Nowy album Seleny najbardziej wyczekiwaną płytą roku!

Rolling Stone opublikował na swojej stronie artykuł, który mówi o tym, że nowy album Seleny jest najbardziej wyczekiwaną płytą tego roku! Poniżej możecie przeczytać przetłumaczony fragment artykułu:

Selena udowodniła swoją popową waleczność w 2015 roku wydając Revival oraz kontynuując zabawę z własną personą i dźwiękiem w singlach z 2017 roku, które zawierają “Bad Liar” oraz uwodzicielski “Fetish”. Jej bitwa z toczniem, w jakiś sposób, utrzymała pewne elementy w muzycznej karierze Gomez: Aktorka i piosenkarka odwołała część swojej trasy i poddała się przeszczepowi nerki tego lata. Mimo tego, nadal pojawiała się w studio z takimi osobami jak Justin Tranter oraz Julia Michaels (ten duet stoi za “Bad Liar” oraz kilkoma utworami z “Revival”), a także Jacob Kasher, Ryan Tedder czy Futuristic. Gomez nadal, wydaje się, spędza czas nad nowym albumem, mówiąc Billboardowi, że tworzy coś nowego.

Lubię sposób, w jaki pokazaliśmy nową muzykę w tym roku, ponieważ to nie był agresywny sposób, czułam że to było bardzo prawdziwe.

Napisane przez Kylie dnia 12/01/2018 | Skomentuj post (0)
People o spotkaniach Seleny i Justina

Popularna amerykańska gazeta People wypowiedziała się krótko na temat ostatnich spotkań Justina Biebera i Seleny.

Selena i Justin postanowili być bardziej powściągliwi w miejscach publicznych. Biebierowi nie podoba się ten cały chaos, który ich otacza podczas spotkań. Chcieli jechać do odosobnionego miejsca w Los Angeles, ale nawet tam nie pozwolono im spędzić czasu sam na sam. Przyjaciele postanowili być bardziej powściągliwi w stosunku do siebie i nie okazywać sobie żadnych uczuć publicznie. Nie chcą popełnić błędów z przeszłości.

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
E!Online o Ablenie

Portal E!Online napisał dość spory artykuł na temat związku Seleny i Abela! Poniżej możecie znaleźć przetłumaczony fragment:

“Selena nie mogłaby być bardziej szczęśliwa, niż jest teraz. Bardzo szybko i mocno zauroczyła się w Abelu.” powiedział przyjaciel, który używa prawdziwego imienia The Weeknd, Abel. “Stale nie mają siebie dość. Kiedy nie są razem, tęsknią za sobą jak szaleni i nie mogą się doczekać kiedy znów się zobaczą. Dzwonią do siebie przez FaceTime i piszą sms-y przez cały dzień, codziennie. Wzajemnie siebie inspirują. Abel bardzo wspiera Selenę w utrzymywaniu jej trzeźwości. Mają dużo wspólnych zainteresowań, które uwielbiają robić razem i są to inne rzeczy niż chodzenie po klubach. Ich związek nie opiera się na klubach i imprezach. Wolą spędzać czas w domu. Oni po prostu cieszą się byciem razem. Mogą się świetnie bawić, a między nimi niezaprzeczalnie jest chemia. Kiedy przebywają razem, Abel bardzo dba o Selenę. On jest nieco starszy od niej i bardziej dojrzały, a ona to w nim uwielbia. Mogą rozmawiać ze sobą na różnych poziomach: co robią w życiu, o muzyce, będąc ciągle obserwowanym przez innych. Ona po prostu kocha to w jaki sposób on stawia ją na szczycie świata, stawia ją na postumencie i sprawia, że czuje się najważniejszą i specjalną dziewczyną na świecie. To bardzo dobrze wpływa na poczucie jej wartości. Jest pewna siebie, kiedy z nim jest. Ich związek potoczył się tak szybko, ponieważ oboje podróżują po świecie, widzą inne kultury i dzielą się życiowym doświadczeniem. Ona kocha bycie z nim w trasie, byciem częścią tego tłumu, oglądać i wspierać swojego mężczyznę z boku. Kocha jego muzykę i uważa, że jest bardzo utalentowany i seksowny. Jest bardzo dumna kiedy go obserwuje. To szalenie dobre uczucie. Ona jest teraz w dobrym miejscu i robi co może, aby unikać stresujących sytuacji. Jej umysł jest czysty i stara się otaczać ludźmi, którzy mają dobry wpływ. Odcięła się od tego całego szumu i ma więcej narzędzi, które pozwalają się się odciąć od hejterów.

Napisane przez Kylie dnia 13/04/2017 | Skomentuj post (0)
Wywiad Seleny dla “Marie Claire”

Jak już zapewne wiecie wczoraj ukazała się najnowsza sesja zdjęciowa dla magazynu “Marie Claire” (więcej tutaj i tutaj). Dzisiaj natomiast możemy przyjrzeć się bliżej artykułowi, zamieszczonemu na oficjalnej stronie czasopisma, w którym znajdziemy fragmenty wypowiedzi panny Gomez. W rozmowie dowiemy się trochę o sposobach randkowania Seleny oraz o jej karierze. Zapoznajcie się z tłumaczeniem, oraz filmikiem, nakręconym podczas w/w sesji.

“Revival” to nie tylko nazwa najnowszego krążka oraz trasy Seleny Gomez. Jest to również opis historii jej życia.

Świat jest przedstawiony tylko jak smak liceum oraz Instagram. To dzięki nim, wiemy, kto aktualnie jest popularny, jak Selena Gomez. Selena najzabawniejszą dziewczyną na tym portalu (Instagram).

Czy martwi Cię odpowiedzialność, związana z posiadaniem 72 milionów (aktualnie ponad 78 milionów obserwujących? Myślisz o rzuceniu tego portalu?

Usunięcie tego profilu, myślę, że będzie jedną z ostatnich czynności, które zapoczątkowałyby ewolucję. Albo rewolucję. Zakorzeniona przed 7 jak w “Barney”, a następnie u swojej matki (która została jej pierwszą pomocniczką) znajduje ulotkę dla otwartego catingu do serialu, w między czasie, mieszkając w Grand Prairie w Teksasie, kiedy rodzice Gomez mieli 16 lat, ona urodziła się, podczas gdy oni nie byli małżeństwem. Oni pobrali się z innymi ludźmi, a ona ma dwie przyrodnie siostry, po jednej z każdej ze stron.

Gomez (23 lata) posiada czerwono-brązowe włosy, pasma związane w koński ogon i złote, kołyszące kolczyki. Na sesji bada menu w “Penisula Hotel” w Beverly Hils. Jest ubrana w bluzkę z krótkim rękawem (pożyczyłem sobie ją od twojej przyjaciółki Courtney, która mieszka w Los Angeles), jeansy i ulubionego Vuitton’a.

Prawie bez makijażu, mogła uchodzić za zwykła czternastolatkę. To jest właśnie to, co świat wie o jej drugim serialu, czyli “Czarodzieje z Waverly Place” od Disney (wcześniej pojawiła się także w serialu “Hannah Montana”). Gomez była gwiazdą Disney’a podobnie jak Miley Cyrus, Demi Lovato, Vanessa Hudgens, itp. Każdy został sławną gwiazdą, a następnie musiał dorosnąć i dowiedzieć się dokładie, kim jest.

“Ja odchodzę. Byłam na wielu spotkaniach w tamtym okresie. Nie ufam nikomu, więc datowanie może być świetną zabawą, jeśli będę wiedziała, że będę się dobrze bawić.”

O tym, w jaki sposób zajmuje się menadżerami i agentami

“Autentyczność jest moim własnym życiem. Wykonują oni wielkie wybory, a to ja dokonuję ich dostatecznie.”

O tym, że jest kojarzona z tym, z kim się spotykała, a nie kim jest

“Próbują reklamować coś, co kocham, a cały wywiad będzie o moim życiu prywatnym. Zostawiam w spokoju to pytanie.

O pełnej kontroli nad własną karierą

Bałam kiedyś zadać sobie to głupie pytanie. Miliony rzeczy osiągnęły taki etap, że zaczęłam zastanawiać się, co robię i czy dojrzałam do tego w pełni.

O własnym filmie z trasy

Zawsze na koniec trasy chciałam tego. Chciałam tworzyć. Nie zastanawiam się. Wiedziałam. Nie chcę, aby ludzie patrzyli na jak na kogoś, kto jest tylko celebrytą i gwiazdą.

Napisane przez Kylie dnia 14/05/2016 | Skomentuj post (0)
Czy Selena naprawdę konkuruje z Taylor?

Jak zapewne wiecie panna Gomez nadal przygotowuje się do trasy. W czwartek (28 kwietnia), znalazła jednak czas na to, aby porozmawiać z prasą. Dzisiaj ukazał się kolejny wywiad, przeprowadzony za kulisami prób do “Revival Tour”.

Artykuł ukazał się dzisiejszego ranka w “ExtraTv”, czyli program telewizyjny jak i magazyn, zapewniający potwierdzony zasięg wydarzeń. Od niedawna postawił też jeszcze większy nacisk na wywiady i zapowiedzi poufnych, nadchodzących projektów filmowych i telewizyjnych.

Rozmowę prowadziła Renee Bargh  australijska gwiazda i prezenterka telewizyjna. Zerknijcie na tłumaczenie.😉

Selena Gomez dojrzała i jest gotowa do drogi- “Revival Tour”. Porozmawiała o tym ze mną- Renee Bergh, o tym, co łączy ją z Taylor.

Dzięki swoim nowym piosenkom Selena konkuruje z Taylor Swift w corocznym konkursie “Billboard” w kategorii: “Najlepsza Artystka”. Piosenkarki są ostatnio nierozłączne i zjawiają się na większości gali, o czym mówi Selena: “Zawsze staram się wyjść do ludzi, być na tego typu wydarzeniach. Wiem, że z nią często konkuruję w tego typu kategoriach, ale jej obecność sprawia, że nie biorę tego na poważnie, uznaję to za zabawę”.

Selena jest skoncentrowana i przygotowana do swojego pierwszego występu w Las Vegas 6 maja: “Jestem bardzo szcześliwa, że mogę pokazać siebie na scenie w najlepszy możliwy sposób. Z tego powodu nie mogę ani spać ani jeść. To szalone, że nie dbam wtedy o siebie, ale to jest w interesie dla moich fanów”- mówi.

Jest skoncentrowana i daje z siebie wszystko podzczas przygotowań do trasy: “Naprawdę chcę śpiewać bardzo dużo. Codziennie robię godzinę śpiewu, aby nauczyć się czegoś od nowa, nowego.
Mam lekcje gry na fortepianie, ponieważ będę po raz pierwszy grała i śpiewała jednocześnie”- dodaje.

Piosenkarka jest z modą za pan brat: “Jestem bardzo podekscytowana. Moje stroje są niesamowite! Myślę, że się rozpłaczę. To był jeden z piątków “na mieście”, kiedy je zobaczyłam. One są niesamowite, zawsze chciałam takie mieć”- mówi o współpracy z Karlem Lagerfeld’em. (więcej tutaj)

Napisane przez Kylie dnia 04/05/2016 | Skomentuj post (1)
Czy nowa seria Seleny będzie jej autobiografią?

Mimo że wiele osób stwierdziło, że nowa seria kanału “Lifetime”, wyprodukowany przez pannę Gomez, to autobiografia, opowiadająca jej historię życia. Natomiast zaufana strona “Gossip Cop” zaprzecza temat. Ta strona jest znana obalania różnych pogłosek, nie tylko o Selenie, ale i też innych aktorkach i piosenkarkach, przynosząc prawdziwą wersję sytuacjach. Sprawdź, przy użyciu przetłumaczonego materiału z “Gossip Cop”, który będzie prawdziwym tematem serialu naszej idolki:

Jak już “Gossip Cop” wcześniej wskazało, proponowana seria to “fikcja”. Strony takie jak “Entertainment Weekly” poinformowały, że Gomez produkuje serię “o własnym życiu”.

Długo błędnie wskazywano, że seria “opowie o błyskawicznym wzroście młodej gwiazdy z nastolatki, podkochującej się w znanym mieście Hollywood. Oczywiście, mimo złej reputacji stron przypuszcza się, że związek z Justin’em Bieber’em będzie wśród serii.”

Ale nic z tego nie jest prawdą. Przedstawiciel Gomez potwierdza twierdzenie “Gossip Cop”, że seria jest jeszcze bez tytułu i na wynosi 100 procent “nie jest autobiograficzna. “Zamiast tego, powiedziano nam, że przyjęty jest skrypt. Będzie to “jednogodzinny dramat, z jednej kamery o grupie dziewcząt w poruszającej, wstępnej fazie dorosłości na scenie Hollywood”. Gomez będzie producentem wykonawczym serialu, wraz z Kevinem Spacey, Dana Brunetti, Samantha Droke.

Poza tym projektem Gomez może wypuścić serię dla “Freeform” o latynoskich nastolatkach, który są zdeterminowane, aby stać się sławne, pomimo życia wśród ubogich. Przygotowywuje także adaptację serialu “Netflix” dla  książki “13 reasons why”, ale na razie Gomez będzie w “Revival World Tour”, który rozpocznie się 6 maja.

Więcej o serialu, którego samym reżyserem będzie nasza idolka przeczytacie tutaj i tutaj.

Napisane przez Kylie dnia 27/04/2016 | Skomentuj post (1)
Sel producentem kolejnego serialu!

Pojawiły się kolejne informacje odnośnie nowych projektów Seleny. Jak się okazuje, Gomez poważnie podeszła do swojej roli producenta i właśnie okazało się, że oprócz “13 Reasons Why” i “Latina Emipre” Selena będzie miała też swój udział przy produkcji jednego z serialów Network z serii LifeTime. Co ciekawe, główny wątek serialu będzie się opierał na doświadczeniach Seleny i będzie inspirowany jej życiem! Poniżej możecie przeczytać fragment artykuły ze strony deadline.com, zdradzający pierwsze szczegóły!

Selena Gomez ma być producentem wykonawczym dramatu inspirowanego przez jej doświadczenia życia dla Lifetime, który jest również produkowany przez znanych z “Trigger Streets” Kevina Spacey i Dana Brunetti. Projekt jest jednym z najwyższych punktów rozwoju USA Network, który został odsłonięty dziś w związku z ustalonymi prezentacjami Lifetime.

To działa do szukania pisarza, który przechodzi do roli projektu Seleny Gomez bez nazwy, która zdobywa doświadczenie młodej aktorki do kierowania swoją karierą w Hollywood, na oczach swoich przyjaciół, który szybko zdobyła w swoich kręgach większe zaufanie. Dramat, który czerpie wzorce od Entourage HBO Comedy, zainspirowany jest życiem producenta wykonawczego Mark Wahlberg, który jako młody aktor w Hollywood w otoczeniu swoich najbliższych przyjaciół, jest również producentem wykonawczym obok Mandy Teefey, Samantha Droke i Troy Searer.

Gomez rozkręca swoja portfolio jako producent. Ona i Teefey są również producentem wykonawczym nadchodzącej serii Netflix “13 Reasons Why”, dla których pierwsze dwa odcinki nakręci Tom McCarthy, a także Latina Empire przy współpracy z Freeform.

Napisane przez Kylie dnia 21/04/2016 | Skomentuj post (1)