Demi Lovato w wywiadzie o Sel

Najlepsza przyjaciółka Seleny, Demi Lovato, w ostatnim wywiadzie została zapytana o naszą idolkę i jej rzekomy odwyk oraz o powrót do Justina Biebera! Poniżej przetłumaczyłam to co powiedziała Demi. Przewińcie do 5:10.

Właściwie nie będę o tym w ogóle mówiła.

Napisane przez Kylie dnia 14/03/2014 | Skomentuj post (0)
Selena podczas Unite4:humanity

27 lutego w Los Angeles odbyło się wydarzenie Unite4:humanity, które ma na celu nagrodzenie artystów za wspieranie akcji charytatywnych takich jak UNICEF. Selena, jako ambasadorka UNICEF-u otrzymała nagrodę Young Humantarian, którą wręczył jej William H. Macy.

GALERIA ZDJĘĆ: Publiczne wystąpienia (2014) » Unite4:Humanity – Czerwony dywan, Los Angeles (27.02.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Publiczne wystąpienia (2014) » Unite4:Humanity – W środku, Los Angeles (27.02.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Publiczne wystąpienia (2014) » Unite4:Humanity – Kulisy, Los Angeles (27.02.2014)

Napisane przez Kylie dnia 28/02/2014 | Skomentuj post (0)
Demi Lovato o Selenie w wywiadzie dla On-Air With Ryan Seacrest

Pamiętacie post, w którym pisałam o wypowiedzi Demi na temat Seleny? [dla przypomnienia] Teraz w sieci pojawiło się nagranie (oczywiście dotyczy wywiadu, który przetłumaczyłam w ww. poście), w którym Demi podkreśla, że jest z Sel bardzo blisko, oraz że nasza idolka jest silna i sobie dobrze radzi. Sprawdźcie poniżej!

Napisane przez Kylie dnia 28/01/2014 | Skomentuj post (0)
Demi Lovato mówi o Selenie w wywiadzie

Oficjalny powrót Deleny! :-) Mimo, iż było wiadomo, że dziewczyny nigdy nie straciły zupełnie kontaktu, to przez jakiś czas był on na pewno sporo ograniczony. Delena Shippers zapewne nigdy nie stracili nadziei na wielki powrót naszych ulubionych przyjaciółek no i wreszcie się doczekali(śmy)! :-) W ostatnim wywiadzie, Demi Lovato wypowiedziała się o swojej przyjaźni z naszą Seleną.

Jesteśmy naprawdę bardzo, bardzo blisko ze sobą, dawałam jej porady, rozmawiałyśmy ostatniej nocy i wiesz, to jest między nami. Ale kocham ją bardzo mocno. Mamy niesamowitą przyjaźń, Selena jest silna, dobrze sobie teraz radzi.

Napisane przez Kylie dnia 25/01/2014 | Skomentuj post (0)
Selena w sklepie spożywczym i na kolacji z Demi

23 stycznia okazał się dniem szczęśliwym dla paparazzi! Po długich tygodniach z trudnością sfotografowania naszej idolki poza domem, wczoraj (23 stycznia) udało im się to, aż trzy razy! Najpierw po południu, artystka [z bindi na czole!] udała się do sklepu spożywczego, aby kupić napój mrożony… i papierosy, które oczywiście mogły być dla kogoś innego :-) Ale na tym nie skończył się dzień dla Sel, wieczorem wraz ze swoją przyjaciółką Demi Lovato, wybrała się na kolację do restauracji Craig’s, która znajduje się w Zachodnim Hollywood. Fotoreporterzy “przyłapali” naszą idolkę kiedy to udawała się na spotkanie, oraz kiedy wraz z różowowłosą przyjaciółką, opuszczała budynek.

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając sklep spożywczy, Los Angeles (23.01.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Udając się na kolację do restauracji Craig’s, Zachodnie Hollywood (23.01.2014)

GALERIA ZDJĘĆ: Poza domem (2014) » Opuszczając restaurację Craig’s z Demi Lovato, Zachodnie Hollywood (23.01.2014)

Napisane przez Kylie dnia 24/01/2014 | Skomentuj post (0)
Demi i Selena były w Starbucks!

Jak widać, od kiedy Selena wzięła przerwę, zaczęła odświeżać dawne znajomości. Mimo, iż paparazzi dotychczas nie udało się sfotografować dziewczyn, fani jednak są czujni i dzięki nim dowiedzieliśmy się, że przyjaciółki były w restauracji Tequilas [zobacz post na ten temat!], a paręnaście minut temu zostały zauważone w kawiarni Starbucks, gdzie podpisały się na stole! :-)

GALERIA ZDJĘĆ: Pozostałe (Inne) » Fani & Zdjęcia wykonane przez fanów

Napisane przez Kylie dnia 11/01/2014 | Skomentuj post (0)
Hollywoodlife.com: Demi Lovato wspiera Selenę w chorobie!

Odkąd zmagania Seleny z chorobą wyszły na jaw 27 grudnia, jedna z jej najlepszych przyjaciółek Demi Lovato została przy niej, aby ją wspierać i robi to nadal – 3 stycznia obie gwiazdy wyszły na kolację do meksykańskiej restauracji w Los Angeles, Kalifornia.

Wszystkie dziewczyny potrzebują dobrych przyjaciół i meksykańskiego jedzenia. 3 stycznia Selena Gomez miała obie rzeczy, kiedy pojawiła się w restauracji Tequilas w Van Nuys, Kalifornia z jej najlepszą przyjaciółką Demi Lovato.

Selena ponownie może polegać na Demi Lovato.

Na zdjęciu przesłanym przez fana, Demi i Selena pozują do zdjęcia i wciąż szukają piękna w zwykłych strojach i minimalnym makijażu. I pomimo nazwy restauracji, nie wydaje się, aby te dwie piosenkarki szukały tequili.

Nie jest tajemnicą, że Selena przeżywa teraz trudny okres – 23 grudnia odwołała swoją australijską trasę, a cztery dni później okazało się, że walczy z chorobą autoimmunologiczną – toczeniem rumieniowatym. Ale od tego czasu, Demi jest ciągle przy Selenie. Dzień po ujawnieniu się choroby, piosenkarka odbyła rozmowę przez FaceTime z Demi i Taylor Swift, podczas którego dostała nieco wsparcia i szczęścia od przyjaciółek. Selena była w stanie zachować kamienną twarz i zapewne była to zasługa jej przyjaciół, jak Demi.

Źródło: Hollywoodlife.com

Napisane przez Kylie dnia 05/01/2014 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >