Paparazzi: Opuszczając studio nagraniowe w Nowym Jorku

Plotki o pobycie Seleny w Nowym Jorku się potwierdziły! 16 stycznia Selena została sfotografowana przez paparazzi, kiedy to opuszczała studio nagraniowe w Nowym Jorku. Według informacji, Selena opuściła już Nowy Jork (była w nim od początku tygodnia) i udała się do rodzinnego Teksasu.

Szybki link:
+17 zdjęć | Poza domem » 2018 » Opuszczając studio nagraniowe w Nowym Jorku (16.01.2018)

Napisane przez Kylie dnia 18/01/2018 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: W drodze do studia

Wczorajszego popołudnia (26 kwietnia) paparazzi udało się sfotografować Selenę, kiedy ta z kubkiem kawy w dłoni, udawała się do studia w Los Angeles.

Napisane przez Kylie dnia 27/04/2017 | Skomentuj post (0)
Selena znów w studiu nagraniowym

Przed nami jeszcze trasa koncertowa promująca album Revival, a Selena pracuje już nad swoim kolejnym krążkiem. Wczoraj w nocy (25 marca) pojawiła się w studiu nagraniowym, gdzie towarzyszył jej autor tekstów, Ross Golan. Współpracował już z Seleną przy singlu “Same Old Love” czy utworze “Survivors”.

#fbf do 5 minut temu #nbd @selenagomez

Napisane przez Kylie dnia 26/03/2016 | Skomentuj post (0)
Candids: Wchodząc do studia nagraniowego Hit Factory

Jak się okazało, nie tylko we wtorek nasza idolka odwiedziła Justina w studiu nagraniowym Hit Factory! Paparazzi udało się “przyłapać” ją ponownie dzień później, 9 kwietnia. 21-latka próbowała się ukryć przed aparatami schylając głowę, jednakże czujne oko pappz wszystko dostrzeże! ;-)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Wchodząc do studia nagraniowego Hit Factory, Miami (09.04.2014)

Napisane przez Kylie dnia 11/04/2014 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia z Instagrama

Na Instagramach znajomych Sel oraz Adidas NEO pojawiły się nowe zdjęcia, na których widzimy Selenę. Jedno z nich zostało wykonane wczoraj, kiedy to panna Gomez udała się do studia nagraniowego, aby wspierać Justina Biebera [sprawdź post].

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Twittery/Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 09/04/2014 | Skomentuj post (0)
Candids: W studiu z Justinem

Jednego dnia słoneczne Los Angeles, a drugiego gorące Miami, taka to sobie pożyje, prawda? ;-) A tak zupełnie na poważnie – wczoraj, czyli 8 kwietnia Selena została zauważona, kiedy to udawała się do studia nagraniowego Hit Factory, które mieści się w Miami, aby odwiedzić Justina. Paparazzi udało się uwiecznić moment [uwaga, coś dla fanów Jeleny!), kiedy to Justin przytrzymał drzwi naszej idolce, słodko prawda? ;-)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » W drodze do studia z Justinem, Miami (08.04.2014)

Pojawiło się również krótkie nagranie z tego dnia:

Napisane przez Kylie dnia 09/04/2014 | Skomentuj post (0)
Opuszczając studio nagraniowe

Wczoraj, czyli 27 stycznia, Selena została zauważona, kiedy opuszczała studio nagraniowe w Santa Monica. Niestety, artystka nie była tam w celu nagrania nowej płyty, studio specjalizuje się w nagrywaniu reklam takich firm jak HP, Nike, Adidas, Microsoft itp., więc łatwo można wywnioskować, że najprawdopodobniej panna Gomez nagrywała tam kampanię na potrzeby jakiejś marki (zapewne Adidas).

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając studio nagraniowe, Santa Monica (27.01.2014)

Napisane przez Kylie dnia 28/01/2014 | Skomentuj post (0)