Selena na okładce magazynu InStyle

Selena znalazła się na okładce wrześniowego wydania magazynu InStyle. Oprócz samej okładki, widzimy również nową sesję zdjęciową panny Gomez!

Napisane przez Kylie dnia 03/08/2017 | Skomentuj post (0)
Selena na okładce Vogue USA!

Przepiękna Selena znalazła się na okładce najbardziej prestiżowego magazynu na świecie – Vogue USA! Artystka wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej, a także udzieliła wywiadu! W galerii znajdziecie zarówno zdjęcia z sesji jak i okładkę magazynu.

Napisane przez Kylie dnia 18/03/2017 | Skomentuj post (0)
Skany + nowe zdjęcia z Vogue Brasil

Do galerii dodałam nowe zdjęcie oraz kilka lepszej jakości z sesji Seleny dla magazynu Vogue Brasil, uaktualniając ją również o wysokiej jakości skany z wewnątrz!

Napisane przez Kylie dnia 11/06/2016 | Skomentuj post (1)
Selena w brazylijskim Vogue

Selena pojawiła się po raz pierwszy w prestiżowym magazynie Vogue. Gwiazda ozdobi czerwcową okładkę brazylijskiej edycji.

Selena Gomez sfotografowana obok Nicolasa Ghesquière przez Bruce’a Webera, ubrana w Louis Vuitton, redaktor: Marie-Amélie Sauvé, makijaż: Peter Philips kosmetykami Christina Diora, fryzura: Paul Hanlon.

Selena Gomez w podwójnej dawce w czerwcowym magazynie Vogue, które zaczyna pojawiać się w całej Brazylii od piątku, 27 maja. Do 74,9 milionów obserwujących na Instagramie (jest to numer jeden na portalach społecznościowych) dołączył Nicolas Ghesquière, dyrektor Louis Vuitton i główny winowajca za nową sensację czerwonych dywanów. Granica między tą dwójką została ukazana na sesji zdjęciowej w Miami wykonanej przez legendarnego fotografa Bruce’a Webera, który jest w branży od późnych lat 70-tych i który wykonał swoją pierwszą sesję dla naszego magazynu.

Selena zadebiutowała w telewizji w wieku 9 lat w programie “Barney i przyjaciele” i stała się idolką nastolatek po wystąpieniu w Disneyowskim serialu “Czarodziejach z Waverly Place”. Dostała zaproszenie do zostania przyjacielem domu, czyli osobą, która często nosi ubrania marki Nicolas’a.

“Mój związek z Nicolas’em i Louis Vuitton jest bardzo ekologiczny. Świat mody był dla mnie czymś nowym, a on był uprzejmy i dał mi wielkie wsparcie. Dziś uważam go za przyjaciela”.
Selena zdradziła również, że od niego nauczyła się wartości nienagannego ubioru. “Wcześniej myślałam, że piękna suknia była po prostu piękną suknią, nie miałam pojęcia o ilości szczegółów i zaangażowaniu pracy.” Podczas trasy ma na sobie stroje m.in. od Karl’a Lagerfeld, Vionnet i oczywiście Vuitton.

Napisane przez Kylie dnia 31/05/2016 | Skomentuj post (0)
Skany z GQ Magazine

Pamiętacie śliczną sesję Seleny, wykonaną w jej domu w Teksasie? Jeżeli nie to możecie ją sobie przypomnieć, pisaliśmy o tym tutaj. Oprócz zdjęć z sesji pojawiły się teraz skany ze środka magazynu GQ, wraz z obszernym artykułem, który pojawił się w Stanach już w tym miesiącu. Jeśli znajdę chwilkę to postaram się Wam przetłumaczyć całość ;)

Napisane przez Kylie dnia 05/05/2016 | Skomentuj post (1)
Selena na okładce magazynu Grazia

Do naszej galerii trafiła nowa okładka magazynu z Seleną! Magazyn, o którym mowa to Grazia z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a do kiosków trafił w poprzednim tygodniu (23.03). Jak tylko pojawią się skany – od fanów z tego kraju – to na pewno wrzucimy je do albumu:

Napisane przez Kylie dnia 02/04/2016 | Skomentuj post (0)
Selena na okładce magazynu Gossips

Selena pojawiła się na okładce japońskiego magazynu Gossips wydanego na miesiąc kwiecień 2016. Sesja wykorzystana na ‘pierwszej stronie’ magazynu pochodzi z 2010 roku i została wykonana na potrzeby DailyMail. Do galerii dodałam średniej jakości zdjęcie okładki z Gomez.

Napisane przez Kylie dnia 17/03/2016 | Skomentuj post (0)