Selena na próbie do AMA

14 listopada Selena ponownie udała się do studia tanecznego na próby do swojego nadchodzącego występu podczas gali American Music Awards. W galerii znajdziecie zdjęcia od paparazzi, kiedy to Sel opuszczała studio, a poniżej możecie również znaleźć filmiki dodane przez Selenę na jej Instagrama, które zostały nagrane podczas prób.

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia z Instagrama Sel

Selena dodała na swój Instagram dwie nowe fotografie, jedna pochodzi ze studia tanecznego [więcej o tym dowiecie się w poście Cassie], a drugie zostało wykonane 2 marca podczas Vanity Fair Oscar Party. Sprawdźcie koniecznie galerię! ;-)

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Instagram Seleny

Napisane przez Kylie dnia 04/03/2014 | Skomentuj post (0)
Candids: Opuszczając studio tańca

W poniedziałkowe (3 marzec) popołudnie Selena wraz z przyjaciółkami wybrała się do studia tańca w Los Angeles. Może niedługo Sel opublikuje dla nas filmik ze swoimi tanecznymi popisami? Według świadków dziewczyny po męczącym wysiłku, udały się do restauracji japońskiej SanSai w dzielnicy Burbank. W galerii znajdziecie na razie zdjęcia od paparazzi sprzed studia.

GALERIA ZDJĘĆ:Poza domem (2014) » Wychodząc ze studia tańca z przyjaciółkami (03.03.2014)

Napisane przez Kylie dnia 04/03/2014 | Skomentuj post (0)
CANDIDS: Relaks w studiu tańca :-)

Paparazzim po trzech dniach, wczoraj (7 luty) końcu udało się “przyłapać” naszą idolkę. Selena opuszczała studio tańca Miss Melodee wraz ze znajomymi. Panna Gomez nie zasłaniała się przed fotoreporterami, ale raczej nie była zadowolona z ich obecności.

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając studio tańca, Los Angeles (07.02.2014)

Napisane przez Kylie dnia 08/02/2014 | Skomentuj post (0)