Teledysk do “Wolves” dostępny na VEVO!

Po wczorajszej premierze teledysku do “Wolves” na platformie Apple Music, dzisiaj wideoklip miał swoją ogólnodostępną premierę na kanale Vevo Seleny!

Napisane przez Kylie dnia 18/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena została twarzą sieci Verizon!

Pamiętacie jak na początku czerwca Selena pojawiła się w Nowym Jorku na planie bliżej nam wtedy nieznanej sesji? (zobacz post) Jak się okazuje, panna Gomez nagrywała wtedy reklamę na potrzeby sieci komórkowej Verizon! Wczoraj marka wypuściła krótką reklamę promującą, w której możemy nie tylko usłyszeć “Kill Em With Kindness” ale również zobaczyć naszą idolkę w pięknej, czerwonej sukni! :-)

Napisane przez Kylie dnia 08/07/2016 | Skomentuj post (0)
Nowa reklama promująca Coca-Colę

Cola-Cola opublikowała nową reklamę z Seleną, z okazji dzisiejszego ważnego dla Ameryki święta – Dnia Niepodległości.


Hej ludzie, tu ponownie Selena. To już prawie czas, aby świętować urodziny Ameryki, kto jest podekscytowany? Będę dzielić się tą Colą z USA, ponieważ kojarzy mi się ze spotkaniami z przyjaciółmi, rodziną i częścią kraju, którą nazywam domem. Którym tekstem Ty będziesz się dzielić Ameryce, Ameryko?

Napisane przez Kylie dnia 04/07/2016 | Skomentuj post (0)
Selena wystąpiła w kampanii #LeanInTogether!

Selena wraz z Emmą Watson, Sereną Williams, Leną Dunham, Megyn Kelly, Evą Longorią, Sheryl Sandberg, Abby Wambach oraz Kerry Washington wzięła udział w kampanii “Lean In”, która ma za zadanie promować hasło: “Kobiety razem mogą…”.

Kobieta, z którą pracuję… jest wszystkim. [Razem] możemy podnieść nasze głosy. [Razem] jesteśmy niezwyciężone.

Napisane przez Kylie dnia 23/06/2016 | Skomentuj post (0)
Selena ambasadorką Pantene w Ameryce Łacińskiej!

Jak zapewne wiecie, Selena jakiś czas temu została twarzą marki Pantene. Wzięła udział w sesjach zdjęciowych oraz nagrała specjalne reklamy na potrzeby promocji. Jak się teraz okazało – nasza idolka została również ambasadorką Pantene w Ameryce Łacińskiej! Z tej też okazji nagrała krótkie wideo na którym widzimy również kulisy sesji zdjęciowej.

Napisane przez Kylie dnia 23/06/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe wideo promujące kampanię Coca-Coli

Selena opublikowała na swoim Twitterze nowe nagranie, które zostało nakręcone z okazji Dnia Ojca, który w Stanach Zjednoczonych obchodzony w trzecią niedzielę czerwca, czyli w tym roku 19 czerwca.

Dobra, czyli wszyscy wiemy, że ojcowie są najlepsi, a ta niedziela jest cała dla nich. Pozdrowienia dla wszystkich ojców i mojego taty. Podzielę się tą Coca-Colą z moim tatą w Dzień Ojca [Selena trzyma butelkę z napisem “What I Like About You”], ponieważ jest wspaniały. A jakim tekstem ty się podzielisz ze swoim tatą?


Napisane przez Kylie dnia 20/06/2016 | Skomentuj post (0)
Teledysk do “Kill Em With Kindness” już dostępny

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj o godzinie 18 czasu polskiego na oficjalnym kanale VEVO Seleny pojawił się długo wyczekiwany teledysk do piosenki “Kill Em With Kindness”. Całość jest utrzymana w czarno-białym, prostym klimacie ale zdecydowanie sam wideoklip robi wrażenie! Jego reżyserem jest Emil Nava. Sprawdźcie go poniżej:

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >