Zdjęcia z prób do występu na American Music Awards

Do galerii dodałam kilka zdjęć z wczorajszej próby generalnej Seleny do występu na American Music Awards.

Napisane przez Kylie dnia 18/11/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia z Instagrama Revival Tour

Na oficjalnym Instagramie Revival Tour pojawiły się dwa nowe zdjęcia oraz jedno wideo Seleny, które zostały wykonane podczas prób do dzisiejszego koncertu na Brooklynie.

@revivaltour: To jest moje odrodzenie. #RevivalTour

@revivaltour: Chwila przed show. #RevivalTour


Ready to heat up Brooklyn tonight. #RevivalTour

Film zamieszczony przez użytkownika Official Revival Tour (@revivaltour)

Napisane przez Kylie dnia 01/06/2016 | Skomentuj post (0)
Wywiad dla “Radio MIX 106,5”

Selena podczas “We Day” na temat “Revival Tour”:

“Ta trasa jest dla mnie wszystkim. To podczas niej rozwinę do końca swoje strzydła, to ona właśnie nauczy mnie pełnej dojrzałości muzycznej, wskarze w niej drogę, którą będę kroczyć w przeszłości! Do zobaczenia na Revival Tour.”

“This tour is everything to me. What when it develops to the end of their strzydła, she would just teach me full of musical maturity, you specify the name of the path that I walk past! See you at the Revival Tour.”

Dlatego, chcąc promować swoją nową trasę “Revival Tour”, którą otwiera ten piątek (6 maja) w Las Vegas, Selena daje kilka wywiadów w  amerykańskim radiu. W rozmowie  dla udzielonym “MIX 106,5”, Selena mówi o trasie i wielu innych sprawach. Sprawdźcie poniższy filmik oraz tłumaczenie.

O “Revival Tour”

“Nie mogę się doczekać. Wkładam wszystko, w tą trasę. Chcę, żeby ludzie się mogli być zaskoczeni.”

Czy uważa, że posiadanie konta na Instaramie jest dziwne

“Wiele gwiazd ma tam konto. Mam Instagram, ponieważ został stworzony. Ja naprawdę nie przyjmuję do wiadomości tego, że to może być dziwne, bo szczerze kocham to, co publiczne. Umieszczam tam coś, co jakiś czas. Uwielbiam być w kontakcie z moimi fanami, dlatego głównie kocham ten portal.”

O “DNCE”

“Dorastałam z Joe. Zna mnie od czasu, kiedy miał 14 lat, więc to tak zabawnie być w trasie z ludźmi, z którymi dorastałam. Mam nadzieję, że chłopcy to chłopcy- nadal tacy sami. To będzie tyle radości, aby z nimi koncertować.”

O współpracy z “DNCE”

“Przede wszystkim, rzeczy z nimi, robią coś zupełnie innego. To jest tak zabawne, że pomogli mnie napisać swoje nowe utwory, są naprawdę fantastyczni, bo tak ciężko pracowali.”

O tym, czy jest ktoś, kto chciał pracować przy “Revival”, ale nie miał szans

“Może, po prostu chcę pracować z ludźmi, którzy chcą ze mną pracować. To zawsze była moja rola. Stworzyłam dużą rodzinę, moich pisarzy, których kocham, są dla mnie jak rodzina i idą ze mną podróżować i pracować z ludźmi, których podziwiam. Nie chcę ludzi, którzy chcą być częścią czegoś, ale nie są zdecydowani. Staram się zawsze być uczciwa.”

O próbach do “Revival Tour”

“Chcę śpiewać najlepiej na tej trasie. Nie ma dużo ruchu, ale tu nie chodzi o mnie. Jestem tancerką i dlatego trasa jest naprawdę wyjątkowy. I ma to być bardzo intymne i chcę, żeby ludzie czuli, że są inspirowani, i mogą zrobić wszystko, o czym marzą. Więc chcę śpiewać całym sercem, dla moich fanów, którzy są zawsze w moim sercu na najważniejszym miejscu.”

Napisane przez Kylie dnia 06/05/2016 | Skomentuj post (1)
Przygotowania do #RevivalTour

Selena podczas „We Day” na temat „Revival Tour”:

„Ta trasa jest dla mnie wszystkim. To podczas niej rozwinę do końca swoje strzydła, to ona właśnie nauczy mnie pełnej dojrzałości muzycznej, wskarze w niej drogę, którą będę kroczyć w przeszłości! Do zobaczenia na Revival Tour.”

„This tour is everything to me. What when it develops to the end of their rings, she would just teach me full of musical maturity, you specify the name of the path that I walk past! See you at the Revival Tour.”

Instagram Seleny, który poświęcony jest jej trasie – @RevivalTour cieszy się dużym zainteresowaniem i jest na bieżąco aktualizowany o najróżniejsze nowości. Wczoraj pojawiły się z nowe fotografie, dzięki którym możemy zobaczyć, jak wyglądają ciągłe przygotowania do koncertowania. Trasa startuje już 6 maja! Przyjrzyjcie się zdjęciom z prób oraz filmikowi, podczas wykonywania “Me & The Rhythm”.

Wspomniana piosenka zostanie wykonana na scenie podczas trasy, jak i między innymi najprawdopodobniej: “Who Says”, “Come & Get It”, “Slow Down”, “Love You Like A Love Song”, “Sober”, “Camouflage”, “Kill Em With Kindness”, “Good For You”, “Same Old Love”, “Hands To Myself”.

 


All I need is the rhythm, me and the rhythm. #RevivalTour!

Film zamieszczony przez użytkownika Official Revival Tour (@revivaltour)

“Wszystko, co potrzebuję jest rytm, ja i rytm. #RevivalTour

Całą piosenkę możecie przesłuchać tutaj

Napisane przez Kylie dnia 02/05/2016 | Skomentuj post (1)
Próby do “Revival Tour”

Wczoraj wieczorem pojawiły się kolejne zdjęcia, pochodzące z prób do drugiej, solowej trasy Seleny, czyli “Revival Tour”. Na fotografiach widzimy śpiewającą pannę Gomez.

Więcej zdjęć znajdziecie na oficjalnym Instagramie “Revival Tour”.

rev
 

Próby 2

Natomiast więcej przeczytacie o próbach do “Revival Tour” tutaj, tutaj, oraz tutaj.

Napisane przez Kylie dnia 25/04/2016 | Skomentuj post (1)
Revival Tour na Instagramie!

Ostatnio pojawiły się dwa nagrania, które promują zbliżającą się trasę koncertową Seleny- „Revival Tour”. Możemy zobaczyć naszą idolkę, piszącą piosenki, śpiewającą, zajmującą się tańcem. Na scenie pannę Gomez zobaczymy już za 17 dni. (więcej tutaj).

Obserwujcie oficjalne konto “Revival Tour” na Instagramie, aby być na bieżąco z informacjami dot. trasy.

revivaltour

Natomiast zespół Seleny nadal przygotowywuje się do “Revival Tour”, do której zostało tylko 17 dni. Oficjalne konto trasy udostępniło pięć nowych zdjęć. Na nich jest widoczna Selena wraz ze swoimi znajomymi w najnowszych ubraniach, promujących trasę. Jak widzicie poniżej, odzież będzie dostępna nie tylko dla młodzieży, ale i i dla dzieci! Zerknijcie. :)

 

Revival Tour 4

Napisane przez Kylie dnia 20/04/2016 | Skomentuj post (0)
Zaległe nagrania z próby do DWTS

Pamiętacie, kiedy 16 kwietnia 2013 roku Selena pojawiła się na parkiecie amerykańskiej wersji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie wykonała swój pierwszy singiel “Come & Get It”? Właśnie teraz, po prawie roku pojawiły się nagrania jakości HD, kiedy to odbywały się próby dźwięku i choreografii do występu! Nagranie zostało podzielone na 4 części, które będziecie mogli obejrzeć, po kliknięciu na “więcej…”.

(więcej…)

Napisane przez Kylie dnia 04/04/2014 | Skomentuj post (0)