Paparazzi: Selena zauważona w Beverly Hills z Justinem

31 stycznia, po prawie miesięcznej przerwie, paparazzi udało się sfotografować naszą Selenę, kiedy to opuszczała kościół z Justinem Bieberem. Para szybko się pożegnała i każde poszło w swoją stronę.

Szybki link:
+25 zdjęć | Poza domem » 2018 » Opuszczając kościół z Justinem Bieberem w Beverly Hills (31.01.2018)

Napisane przez Kylie dnia 02/02/2018 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Na lunchu z mamą

Wczorajszego popołudnia (28 kwietnia) Selena postanowiła się wybrać na lunch z mamą do restauracji mieszczącej się w hotelu Montage w Beverly Hills. Oczywiście nie obyło się bez obecności paparazzi, więc fotorelacja z tego wypadu jest już w galerii zdjęć! ;-)

Napisane przez Kylie dnia 29/04/2017 | Skomentuj post (0)
Candids: W drodze na imprezę urodzinową

Piątkowego wieczoru (7 kwietnia) Selena została zauważona przez paparazzi, kiedy to udawała się na imprezę urodzinową rapera Belly, która odbyła się w jednym z lokali w Beverly Hills. Według relacji świadków, na przyjęciu Selena i Abel okazywali sobie dużo czułości, przytulając się i całując. Ponadto zdjęcie, o którym pisałam w tym poście [klik], pochodzi z tej właśnie imprezy!

Napisane przez Kylie dnia 09/04/2017 | Skomentuj post (0)
Opuszczając Vanity Fair Oscar Party

Do galerii dodałam zdjęcia z 28 lutego, kiedy Selena opuszczała imprezę Vanity Fair Oscar Party z modelką, Josephine Skriver i menadżerka, Aleen Keshishian. Sel zatrzymała się też na chwilę żeby porozmawiać z Caitlyn Jenner i Jamesem Cornerem. Sprawdźcie je w naszej galerii ;)

Napisane przez Kylie dnia 01/03/2016 | Skomentuj post (0)
Vanity Fair Oscar After Party

Zgodnie z tradycją, Selena pojawiła się wczoraj (28 lutego) na imprezie Vanity Fair po rozdaniu Oscarów, która odbyła się w Beverly Hills. Na miejscu pojawiło się wiele gwiazd, m.in. laureat Oscara w kategorii najlepszy aktor – Leonardo DiCaprio, czy Anne Hathaway, z którą Sel bawiła się wewnątrz. Panna Gomez postawiła na błyszczącą kreację od Louisa Vuiton i szpilki Jimmy Choo.

Warto dodać, że film z epizodyczną rolą Seleny – The Big Short, otrzymał jednego Oscara, za najlepszy scenariusz adaptowany. A film Toma McCarthy’a, czyli reżysera mini-serialu Seleny – 13 Reasons Why, zdobył dwie statuetki.

Napisane przez Kylie dnia 29/02/2016 | Skomentuj post (0)
Mini konferencja przed Grammy

W piątek popołudniu (12 lutego) w hotelu Peninsula odbyła się konferencja prasowa przed rozdaniem nagród Grammy. Wzięli w niej udział różni artyści, w tym także Selena, która nie tylko zasiadzie na widowni, ale także wręczy nagrodę w jednej z kategorii. Aktorka udzieliła kilku wywiadów dla programów radiowych – “The Morning Mashup”, Smallzy” czy “Zach Sang & Gang”.

Napisane przez Kylie dnia 14/02/2016 | Skomentuj post (0)
W drodze do hotelu Peninsula w Berverly Hills (05.11)

Do galerii dodałam zdjęcia paparazzi, które zrobiono wczoraj (05.11) Selenie w drodze do hotelu Peninsula Hotel w Berverly Hills. Zapraszam do galerii!

GALERIA ZDJĘĆ: 2015: Poza domem > » W drodze do hotelu Peninsula Hotel w Berverly Hills (05.11.2015)

Napisane przez Kylie dnia 06/11/2015 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >