Teledysk do “Fetish” już dostępny!

Wczoraj, o godzinie 18 czasu polskiego, na oficjalnym kanale VEVO Seleny pojawił się wyczekiwany teledysk do piosenki “Fetish”. Reżyserem wideoklipu podobnie jak ostatnio jest Petra Collins.

Napisane przez Kylie dnia 27/07/2017 | Skomentuj post (0)
Teledysk do “Bad Liar” już dostępny!

Zgodnie z zapowiedziami dzisiejszego popołudnia, równo o godzinie 18:00 czasu polskiego, swoją premierę miał teledysk do piosenki Seleny “Bad Liar”. Koniecznie dajcie znać, co o nim myślicie!
Przy okazji premiery teledysku pojawiła się prawdopodbnie zapowiedź kolejnego singla Seleny – “Fetish”, o czym zostaliśmy poinformowani na koniec wideoklipu!

Napisane przez Kylie dnia 14/06/2017 | Skomentuj post (0)
Pierwsze stillsy z teledysku do “Bad Liar”

Selena podzieliła się z nami pierwszymi stillsami z oficjalnego teledysku do piosenki “Bad Liar”, który swoją premierę ma mieć już dzisiaj!

Napisane przez Kylie dnia 14/06/2017 | Skomentuj post (0)
Pierwsze zdjęcia z teledysku do “Bad Liar”

Do premiery singla “Bad Liar” pozostało już tylko 8 godzin, a tym czasem do dyspozycji mamy pierwsze stillsy promujące teledysk!

Napisane przez Kylie dnia 17/05/2017 | Skomentuj post (0)
Premiera teledysku do “It Ain’t Me”

W końcu doczekaliśmy się premiery klipu do najnowszego singla Seleny i Kygo! Teledysk do piosenki “It Ain’t Me” wyszedł dzisiejszego wieczoru. Jednak niestety, Selena podobnie jak w dwóch poprzednich wideoklipach (We Don’t Talk Anymore oraz Trust Nobody), nie pojawiła się na nagraniu.

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2017 | Skomentuj post (0)
Teledysk do “Trust Nobody”

Na oficjalnym kanale Cashmere Cat pojawił się oficjalny teledysk do piosenki “Trust Nobody”, która została nagrana z gościnnym udziałem Seleny i Tory’ego Laneza. Niestety, w wideoklipie nie widzimy naszej idolki. Poniżej znajdziecie zarówno teledysk jak i wypowiedź Tory’ego na temat tego jak powstało “Trust Nobody”.

Cashmere jest jedną z moim bliższych znajomych. Należymy również do tej samej wytwórni, więc już wcześniej dużo współpracowaliśmy przy muzyce. Pracował przy moim albumie a ja pomagałem przy fragmentach jego singli. Szczerze, to było jak mieszanka narkotykowa. Zrobili nagranie i w oryginale była w nim [tylko] Selena. Później [Selena] została zapytana czego jej brakuje w tej piosence. Cashmere i Selena natychmiastowo stwierdzili, że będę dobrym dopełnieniem. Pierwotnie zaśpiewała swoje wersy, a wytwórnia wysłała to do mnie, ponieważ byłem w trasie.

Napisane przez Kylie dnia 17/11/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie zza kulis teledysku do KEWK

Do galerii dodałam właśnie jedno nowe zdjęcie, które pochodzi zza kulis nagrywania teledysku do czwartego singla z Revival – “Kill Em With Kindness”.

Napisane przez Kylie dnia 07/06/2016 | Skomentuj post (0)
Teledysk do “Kill Em With Kindness” już dostępny

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj o godzinie 18 czasu polskiego na oficjalnym kanale VEVO Seleny pojawił się długo wyczekiwany teledysk do piosenki “Kill Em With Kindness”. Całość jest utrzymana w czarno-białym, prostym klimacie ale zdecydowanie sam wideoklip robi wrażenie! Jego reżyserem jest Emil Nava. Sprawdźcie go poniżej:

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe nagranie zza kulis teledysku do “Kill Em With Kindness”!

Hung Vanngo opublikował na swoim Instagramie nowe nagranie, które pochodzi zza kulis nagrywania teledysku do “Kill Em With Kindness”. Przypominam, że teledysk wychodzi już jutro!

hungvanngo: Tak!!!😊😊 Moja ulubiona piosenka z albumu 😛 #Repost @selenagomez
・・・
Put down the weapons you fight with- Teledysk do #KillEmWithKindness JUTRO!💋


Napisane przez Kylie dnia 05/06/2016 | Skomentuj post (0)
Teledysk do Kill Em With Kindness już jutro!

Wspaniała wiadomość! Po długim oczekiwaniu Selena ogłosiła wreszcie datę premiery teledysku do czwartego singla z Revival – Kill Em With Kindness! Wideoklip zostanie wydany już jutro!


>

Napisane przez Kylie dnia 05/06/2016 | Skomentuj post (0)
The Heart Wants Wants What It Wants zyskał poczwórny certyfikat Vevo!

Teledysk do “The Heart Wants Wants What It Wants” został odtworzony na kanale Vevo już ponad 400 milionów razy, co wiążę się z tym, że uzyskał poczwórny certyfikat Vevo, które osiągają wideo mające ponad 100 milionów odsłon. Jest to drugi teledysk artystki, któremu udało się to osiągnąć, pierwszym był wideoklip do “Come & Get It”.

Napisane przez Kylie dnia 31/05/2016 | Skomentuj post (0)
280 milionów wyświetleń “Good For You” na Youtube!

Pierwszy singiel z “Revival”, czyli “Good For You” uzbierał już 280 000 000 wyświetleń na portalu Youtube, dzięki czemu stał się 3 piosenką naszej panny Gomez z taką dużą ilością odsłon na wspomnianym portalu.

W “Good For You” przeważa R&B. Każdy znajdzie w utworze coś dla siebie. Tekst piosenki posiada “drugie dno”, o czym przekonała nas panna Gomez w jednej z rozmów:

“Today there was a new chapter in my musical career. With this song, I realized that the feelings reflect our souls and feelings play one of the most important roles in our lives. ~ Selena Gomez, Los Angeles, June 2015.”

“Dzisiaj nastąpił nowy rozdział w mojej karierze muzycznej. Dzięki tej piosence zrozumiałam, że uczucia odzwierciedlają nasze dusze, a uczucia odgrywają jedną z najważniejszych ról w naszym życiu. ~Selena Gomez, Los Angeles, czerwiec 2015.”

Natomiast w wywiadzie do jednej z gazet podzieliła się z nami zdaniem na temat koncepcji teledysku:

“I always wanted to feel needed, important for someone, usually it felt, but it was not enough, something was missing. During the recordings for the video I realized that I did not know their value, video, and others taught me something. When I was offered this form of music video, from the times I agreed to start something new, a new life, another chapter in music. ~ Selena Gomez Los Angeles, July 2015.”

“Zawsze chciałam poczuć się potrzebna, ważna dla kogoś, zwykle to odczuwałam, ale to mi nie wystarczało, brakowało czegoś. Podczas nagrań do teledysku zrozumiałam, że nie znałam własnej wartości, to teledysk i inni mnie czegoś nauczyli. Gdy zaproponowano mi taką formę teledysku, od razy zgodziłam się, aby zacząć coś na nowo, nowe życie, kolejny rozdział w muzyce. ~Selena Gomez, Los Angeles, lipiec 2015.”

“Good For You” osiągnął status platyny, złota, srebra między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii. Utwór podbił serca słuchaczy Spotify, bo aż 5 razy znalazł się na szczycie notowania, natomiast aż 11 razy w “Top 10”.

Jak wyglądały kulisy teledysku do “Good For You”? Mogę Wam zdradzić, że dla Seleny były bardzo wyczerpujące, ale sądzi, że było warto. Przekonacie się o tym, oglądając poniższy filmik, który ukazuje od drugiej strony nagrania. Zerknijcie.😊W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć zza kulis, czy z samego teledysku. Przyjrzycie się nim za jednym kliknięciem, o tutaj, zapraszamy.😉Zapoznajcie się z teledyskiem na YouTube. Niedługo minie 10 miesięcy od premiery na w/w serwisie, 26 kwietnia.👌Napisane przez Kylie dnia 22/04/2016 | Skomentuj post (1)
Revival Tour na Instagramie!

Ostatnio pojawiły się dwa nagrania, które promują zbliżającą się trasę koncertową Seleny- „Revival Tour”. Możemy zobaczyć naszą idolkę, piszącą piosenki, śpiewającą, zajmującą się tańcem. Na scenie pannę Gomez zobaczymy już za 17 dni. (więcej tutaj).

Obserwujcie oficjalne konto “Revival Tour” na Instagramie, aby być na bieżąco z informacjami dot. trasy.

revivaltour

Natomiast zespół Seleny nadal przygotowywuje się do “Revival Tour”, do której zostało tylko 17 dni. Oficjalne konto trasy udostępniło pięć nowych zdjęć. Na nich jest widoczna Selena wraz ze swoimi znajomymi w najnowszych ubraniach, promujących trasę. Jak widzicie poniżej, odzież będzie dostępna nie tylko dla młodzieży, ale i i dla dzieci! Zerknijcie. :)

 

Revival Tour 4

Napisane przez Kylie dnia 20/04/2016 | Skomentuj post (0)
Ruszyły prace nad teledyskiem Kill Em with Kindness!

Po ogłoszeniu oficjalnego castingu tancerzy do teledysku Kill Em with Kindness wczoraj (19 kwietnia) ruszyło nagrywanie klipu. Selena i ekipa stawili sie na planie nagraniowym w Los Angeles, żeby zabrać się do pracy. Dzięki makijażyście, Hungowi Vanngo, możemy zobaczyć jedno zdjęcie zza kulis, na którym widzimy Selenę w trakcie przygotowań ;)

Edit od Faith: Pojawiły się dwa filmiki zza kulis nagrywania teledysku do “Kill Em With Kindness”. :)Napisane przez Kylie dnia 20/04/2016 | Skomentuj post (0)
Casting do teledysku Kill Em With Kindness

W poniedziałek jedna z agencji skapujących tancerzy poinformowała o castingu do teledysku zrealizowanego na potrzeby najnowszego singla Seleny, czyli Kill Em With Kindness. Tym samy potwierdzono, że klip będzie zawierał elementy tańca. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje ;)

Napisane przez Kylie dnia 14/04/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • >