleny

Na Instagramach znajomych Sel – Vanessy Hudgens oraz Theresy Marie Mingus pojawiły się nowe zdjęcia, na których widzimy naszą idolkę. Fotografia od Van pochodzi z 2013 roku, kiedy to dziewczyny promowały film “Spring Breakers”, natomiast to od Theresy zostało wykonane najprawdopodobniej wczoraj.

@vanessahudgens #tbt ja i ślicznotki ✈️❤️💋

Napisane przez Kylie dnia 22/05/2015 | Skomentuj post (0)
Ashley Benson o Selenie na Twitterze

Przyjaciółka Seleny, Ashley Benson, wczorajszego dnia na Twitterze zrobiła Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Do aktorki napłynęło mnóstwo pytań i nie zabrakło też tego o Selenie. Zobaczcie, o co Ashley została zapytana, i jak odpowiedziała.

Fanka: Opisz Selenę tylko jednym słowem. Proszę odpowiedz!
Ashley: Kochana.


Napisane przez Kylie dnia 29/03/2014 | Skomentuj post (0)
Z Ashley i Vanessą

Wczorajszy wieczór Selena spędziła w towarzystwie swoich dwóch przyjaciółek, które poznała na planie filmu “Spring Breakers.” Oczywiście chodzi o Ashley Benson i Vanessę Hudgens. Niestety zabrakło Rachel. Wszystkie trzy dziewczyny wyglądały przepięknie. Zdjęcie już jest w galerii.

Rachel gdzie jesteś? Powrót z moimi starszymi siostrami na życie.

GALERIA ZDJĘĆ: Inne (Prywatne zdjęcia) » Instagram Seleny

Napisane przez Kylie dnia 27/03/2014 | Skomentuj post (0)
Paryskie wspomnienia….

Ashley Benson, aktorka, która jest przyjaciółką Seleny, udostępniła na Instagramie nowe/stare zdjęcie prywatne właśnie z panną Gomez, a także Vanessą Hudgens i Rachel Korine. Wspólna fotografia dziewczyn została wykonana przed premierą filmu Spring Breakers w Paryżu.

TBT, Paryż z moimi dziewczynami

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Różne

Napisane przez Kylie dnia 21/02/2014 | Skomentuj post (0)
Ashley Benson o Selenie w wywiadzie

W wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan, Ashley Benson wspomniała o naszej Selenie. Poniżej znajdziecie przetłumaczone fragmenty:

Opowiedz o szalonych rzeczach, podczas kręcenia Spring Breakers…
Ashley: Kręciliśmy razem z nastolatkami, podczas ich prawdziwej przerwy wiosennej – pili, palili i wszędzie pluli. Widziałyśmy zupełnie nagie dziewczyny. Zasłoniłam Selenie oczy!

Więc jaka jest Twoja granica?
Ashley: Nigdy nie chciałabym się rozebrać. Dziewczyny wyglądają dużo lepiej w bieliźnie lub t-shircie, pozostawiając resztę wyobraźni! Pamiętam, że jak kręciliśmy Spring Breakers to jedna dziewczyna była topless, chciałam z nią poważnie porozmawiać. Dlaczego chciała być topless w filmie, jeżeli nie dostała za to zapłaty? Niektórzy ludzie zrobią wszystko, aby się pojawić [w filmie]. Na szczęście zawsze jest ktoś taki jak Selena, która jest inteligentna i zawsze jest sobą.

Napisane przez Kylie dnia 01/02/2014 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie od Ashley Benson

Na Instagramie Ashley Benson pojawiło się nowe zdjęcie, które zostało wykonane wczorajszego wieczoru przed/po Beats Music Launch Party, na którym oczywiście widzimy również naszą idolkę.

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 25/01/2014 | Skomentuj post (0)