Nowa wersja SelenaGomez.pl

Witam serdecznie wszystkich ponownie na SelenaGomez.pl! Jest mi niezmiernie miło, iż mogę Was ponownie powitać na stronie, tym razem z nowym wyglądem! Mam nadzieję, że szablon Wam się spodoba i jeszcze chętniej będziecie odwiedzać SelenaGomez.pl! :-)
Zanim przejdziemy do newsów, kilka spraw organizacyjnych! :-)

» Odświeżony został również wygląd galerii zdjęć, zapraszam do obejrzenia! :-)
» Planuję wkrótce zrobić poszerzyć stronę o nowy dział, bądźcie czujni! :-)
» Brak aktualizacji był niezależny ode mnie, bardzo za niego przepraszam.
» Dajcie koniecznie znać co myślicie o nowych szablonach :-)

Napisane przez Kylie dnia 11/01/2018 | Skomentuj post (0)
Witajcie z powrotem!

Witajcie z powrotem na stronie SelGomez.pl!
Zapewne wiecie, że na tej stronie różnie bywało ale tym razem z wielkim zapałem widzimy przyszłość jednego z największych stron o Selenie w internecie! Jak zapewne widzicie, na stronie zagościł nowy wygląd w barwach różowo-beżowych i mamy nadzieję, że Wam tak jak nam się podoba. Za całość odpowiedzialna jest Liza, której serdecznie dziękujemy! W naszej galerii nadal jest wygląd, który już trochę tam gości ale już niedługo wielkie zmiany też się zdarzą (: Jak zapewne wiecie prowadzenie strony przez jedną osobę nie zdaje testu. Do załogi strony dołączyły Rose oraz Crosey, które zapewne tak jak ja podchodzą do pisania na stronie na dłużej. Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę oraz zapraszamy ponownie! (PS. Nowe newsy już niedługo!)

Pozdrawiamy! Załoga strony SelGomez.pl

Napisane przez Kylie dnia 23/01/2016 | Skomentuj post (0)
Witajcie z powrotem na stronie!

Witajcie! Jak zapewne widzieliście strona została zamknięta na kilka dni z powodu zmiany szablonu. Wygląd jest utrzymany w ciemnych, brązowych kolorach i mam nadzieję, że Wam się podoba tak samo jak mi. Wygląd wykonała Liza za co bardzo dziękuję!

Druga zmiana na stronie to autorka. Teraz stronę prowadzę ja – Baunny. Chciałabym bardzo podziękować Kylie za wszystko co zrobiła na stronie i jeśli kiedykolwiek będzie chciała wrócić do pisania na stronie to na pewno się zgodzę :-)

Newsy od tej pory będą pojawiać się regularnie. Jednak galeria nie jest w pełni uzupełniona w najnowsze zdjęcia ale cały czas nad tym pracuję.

Napisane przez Kylie dnia 01/11/2015 | Skomentuj post (0)
Powrót SelGomez.pl

Witam wszystkich ponownie na SELGOMEZ.PL, jest mi niezmiernie miło poinformować, że strona powraca do świata żywych! :-) Niestety przez liczne problemy osobiste musiałam zniknąć ze świata fansitów, co było z jednoznaczne z opuszczeniem SelGomez.pl, w które włożyłam mnóstwo pracy. Od dzisiaj strona będzie funkcjonowała jak dawniej, newsy będą pojawiać się regularnie, jednakże będę tutaj umieszczała tylko te ważniejsze. Mniejsze informacje, tzw. szybkie newsy będą dodawane na oficjalny Facebook strony [klik], także zachęcam do polubienia profilu :-) Jak widać na stronie zagościł nowy szablon autorstwa Lizy, za który serdecznie dziękuję! :-) Zaktualizowałam działy biografia, dyskografia, filmografia oraz metamorfoza. Ponadto do galerii zdjęć dodałam większość brakujących zdjęć z ostatniego roku, resztę dodam na dniach. Zrobiłam czystkę w elicie i stronach rodzinnych, gdyż większość stron stamtąd była już nieaktywna. Jeżeli chcecie ponownie znaleźć się w elicie, napiszcie o tym w czacie strony.

Zachęcam do odwiedzania i obserwowania profili strony:
• ASK.FM – @selgomezpolska
• FACEBOOK.COM – @selgomezpolska
• TWITTER.COM – @selgomez_polska
• TUMBLR.COM – @selgomezpolska

Napisane przez Kylie dnia 19/05/2015 | Skomentuj post (0)
Wesołych Świąt!

Post niezwiązany z Seleną, ale z racji Świąt Bożego Narodzenia, postanowiłam napisać świąteczny wpis, aby życzyć Wam wszystkiego najlepszego.

Prezentów cztery wieże,
Mikołaja na skuterze,
renifera z czerwonym noskiem,
pierwszej gwiazdki lśniącej,
wszystko co Wam tylko trzeba,
a ja składam te życzenia:
Wesołych Świąt!

A tak od siebie życzę jeszcze wszystkim polskim Selenators koncertu naszej idolki w Polsce! :-)

Wesołych Świąt! Kylie (SelGomez.pl)

Napisane przez Kylie dnia 24/12/2013 | Skomentuj post (0)
Powrót SelGomez.pl

Witam wszystkich na SelGomez.pl! Jest mi niezmiernie miło poinformować, że strona powróciła z wieloma niespodziankami i nowościami. Chyba największą zmianą jest zmiana załogi, Candice zdecydowała się oddać mi stronę, więc teraz to ja – Kylie będę Wam dostarczać najświeższych informacji z życia panny Gomez. Wraz z powrotem duuużo zmian, przede wszystkim zmiany wyglądu na stronie głównej oraz w galerii zdjęć (za które serdecznie dziękuję Ally!), wydawało mi się, że 9 miesięcy to zdecydowanie zbyt długi czas z jednym szablonem, a powrót strony jest dobrą okazją do jego zmiany :-) Uzupełniłam również w 100% działy o Selenie oraz o stronie, więc zachęcam do zapoznania się z nimi, jest to m.in. obszerna biografia, dyskografia, okładki magazynów, miłości Seleny i wiele więcej! Poza tym przygotowałam dla Was dział specjalny – centrum ikon, gdzie możecie znaleźć ikonki 100×100 z Seleną, póki co jest ich tam mało, ale gdy tylko znajdę trochę czasu to dodam coś nowego. Ostatnią informacją jest galeria zdjęć, w której oprócz nowego wyglądu, znajdziecie już ponad 56 tysięcy fotografii! Jest już tam większość najważniejszych zdjęć, co prawda brakuje tam kilku kategorii, ale myślę że do końca miesiąca uda mi się dodać wszystko. To by było na tyle z mojej strony, cieszę się, że będę mogła pisać dla Was o Selenie, postaram się przywrócić stronę do dawnej świetności i dołożę wszelkich starań, abyście się nie zawiedli.
Pozdrawiam, Kylie

Napisane przez Kylie dnia 20/12/2013 | Skomentuj post (1)
Wesołego Alleluja!

Kochani Selenators, z okazji świąt Wielkiejnocy my, autorki strony SelGomez.pl, chciałybyśmy życzyć Wam spędzenia tych świąt w gronie rodzinnym, smacznego jajka, jak najwięcej wspaniałych chwil, a także mokrego i udanego śmigusa-dyngusa! Mamy nadzieję, że mimo nie sprzyjającej pogody, Wasze święta będą udane. Wesołego Alleluja Selenators!

Napisane przez Kylie dnia 31/03/2013 | Skomentuj post (1)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >