Udając się do swojego tourbusa

13 czerwca jedna z fanek sfotografowała Selenę, kiedy ta udawała się do swojego tourbusa w Miami. Niestety, artystka nie była zbytnio w humorze i zasłoniła twarz jeansową kurtką. Niestety, nasza idolka najprawdopodobniej nadal jest roztrzęsiona po śmierci Christiny stąd też zapewne nie zatrzymała się, aby zrobić sobie zdjęcia z fanami.

Napisane przez Kylie dnia 15/06/2016 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Na ulicach Miami

11 czerwca paparazzi sfotografowali naszą idolkę, kiedy ta w obstawie ochrony wychodziła z hotelu i udawała się do samochodu, który zawiózł ją najprawdopodobniej na American Airlines Arena, na której zagrała koncert 11 czerwca. W galerii czeka na Was mnóstwo zdjęć wysokiej rozdzielczości z tego dnia!

Napisane przez Kylie dnia 15/06/2016 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Relaks na Jachcie w Miami

Podczas krótkiej przerwy od trasy (już jutro Selena zagra w Nowym Orleanie na arenie Smoothie King Center) Selena postanowiła się zrelaksować i udała się wczorajszego popołudnia (12 czerwca) w króciutki rejs prywatnym jachtem, aby zaczerpnąć nieco słońca. Towarzyszyły jej Courtney Barry, Brooke Newsom, Caroline Franklin i Theresa Marie.

Napisane przez Kylie dnia 13/06/2016 | Skomentuj post (0)
Selena opuściła Miami

Nasz idolka po krótkim pobycie w słonecznym Miami opuściła wczoraj (9 kwietnia) owe miasto i udała się, na razie, w nieznanym nam kierunku – prawdopodobnie wróciła do Los Angeles. Paparazzi przyłapali ją w drodze na Miami International Airport. Wiemy jednak, że pobyt na Florydzie był dla Sel owocny – spotkała się tam z dyrektorem kreatywnym marki Louis Vuitton (więcej w kolejnym poście!). Zadowolona Gomez rozmawiała i pozowała z fanami, dzięki czemu wiemy, że odwiedziła słynną plażę w Miami. Powiedziała też mamie swojej fanki, którą spotkała w samolocie, że uwielbia “Work From Home” Fifth Harmony, co z pewnością każdy z nas mógł dostrzec, ponieważ Selena często udostępniała filmiki, na których bawi się właśnie do tego utworu! ;)

Napisane przez Kylie dnia 10/04/2016 | Skomentuj post (0)
Candids: W Nobu z Niallem

13 lipca paparazzi udało się sfotografować Selenę, kiedy ta opuszczała restaurację Nobu w towarzystwie jej dobrego kolegi Nialla Horana. Niestety, zdjęcia są dość słabej jakości, ale myślę że warto je zobaczyć w pełnej okazałości! :-)

 

GALERIA ZDJĘĆ: Candids (2015) > »

Candids: Na planie nowej sesji zdjęciowej

Wczorajszego popołudnia (14 lipca) Selena została zauważona podczas pozowania do nowej sesji zdjęciowej, która odbyła się w Malibu. Niestety, póki co nie wiadomo kiedy ukażą się zdjęcia ani na jakie potrzeby była wykonana. Podczas sesji asystowała jej przyjaciółka Courtney Barry.

 

GALERIA ZDJĘĆ: Candids (2015) > » Na planie nowej sesji zdjęciowej, Malibu (14.07.2015)

Napisane przez Kylie dnia 15/07/2015 | Skomentuj post (0)
Candids: Wchodząc do studia nagraniowego Hit Factory

Jak się okazało, nie tylko we wtorek nasza idolka odwiedziła Justina w studiu nagraniowym Hit Factory! Paparazzi udało się “przyłapać” ją ponownie dzień później, 9 kwietnia. 21-latka próbowała się ukryć przed aparatami schylając głowę, jednakże czujne oko pappz wszystko dostrzeże! ;-)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Wchodząc do studia nagraniowego Hit Factory, Miami (09.04.2014)

Napisane przez Kylie dnia 11/04/2014 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >