Niall Horan o Selenie!

W jednym z ostatnich wywiadów, popularny wokalista byłego zespołu One Direction – Niall Horan wypowiedział się na temat naszej Seleny!

Selena jest wspaniałym wzorem do naśladowania dla młodych kobiet. To przykład jak stawić czoła światu i podzielić się swoim problemem.

Napisane przez Kylie dnia 25/05/2017 | Skomentuj post (0)
Wideo: Niall Horan wybiera Selenę!

Solowa kariera Nialla Horana nabiera tempa! Z tej też okazji pojawił się w programie The Ellen DeGeneres Show, gdzie jednym z “zadań” było “kogo byś wybrał”?, gdzie musiał wybrać jedną z dwóch artystek, a wybrana przechodziła do kolejnego porównania.

Ellen: Demi Moore czy Selena Gomez?
Niall: Selena!
Ellen: Selena Gomez czy Demi Lovato?
Niall: Selena!
Ellen: Selena Gomez czy Diane Keaton?
Niall: Diane!

Napisane przez Kylie dnia 30/10/2016 | Skomentuj post (0)
Candids: W Nobu z Niallem

13 lipca paparazzi udało się sfotografować Selenę, kiedy ta opuszczała restaurację Nobu w towarzystwie jej dobrego kolegi Nialla Horana. Niestety, zdjęcia są dość słabej jakości, ale myślę że warto je zobaczyć w pełnej okazałości! :-)

 

GALERIA ZDJĘĆ: Candids (2015) > »

Spacer po Londynie z Niallem Horanem!

Wieczorem tego samego dnia (16 luty) fani dostrzegli Selenę w okolicach restauracji SoHo, gdzie urządziła sobie spacer po pięknym Londynie. Jednak nasza idolka nie była sama! Towarzyszył jej członek One Direction – Niall Horan. Poniżej znajdziecie zdjęcia z fanami, a także Niallem oraz relacje fanów na temat spotkania tej dwójki ;)

NIALL I SELENA SIĘ NIE CAŁOWALI. Były uśmiechnięci, palili i wydawali się szczęśliwi. BEZ pocałunków

fanka: słyszałaś ich rozmowę zanim do nich podeszłaś?
fanka, która ich widziała: nie, ale powiedzieli, że pójdą do Nandos tak aby Selena mogła spróbować tego po raz pierwszy [chodzi o jedzenie w Nandos]

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe » Fani (Z fanami & Zdjęcia zrobione przez fanów)

Napisane przez Kylie dnia 17/02/2014 | Skomentuj post (0)