Paparazzi: Opuszczając studio nagraniowe w Nowym Jorku

Plotki o pobycie Seleny w Nowym Jorku się potwierdziły! 16 stycznia Selena została sfotografowana przez paparazzi, kiedy to opuszczała studio nagraniowe w Nowym Jorku. Według informacji, Selena opuściła już Nowy Jork (była w nim od początku tygodnia) i udała się do rodzinnego Teksasu.

Szybki link:
+17 zdjęć | Poza domem » 2018 » Opuszczając studio nagraniowe w Nowym Jorku (16.01.2018)

Napisane przez Kylie dnia 18/01/2018 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Selena w drodze i opuszczając galę

Do galerii trafiły zdjęcia z wczoraj, kiedy to Selena udawała się i wracała z gali Lupus Research Alliance ‘Breaking Through Lupus Gala’ w Nowym Jorku.

Napisane przez Kylie dnia 21/11/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: W restauracji z Abelem

Wczorajszego wieczoru (6 czerwca) paparazzi sfotografowali zjawiskową pannę Gomez w towarzystwie jej chłopaka Abela, kiedy to byli na kolacji w jednej z nowojorskich restauracji. Artystka tego dnia wyglądała naprawdę olśniewająco!

Napisane przez Kylie dnia 07/06/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Na kolacji z Abelem

Wczorajszego wieczoru (5 czerwca) Selena wybrała się na romantyczną kolację ze swoim chłopakiem do restauracji Rao’s, która serwuje dania z kuchni włoskiej. Do galerii trafiło ponad 20 zdjęć HQ z tego wydarzenia.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)
W programie Elvis Duran Z100 Morning Show

5 czerwca Sel pojawiła się w programie radiowym Elvis Duran Z100 Morning Show. W galerii znajdziecie zdjęcia z wywiadu, ze ścianki oraz kiedy to Selena opuszczała budynek radia.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Na ulicach Nowego Jorku

Wczorajszy dzień był dla Seleny niezwykle pracowity. Selena co chwilę zmieniała miejsce pobytu oraz pojawiała się w różnych stacjach radiowych. Poniżej znajdziecie zdjęcia wykonane przez paparazzi wczorajszego dnia (5 czerwca), które pochodzą z Nowego Jorku.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Na kolacji w Park Side Restaurant

Niedzielę Selena postanowiła zakończyć na kolacji w Park Side Restaurant, która specjalizuje się w kuchni włoskiej. Paparazzi sfotografowali artystkę, kiedy ta opuszczała już budynek restauracji.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)