Zmiany, zmiany!

Witam z powrotem na stronie! Jak mogliście zauważyć, na stronie nastąpiły dość duże zmiany! Największą zmianą jest zmiana adresu strony, do tej pory strona była dostępna pod adresem SelGomez.pl – od dzisiaj możecie znaleźć ją również jako SelenaGomez.pl! ponadto z okazji zmiany adresu, na stronie pojawił się również nowy wygląd! Tym razem postawiłam na coś jaśniejszego, aby był kontrast w porównaniu z poprzednim wyglądem. Za nowy szablon serdecznie dziękuję Bee!
Mam nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu i będą to zmiany na lepsze! :-)

Napisane przez Kylie dnia 27/07/2017 | Skomentuj post (0)
Nowa wersja SelGomez.pl

Witam serdecznie po krótkiej przerwie na nowej wersji SelGomez.pl. Mam nadzieję, że zmiany umilą Wam przebywanie na stronie. Za szablon serdecznie dziękuję Lizie :-) Korzystając z okazji, przypominam o tym, że strona posiada profile na następujących portalach:

FACEBOOK – polub nas, aby mieć dostęp do newsów, które nie pojawiają się na stronie!
ASK.FM – zapytaj nas o Selenę!
TWITTER.COM – kliknij “obserwuj”, a będziesz na bieżąco z newsami na stronie!

Napisane przez Kylie dnia 02/07/2016 | Skomentuj post (0)
Dom Seleny w Calbasas sprzedany!

Jak zapewne wiecie dom panny Gomez został wystawiony na sprzedaż. Przez długi posiadłość naszej idolki stała pusta, aż do dzisiaj. Jak się okazuje mieszkanie zostało kupione przez French’a Montane– amerykańskiego rapera urodzonego w Maroko. Występował on u boku takich wykonawców jak Rick Ross, DJ Khaled czy Jennifer Lopez.

Dom Seleny został sprzedany za 3, 3 miliona dolarów, przez co trafił on na listę 10 najdroższych posiadłości w całej Ameryce.

Poniżej możecie obejrzeć filmik wstawiony na jedną ze stron z ogłoszeniami nieruchomości i nie tylko. Zerknijcie, jak wyglądał dom Seleny w Calabasas.


 Opis domu w ogłoszeniu:

Dom znajduje się na strzeżonym osiedlu w Calabasas. Zajmuje 3a (300m²).Główny budynek ma 5 sypialni, 6 łazienek. Podłogi z kamiennych płytek. Kuchnia: lodówka, zamrażarka, piekarnik, zmywarki, podwójne wyspy szefa kuchni, miejsca na śniadanie przy ognisku, pełny bar, i duża spiżarnia. Znajduje się tam spa, wanna, prysznic parowy, i ogromna szafa. Obiekt oferuje wspaniałe podwórko z basenem, letnią kuchnią i murowanym piecem do pizzy. Inne obszary rozrywkowe obejmuje formalnie jadalnia z oknami od podłogi do sufitu, i piękny odkryty dziedziniec. Strona główna posiada również dużą siłownię, teatr, 4-garażowyi parking dla samochodów 10+, pensjonat z w pełni wyposażoną kuchnią, wanną, garderobą, tarasem. 

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
Witajcie z powrotem!

Witajcie z powrotem na stronie SelGomez.pl!
Zapewne wiecie, że na tej stronie różnie bywało ale tym razem z wielkim zapałem widzimy przyszłość jednego z największych stron o Selenie w internecie! Jak zapewne widzicie, na stronie zagościł nowy wygląd w barwach różowo-beżowych i mamy nadzieję, że Wam tak jak nam się podoba. Za całość odpowiedzialna jest Liza, której serdecznie dziękujemy! W naszej galerii nadal jest wygląd, który już trochę tam gości ale już niedługo wielkie zmiany też się zdarzą (: Jak zapewne wiecie prowadzenie strony przez jedną osobę nie zdaje testu. Do załogi strony dołączyły Rose oraz Crosey, które zapewne tak jak ja podchodzą do pisania na stronie na dłużej. Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę oraz zapraszamy ponownie! (PS. Nowe newsy już niedługo!)

Pozdrawiamy! Załoga strony SelGomez.pl

Napisane przez Kylie dnia 23/01/2016 | Skomentuj post (0)
Witajcie z powrotem na stronie!

Witajcie! Jak zapewne widzieliście strona została zamknięta na kilka dni z powodu zmiany szablonu. Wygląd jest utrzymany w ciemnych, brązowych kolorach i mam nadzieję, że Wam się podoba tak samo jak mi. Wygląd wykonała Liza za co bardzo dziękuję!

Druga zmiana na stronie to autorka. Teraz stronę prowadzę ja – Baunny. Chciałabym bardzo podziękować Kylie za wszystko co zrobiła na stronie i jeśli kiedykolwiek będzie chciała wrócić do pisania na stronie to na pewno się zgodzę :-)

Newsy od tej pory będą pojawiać się regularnie. Jednak galeria nie jest w pełni uzupełniona w najnowsze zdjęcia ale cały czas nad tym pracuję.

Napisane przez Kylie dnia 01/11/2015 | Skomentuj post (0)