Znamy tytuły najnowszych piosenek Seleny!

Jak już Was informowałyśmy pojawiły się 4 tytuły przypuszczalnie nowych utworów, które znajdą się na kolejnym albumie Seleny (więcej TUTAJ).

Ostatnio na Twitterze pojawiły się pogłoski dotyczące najnowszych piosenek Seleny oraz kolejnego albumu. Sama panna Gomez powiedziała:

“Najnowszy krążek będzie w Waszych rękach szybkiej, niż się tego spodziewacie.”

Niedawno także na Twitterze Seleny i profilu Justina na tym samym portalu było niemałe zamieszanie związane z niewydaną wspólną piosenką obu twórców. Był to snippet duetu Seleny wraz Justinem od dawna krąży na Twitterze. Teraz wy możecie odsłuchać kilkusekundowe nagranie tutaj.

Teraz jest to już pewne, że 3 najnowsze piosenki panny Gomez będą nosiły tytuły “Get Stupid” (pol. “Wygłupiaj się”), “Kinda Crazy” (pol. “Trochę Szalony”) oraz “For What It’s Worth” (pol. “Za co warto”). Znajdą się one na kolejnym krążku naszej Seleny, nad którym prace już trwają. :)

Napisane przez Kylie dnia 05/05/2016 | Skomentuj post (1)
Czy znamy tytuły najnowszych piosenek Seleny?

Ostatnio na Twitterze pojawiły się pogłoski dotyczące najnowszych piosenek Seleny oraz kolejnego albumu. Sama panna Gomez powiedziała:

“Najnowszy krążek będzie w Waszych rękach szybkiej, niż się tego spodziewacie.”

Niedawno także na Twitterze Seleny i profilu Justina na tym samym portalu było niemałe zamieszanie związane z niewydaną wspólną piosenką obu twórców. Był to snippet duetu Seleny wraz Justinem od dawna krąży na Twitterze. Teraz wy możecie odsłuchać kilkusekundowe nagranie tutaj.

Czy to możliwe, że tak będą nazywały się najnowsze utwory Seleny? Między innymi to “Kinda Crazy” (pol. “Trochę Szalony”). Sam tytuł daje dużo do myślenia. Pozostało nam tylko czekać na wydanie kolejnego albumu.

piosenka

 TROCHĘ SZALONY

Kompozytorzy: Justin Tranter, Nedler, Kristoffer Fogelmark, Gabriel Yacoub, Thompson

piosenka2

ZA CO WARTO

Kompozytorzy: Persson N, Svensson P

piosenka3

WYGŁUPIAJ SIĘ

Kompozytorzy: Mason S, Poole K, Merrygold A

piosenka4

GWIAZDY

Kompozytorzy: Lovato, Kronlund, Kotecha, Yacoub, Falk

Napisane przez Kylie dnia 03/05/2016 | Skomentuj post (2)
Theresa Marie i Francia Raisa o pannie Gomez

Wczoraj, czyli 27 kwietnia Theresa Marie Mingus, czyli dobra przyjaciółka naszej idolki udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie wraz z panną Gomez.

InstagramTheresa

“This girl is my right hand and I’m her chair?”

“Ta dziewczyna jest moją prawą ręką i ja jestem jej oparciem?”

Natomiast Francia Raisa, czyli amerykańska aktorka. Najbardziej znana z ról: “Dziewczyny z drużyny 3”, “Tajemnica Amy” oraz “Na ostrzu: Goniąc marzenia i Na ostrzu 4: Ogień i Lód” napisała na swoim Twitterze, że:

“Sober” mojej dziewczyny @selenagomez jest najbardziej realistycznym tekstem.

Napisane przez Kylie dnia 28/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selena pojawi się na ‘We Day 2016″!

Ostatnio zostaliście poinformowani, że Selena w tym roku weźmie udział w kolejnej edycji festiwalu “We Day” [więcej tutaj]. Dzisiaj pojawiły się także potwierdzone informacje, że po raz pierwszy, Selena wygłosi nam przemowę, ale także wystąpi! Jaką piosenkę zaśpiewa panna Gomez? Tego nie wiemy, ale przypuszczenia padają na najnowszy singiel “Kill Em With Kindness”, który pojawi się w radio już 3 maja!


Dzisiaj pojawił się wywiad z Seleną. Dotyczył on między innymi “We Day”. Oto streszczenie rozmowy:

Jaka jest Twoją ulubioną częścią prezentowania podczas “We Day”?

Uwielbiam mówić o rzeczach, które są dla mnie ważne, mają dla mnie jakieś znaczenie. To właśnie sprawia, że czuję się bardzo dobrze. Po prostu używam swojego głosu dla czegoś, co niesie dobro, wiesz? Patrzę na swoje życie i na to, ile te dzieci robią dla świata i to mnie inspiruje.

Co sprawia, że ten akurat festiwal jest tak bliski Twojemu sercu?

Myślę, że to dzieci zawsze były blisko mojego serca. To one nauczyły mnie, jak żyć własnymi marzeniami. Dlatego bardzo szanuję to, że mogę był wzorem do naśladowania.

Jeśli mogłabyś dać sobie jako szesnastolatce jakieś rady, co by to było?
O Boże, by być milszym dla samej siebie! Myślę, że ja wciąż się tego uczę. Ty jesteś jedyną osobą, która musi kochać siebie. Nikt Cię nie wypełni. Sam musisz to zrobić.

Wydarzenie odbędzie się już dzisiaj w samym sercu Los Angeles! A niżej znajdziecie nagrania z prób do “We Day”!Napisane przez Kylie dnia 07/04/2016 | Skomentuj post (0)
41 mln obserwujących na Twitterze

Liczba fanów, którzy śledzą Selena po różnych portalach społecznościowych stale rośnie. Tym razem nasza idolka przekroczyła liczbę 41 mln obserwujących na Twitterze. Gratulacje! ;)

Nowy obraz mapy bitowej

Napisane przez Kylie dnia 31/03/2016 | Skomentuj post (0)
Próby do Revival World Tour

Za pośrednictwem Twittera Selena oficjalnie potwierdziła rozpoczęcie prób do swojej najnowszej światowej trasy – Revival World Tour. Zgodnie z treścią tweeta Selena wkrótce opublikuje więcej informacji oraz materiałów, a nam fanom pozostaje jedynie czekać ;)

Próby do trasy… Nie mogę się doczekać, aby Wam to pokazać. Wyślę kilka filmów wkrótce


Napisane przez Kylie dnia 22/03/2016 | Skomentuj post (1)
Selena z dziadkami

Selena uaktualniła swoje konta na Instagramie oraz Twitterze dodając zdjęcia z babcią Debbi i dziadkiem Davidem, są to jej dziadkowie od strony mamy. Fotografie zostały wykonane w samolocie.

Dziadek

Babcia jest moim słońcem

Napisane przez Kylie dnia 19/03/2016 | Skomentuj post (0)