Nowe zdjęcia z sesji dla “Marie Claire”

Jak już wcześniej informowałyśmy panna Gomez pojawiła się na okładce popularnego magazynu “Marie Claire”. Egzemplarz z naszą Seleną pojawi się w czerwcowym wydaniu. Niedawno w naszej galerii znajduje się strona główna, ale i też dwa zdjęcia, które ukazały się przedpremierowo. Więcej na ten temat tutaj.

“Marie Clarie” to międzynarodowy miesięcznik dla kobiet. Opublikowany został po raz pierwszy we Francji w 1937 roku. Różne wersje są publikowane w wielu krajach i językach. W Stanach Zjednoczonych edycja skupia się na kobietach na całym świecie. Magazyn “Marie Claire” obejmuje również zagadnienia dotyczące zdrowia, urody i mody.

Dzisiaj natomiast pojawiła się reszta zdjęć. Możecie je obejrzeć w naszej galerii, albo poniżej.

Podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami. :)

MarieClaireZdjęcie1

Napisane przez Kylie dnia 09/05/2016 | Skomentuj post (1)
Selena na liście “What Is Sexy”

Marka “Victoria’s Secret”, która gościła Selenę jako wykonawcę/gościa specjalnego, stworzyła doroczną listę “What Is Sexy”, na której w tym roku pojawiła się Selena. Gomez została wyróżniona w kategorii: “Sexiest Red-Carpet Look / Najseksowniejszy wygląd na czerwonym dywanie”.


(Aby zobaczyć pełną listę – kliknij na obrazek powyżej!)

Napisane przez Kylie dnia 28/03/2016 | Skomentuj post (0)
Selena w Fashion Faceoff Finals

Selena wraz z Demi Lovato i Jennifer Lawrence pojawiły się w programie Fashion Faceoff Finals, który jest emitowany na Clevver TV. W zestawieniu możemy zobaczyć granatowy kombinezon Versace, który Sel wybrała z okazji Jingle Ball w Dallas.

Napisane przez Kylie dnia 16/01/2014 | Skomentuj post (0)