Paparazzi: Na kolacji w restauracji Giorgio Baldi

Wczorajszego wieczoru (13 czerwca) paparazzi udało się sfotografować Abelenę, kiedy Ci opuszczali popularną wśród gwiazd restaurację Giorgio Baldi, która znajduje się w Santa Monica.

Nieco później, paparazzi spotkali naszą parę, kiedy Ci udawali się do jednego z hoteli w Los Angeles.

Napisane przez Kylie dnia 14/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena jest w związku z The Weeknd?

Patrząc na zdjęcia, które zostały wykonane 10 stycznia 2017 roku w Santa Monica możemy być niemal pewni, że Selena jest w nowym związku! Panna Gomez została zauważona, kiedy przytulała się oraz całowała się z Abel’em Makkonen Tesfaye, bardziej znanym jako The Weeknd. Informacja ta oczywiście nie została jeszcze potwierdzona przez żadną ze stron, ale patrząc na poniższe zdjęcia możemy być niemal pewni, że coś jest na rzeczy! ;-) Istnieje też oczywiście szansa, że jest to związane z promocją nadchodzącego duetu Seleny i The Weeknd.

Napisane przez Kylie dnia 12/01/2017 | Skomentuj post (0)
Na ulicach Santa Monica

2 grudnia Selena została sfotografowana na ulicach Santa Monica. Artystka wybrała się tam ze swoją przyjaciółką Ashley, aby prawdopodobnie poddać się zakupowemu szaleństwu. Nasza Sel zaskoczyła strojem – do szpilek i płaszcza dobrała… piżamę! :-)

Napisane przez Kylie dnia 04/12/2016 | Skomentuj post (0)
Opuszczając studio nagraniowe

Wczoraj, czyli 27 stycznia, Selena została zauważona, kiedy opuszczała studio nagraniowe w Santa Monica. Niestety, artystka nie była tam w celu nagrania nowej płyty, studio specjalizuje się w nagrywaniu reklam takich firm jak HP, Nike, Adidas, Microsoft itp., więc łatwo można wywnioskować, że najprawdopodobniej panna Gomez nagrywała tam kampanię na potrzeby jakiejś marki (zapewne Adidas).

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając studio nagraniowe, Santa Monica (27.01.2014)

Napisane przez Kylie dnia 28/01/2014 | Skomentuj post (0)