Nowe zdjęcia z sesji dla iHeart Radio

Do galerii dodałam cztery nowe zdjęcie z sesji portretowej Seleny wykonanej na potrzeby wywiadu w iHeart Radio.

Napisane przez Kylie dnia 13/06/2017 | Skomentuj post (0)
Sesja portretowa dla iHeart Radio

Do galerii trafiło jedno zdjęcie z sesji portretowej Seleny, która została wykonana na potrzeby nowojorskiego radia iHeart Radio.

Napisane przez Kylie dnia 09/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w sesji portretowej dla SiriusXM

Podczas promocji “Bad Liar” w Nowym Jorku, nasza Selena wzięła udział w sesji portretowej na potrzeby radia SiriusXM. Fotografie w jakości HQ znajdziecie już w naszej galerii zdjęć!

Napisane przez Kylie dnia 09/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w studiu Music Choice

3 radiem, które wczorajszego dnia odwiedziła Selena, było Music Choice. Panna Gomez udzieliła wywiadu oraz wzięła udział w mini sesji portretowej.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w nowej sesji dla New York Times

Selena wzięła ostatnio udział w nowej sesji portretowej wykonanej na potrzeby magazynu New York Times. Fotografie znajdziecie już w galerii zdjęć!

Napisane przez Kylie dnia 06/04/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w sesji dla In Rock

Podczas tegorocznego pobytu Seleny w Japonii, piosenkarka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla In Rock. Znany magazyn postanowił podzielić się z nami efektami tej współpracy, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć przepiękną Selenę w sesji portretowej.

Napisane przez Kylie dnia 26/09/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia z sesji Seleny dla IHeart Radio (2015)

Pamiętacie galę IHeart Radio, która odbyła się na koniec 2015 roku? Selena wzięła udział w sesji portretowej na zakończenie imprezy i właśnie teraz pojawiły się nowe zdjęcia! Na fotografiach widzimy Gomez pozującą ze znakami, które opisują po kolei kawałek tekstu piosenki “Good For You”. Koniecznie zajrzyjcie do galerii:

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selena pozuje do nowej sesji!

Już tylko dwa tygodnie dzielą Selenę od światowej trasy “Revival Tour”, do której przygotowuje się całymi dniami, po kilka godzin dziennie, ale wczoraj (sobota) popołudniu zrobiła sobie przerwę na sesję zdjęciową w Los Angeles.

Głównym fotografem jest Guy Aroch, który mieszka także w Ameryce, ale pochodzi z Izraela. Jego zdjęcia są oparte o modę. Profesjonalnie specjalizuje się w portretach urody, mody i gwiazd. Stylem naszej idolki zajął się Chris Classen– znany na całym świecie projektant odzieży i nie tylko. Fryzura Gomez została ułożona przez Lonę Vigiktórą doceniło już mnóstwo amerykańskich celebrytów, np. Katy Perry. Natomiast makijażem zajął się Hung Vanngoz którym Selena niedawno miała okazję się zobaczyć (między innymi więcej o tym tutaj i tutaj). Nad manicure pracował Tom Bachikktóry ma już blisko dwudziestoletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Panna Gomez podzieliła się z nami fotografiami oraz dwoma filmikami zza kulis. Zerknijcie. :)


 

EDIT: Pojawiły sie dwa kolejne zdjęcia z planu. Sprawdźcie koniecznie!

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2016 | Skomentuj post (2)
Zdjęcie z sesji 2016 Vanity Fair Oscar Party –

W trakcie trwania 2016 Vanity Fair Oscar Party zostały wykonane pamiątkowe sesje portretowe, w których wzięła udział także Selena. Póki co w naszej galerii znajdziecie jedno zdjęcie autorstwa Marka Seligera.

Napisane przez Kylie dnia 01/03/2016 | Skomentuj post (0)
THE 58TH GRAMMY AWARDS W LOS ANGELES

Wczorajszej nocy (15 lutego) w Los Angeles w Staples Center odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w roku – 58. rozdanie nagród Grammy. Zgodnie z zapowiedziami nasza Selena pojawiła się na gali, a także zaprezentowała jedną z kategorii. Aktorce zarówno na czerwonym dywanie, jak i na widowni towarzyszyła przyjaciółka, Taylor Swift. Oprócz tego panna Gomez miała okazję spotkać też inne gwiazdy, m.in Arianę Grande, Amber Heard, Kendricka Lamara czy Eda Sheerana. Selena nie zawiodła też w kwestii mody. W pierwszej części uroczystości miała na sobie granatową sukienkę od Calvin Klein, natomiast podczas gali pokazała się w połyskującej czerwonej sukience Cushnie Et Ochs.

TaylorSwift:Nic wielkiego prostu zwinięte w najgorętszym wydaniu. @selenagomez #grammys

Napisane przez Kylie dnia 16/02/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >