Urodziny Ashley Cook!

Ashley Cook, najlepsza przyjaciółka Seleny i jej była asystentka, obchodziła wczoraj swoje urodziny (22 marca). Z tej okazji Selena pojawiła sie imprezie zorganizowanej, prawdopodobnie, w nowym mieszkaniu Ashley, Seleny i ich przyjaciółek w Los Angeles, a w nocy dołączyli do nich inni goście, m.in. Aflerdo Flores ;)

Napisane przez Kylie dnia 23/03/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia z Instagrama znajomych

Do galerii dodałam cztery nowe zdjęcia Seleny, które na swoje Instagramy dodali jej znajomi. Na jednym z nich widzimy piękną brunetkę w objęciach swojego młodszego, serialowego brata, czyli Jake T. Austina, które pochodzi z imprezy charytatywnej Alliance For Children’s Rights 22nd Annual Dinner [więcej o tym tutaj]. Kolejne z nich pochodzi z tego samego przyjęcia, jednak zostało dodane przez Alfredo Floresa i mieliśmy okazję zobaczyć je już wcześniej na Instagramie Kednall. Na trzecim widzimy 21-latkę wraz ze swoimi koleżankami, w tym z siostrami Jenner, natomiast ostatnie przedstawia Sel z Ryanem Seacrestem.

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Twittery/Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 11/04/2014 | Skomentuj post (0)
Wyprawa dużych dzieci do Disneylandu

Nam do Disneylandu niestety nie po drodze (chociaż zapewne większość z Was miała okazję zwiedzić ten jakże piękny park rozrywki, prawda? ;-), za to Selena z przyjaciółmi ma do niego całkiem blisko! Nic dziwnego, że podczas sobotniej nudy wpadli na pomysł, aby udać się do magicznego świata Disneya i choć na chwilę poczuć się ponownie jak dzieci, albo jak napisała sama Sammy Droke:

Duże dzieci

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Twittery/Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 06/04/2014 | Skomentuj post (0)
Selena&Roses

Jak się okazuje, Selena ma dobry kontakt nie tylko z Kendall Jenner, ale również jej młodszą siostrą Kylie. Skąd o tym wiemy? Z Instagrama dziewczyn, na których pojawiło się zdjęcie, Sel i Kylie, leżących na podłodze w otoczeniu róż.

Oprócz zdjęcia, na profilu artystki pojawił się podpis:

kylie&roses

Również Kylie nie zapomniała o odpowiedniej adnotacji ;-)

Selena&Roses

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Instagram Seleny

Ponadto na Instagramie Kendall pojawiła się fotografia całej trójki (oraz Alfredo Floresa z tyłu ;-) Do galerii dodałam również zdjęcie z Hilarity for Charity. Sprawdźcie je w galerii zdjęć!

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Twittery/Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 05/04/2014 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia od przyjaciół Sel

Do galerii dodałam trzy nowe zdjęcia Seleny z jej przyjaciółmi. Pierwsze z nich, zostało dodane przez Alfredo Floresa, na Twittera z podpisem:

@AilenMarfil to jest narkotyk. kocham.

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Twittery

Napisane przez Kylie dnia 30/01/2014 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie od Alfredo Floresa

Alfredo Flores dodał na swój Instagram nowe zdjęcie z Seleną, które później z niewiadomych przyczyn usunął. Fotografia mimo, iż rozmazana, to jest naprawdę ładna, więc zachęcam do obejrzenia w pełnym rozmiarze.

Będziemy całą noooccccc

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Prywatne fotografie) » Inne Instagramy

Napisane przez Kylie dnia 19/01/2014 | Skomentuj post (0)