Selena była w centrum medycznym?

Zapewne wielu z fanów zastanawiało się, gdzie zniknęła Selena. Artystka zniknęła z mediów na prawie miesiąc. Według “The Blast”, Selena udała się do centrum medycznego, w którym spędziła dwa tygodnie!

Według “The Blast” Selena spędziła dwa tygodnie w centrum medycznym w Nowym Jorku, gdzie próbowała poradzić sobie z lękiem, atakami paniki i depresją. Źródła podają, że Selena skupia się na leczeniu poprzez zdrowe odżywianie, jej posiłki przygotowywane są przez szefa kuchni, a ona sama uczęszcza na pilates oraz medytuje.
Podczas leczenia Selena mogła mieć przy sobie swój telefon i robić to na co miała ochotę, nawet pracować [stąd jej spotkanie biznesowe w styczniu].
Ostatnie miesiące były dla Seleny okropne, włączając w to jej przeszczep nerki i problemy rodzinne. Dlatego zdecydowała się zadbać o siebie. Czuła, że to co robi wyjdzie jej na dobre i planuje tam jeszcze wrócić w tym roku. Nasze źródła mówią, że Justin Bieber o wszystkim wiedział i wspierał ją w jej wyborach dotyczących zdrowia.

Napisane przez Kylie dnia 02/02/2018 | Skomentuj post (0)
Selena brana pod uwagę do roli w “West Side Story”?

Steven Spielberg wyznał niedawno, iż planuje wydać remake musical “West Side Story”. Fani zaczęli zastanawiać się nad tym, kto powinien zagrać główne role. Jak się okazuje, wiele z nich chciałoby zobaczyć Selenę w roli Marii! Selena jest opisywana jako delikatna i słodka, co z w połączeniu z umiejętnością tańca, gry aktorskiej i śpiewu daje aktorkę idealną do tej roli! Oczywiście są to tylko pogłoski, nic nie zostało potwierdzone, ale pozostaje nam mieć nadzieję, że zobaczymy i usłyszymy naszą idolkę w musicalu!

Napisane przez Kylie dnia 29/01/2018 | Skomentuj post (0)
Selena i Zayn Malik nagrają razem duet?

W sieci pojawiła się niepotwierdzona informacja, jakoby Selena i Zayn Malik mieli nagrać razem duet!

Selena Gomez i Zayn Malik zaśpiewają razem w piosence “A Whole New World”, która będzie częścią ścieżki dźwiękowej do nadchodzącej produkcji Disneya “Aladyn”!

Napisane przez Kylie dnia 21/01/2018 | Skomentuj post (0)
Selena jest w Nowym Jorku?

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych fanów Seleny – Ronnie zdradził na swoim Twitterze, że miał okazję spotkać Selenę w Nowym Jorku, kiedy ta opuszczała studio w którym miała sesję zdjęciową. Niestety, nie pojawiły się póki co żadne zdjęcia na potwierdzenie tych słów, ale kilkoro innych fanów potwierdziło, że widziało team Seleny w Nowym Jorku.

Podobno Selena miała na sobie okulary przeciwsłoneczne, futrzaną kamizelkę oraz ciemnobrązową szminkę. Niestety, według Roonie, Selena nie zgodziła się na zdjęcie.

Napisane przez Kylie dnia 17/01/2018 | Skomentuj post (0)
Nowe informacje dotyczące “A Rainy Day in New York”

Jak zapewne większość z was wie, krążą w sieci plotki, jakoby premiera najnowszego filmu z udziałem Seleny “A Rainy Day in New York” miałaby się nigdy nie odbyć. Wszystkiemu winiem jest reżyser, Woddy Allen, który jest oskarżony o molestowanie. Na aktorów, którzy zdecydowali się zagrać w filmie, spadła duża ilość negatywnych komentarzy. Jak się okazje, Selena przekazała swoje wynagrodzenie za udział w produkcji (a nawet znacznie więcej) na rzecz fundacji Time’s Up Legal Defense Fund, która zajmuje się pomaganiem kobietom i mężczyznom, których dotknęło molestowanie seksualne. Ponadto, mama Seleny, wypowiedziała się na Instagramie na temat wyboru Sel:

Przepraszam, ale nikt nie może zmusić Seleny do czegoś, czego ona nie chce. Przeprowadziłam z nią długą rozmowę na temat tego, aby nie brała udziału w tym filmie, ale to nie zadziałało. Jej team to cudowni ludzie. Nie ma tam przypadkowych ludzi. Nikt jej nie kontroluje. Sama podejmuje decyzje. Nie ważne jak bardzo ktoś by się starał jej to odradzać. To jak grochem o ścianę.

Napisane przez Kylie dnia 17/01/2018 | Skomentuj post (0)
Plotka: Selena i Justin są na Malediwach?

W sieci pojawiły się plotki, jakoby Selena, Justin oraz mama Justina byli aktualnie na Malediwach!

Niedawno zaczęły pojawiać się pogłoski, że Selena i Justin są na Malediwach. Zostali zauważeni razem na lotnisku, gdy udawali się do prywatnego samolotu i lecieli na wyspę, gdzie zostali odebrani przez ochronę. Później miała dolecieć do nich mama Justina, Patty. Według świadków, para znajduje się w prywatnej willi, z dala od zgiełku. Mówi się także, że willa jest nadzorowana przez ochronę, która nie pozwala zbliżać się obcym do obiektu. Świadkowie mieli okazję spotkać ich jedynie, kiedy pojawili się na brzegu, udając się na jacht.

Napisane przez Kylie dnia 15/01/2018 | Skomentuj post (0)
Zgłoszenia Seleny do nagród Grammy?

Do sieci wyciekły możliwe nominacje do nagrody Grammy, które zostały zgłoszone przez Selenę! Jak się okazuje, Sel postanowiła skupić się na dwóch utworach – It Ain’t Me oraz Bad Liar. Ta pierwsza została zgłoszona w kategorii “Best Dance Recording”, natomiast “Bad Liar” w kategoriach “Record of the Year” oraz “Song of the Year”. Informacje te oczywiście nie zostały oficjalnie potwierdzone, na oficjalne nominacje będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Napisane przez Kylie dnia 08/11/2017 | Skomentuj post (0)