Zgłoszenia Seleny do nagród Grammy?

Do sieci wyciekły możliwe nominacje do nagrody Grammy, które zostały zgłoszone przez Selenę! Jak się okazuje, Sel postanowiła skupić się na dwóch utworach – It Ain’t Me oraz Bad Liar. Ta pierwsza została zgłoszona w kategorii “Best Dance Recording”, natomiast “Bad Liar” w kategoriach “Record of the Year” oraz “Song of the Year”. Informacje te oczywiście nie zostały oficjalnie potwierdzone, na oficjalne nominacje będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Napisane przez Kylie dnia 08/11/2017 | Skomentuj post (0)
Niepotwierdzone: Fragment tekstu piosenki z SG2?

TSRares, które jest znane z publikowania rzadkich informacji dotyczących Seleny, które w późniejszym czasie zazwyczaj się potwierdzają, wrzuciło na swój Twitter najprawdopodobniej fragment tekstu piosenki z nowego albumu Seleny!

PL: Kiedy to spada w dół, powracają wspomnienia.

Napisane przez Kylie dnia 12/04/2017 | Skomentuj post (0)
Selena podpisała kontrakt z Coach?

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, jakoby Selena miała podpisać kontrakt z marką odzieżową Coach.

Selena Gomez podpisała duży, warty 10 milionów dolarów kontrakt z Coach, gdzie zaprojektuje swoją linię ubrań oraz zostanie twarzą ekskluzywnej kolekcji.
Gomez została okrzyknięta w ubiegłym roku najpopularniejszą gwiazdą na Instagramie, z ilością 104 milionów obserwujących.
Źródło zdradziło nam, że częścią kampanii będzie zaprojektowanie przez Gomez jej własnej linii dla Coach oraz wystąpienie w reklamie.

Źródło: PageSix.com

EDIT: Informacja została potwierdzona! Selena oficjalnie podpisała kontrakt z Coach!


Napisane przez Kylie dnia 12/12/2016 | Skomentuj post (0)
“Good For You” znajdzie się na soundtracku Ciemniejszej Strony Greya?

Pojawiły się pogłoski, jakoby singiel Seleny “Good For You” miał się znaleźć na soundtracku nadchodzącej produkcji filmowej “Ciemniejsza Strona Greya”. Jak myślicie, utwór wpasowałby się w klimat filmu?

EDIT: Niestety, informacja okazała się nieprawdziwa. Good For You nie znajdzie się na soundtracku.

Napisane przez Kylie dnia 11/12/2016 | Skomentuj post (0)
Piosenki z Revival będą nominowane do Grammy?

W sieci pojawiły się niepotwierdzone doniesienia jakoby zarówno album Revival jak i poszczególne piosenki Seleny miały by być nominowane do prestiżowej nagrody Grammy. Piosenki o jakich mowa to Same Old Love, We Don’t Talk Anymore oraz Hands To Myself.

Album roku (Album Of The Year)
• Revival

Najlepszy album pop (Best Pop Vocal Album)
• Revival

Piosenka roku (Song Of The Year)
• Same Old Love
• We Don’t Talk Anymore

Nagranie roku (Record Of The Year)
• Same Old Love

Najlepsze pop solo (Best Pop Solo Rendering)
• Same Old Love

Najlepszy pop duet (Best Pop Duo/Group Performance)

• We Don’t Talk Anymore

Najlepszy klip muzyczny (Best Music Video)
• Hands To Myself

Myślicie, że Selena faktycznie miałaby szansę otrzymać nominację do Grammy?

Napisane przez Kylie dnia 02/11/2016 | Skomentuj post (0)
Kilka niepotwierdzonych informacji o nowym albumie!

Jak pisałam kilka postów wcześniej, nowym album Seleny ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Specjalnie dla Was zebrałam kilka niepotwierdzonych informacji dotyczących SG2, które od kilku dni krążą w sieci.

1. Selena nagrała piosenkę z SIA na nowy album, ale nie umieści jej na płycie.
2. Będzie inna wersja “Who Says”, podobna trochę do “Kill Em With Kindness”.
3. Znajdzie się tam inna wersja “Feel Me”, z utalentowanym piosenkarzem płci męskiej.
4. Selena nagrywała ten album odkąd wyszło “For You”.
5. Album ma się nazywać “Sunshine”.
6. Na płycie ma się znaleźć 3 innych, wspaniałych artystów.
7. Selena jest współautorką wszystkich piosenek, które mają się znaleźć na SG2.
8. Piosenka “Stronger” jest w stylu “Who Says”.
9. “Drown In My Own Tears” ma być o tym jak Selena się czuła kiedy była samotna i miała złamane serce. Ma być lepsze nawet od “Perfect”.
10. “Pose” jest miksem “Good For You” i “Hands To Myself” ale jest lepsze niż te dwie piosenki razem.
11. Selena chciała współpracować z Arianą przy tym albumie, ale ta była zajęta pracą nad własną płytą.
12. Podstawowa wersja albumu ma mieć 11 piosenek.

Ponadto poniżej możecie zobaczyć pełną listę utworów (oczywiście niepotwierdzoną!):

setlista

Napisane przez Kylie dnia 28/06/2016 | Skomentuj post (0)
Plotka: Czy znamy tytuł piosenki z trzeciej, niewydanej płyty?

Selena niedawno dodała blisko minutowy filmik na swój profil na Instagramie, na którym śpiewa kawałek nowej, nigdzie niesłyszanej piosenki, która znajdzie się na nowym albumie, nad którym wokalistka właśnie zaczęła pracować, więcej o tym tutaj.

Na nagraniu widzimy naszą idolkę oraz producenta w scenerii studyjnej. Panna Gomez ma w zwyczaju ubierać się swobodniej, gdy wybiera się do studio, by czuć się wygodniej i nie odczuwać stresu podczas nagrań.

Fani zaczęli udostępniać utwór na platformie SoundCloud pod nazwą „Nowy Snippet”, po czym dostali ostrzeżenie na swoje e-maile z powodów praw autorskich. Jak podał SoundCloud, piosenka, którą słyszymy na nagraniu nosi tytuł “Pose”.

Przez ostatni okres wielu fanów Seleny zastanawiało się, jaki tytuł może mieć utwór, który zanuciła Gomez. Selenators również w tym celu zrobiły kilka akcji na Twitterze, Instagramie oraz Facebook’u, mając nadzieję, że chociaż na jednym z portali Selena zauważy ich pracę i zdradzi tytuł.

Najprawdopodobniej utwór z filmiku dodanego na w/w portal będzie nazywał się “Pose” i zostanie zamieszczony na trzecim, najnowszym krążku wokalistki, nad którym trwają prace.

Filmik jest dostępny tutaj. :)

Napisane przez Kylie dnia 04/04/2016 | Skomentuj post (0)
Selena na iHeart Radio Music Awards 2016 obok Justina?

Pojawiła się druga wersja miejsc siedzących na iHeart Radio Music Awards 2016. Według osoby, która wykonywała obie fotografie (pierwsza kilka postów niżej), Selena będzie siedzieć obok przyjaciółki Taylor oraz… Justina Biebera.


Is that a better seating arrangement? Playing musical cards for the #iheartradio awards… #justinbieber #selenagomez #iheartradioawards #jelena

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chelsea Lauren (@chelsealaurenla)

Kilka godzin później, fotografka Chelsea Lauren po dużej ilości podawania dalej tego zdjęcia zrobiła niespodziankę dla fanów Seleny i zamieściła zdjęcie, które wykonała piosenkarce w styczniu i nie było nigdzie wcześniej publikowane:


Napisane przez Kylie dnia 02/04/2016 | Skomentuj post (0)
Nowy singiel Seleny już tego lata!

Wspaniała wiadomość! Menadżerka Seleny, Aleen Keshishian, na swoim Twitterze odpowiedziała na wiadomość fanki, która zapytała o to, kiedy wyjdzie nowy singiel. Z wypowiedzi Keshishian możemy wywnioskować, że nowa muzyka pojawi się już tego lata!

Pytanie: Przepraszam za ponownie pytanie. Niektórzy Selenators pytają, czy nowy singiel Seleny wyjdzie w sierpniu albo lipcu? Wiem, że musimy być cierpliwi, ale może jakaś mała podpowiedź dla nas?

Aleen: Wkrótce. Będziecie mieć dobre lato!

Napisane przez Kylie dnia 29/05/2015 | Skomentuj post (0)
Mandy i Brian nie są już menadżerami Seleny?

Wszystko wskazuje na to, że mama i ojczym Seleny nie są już jej menadżerami.

To ma sens. Nikt nie chce swoich rodziców jako przedsiębiorców przez całą swoją karierę. Jej rodzice nie chową urazu. Selena jest coraz starsza i coraz bardziej niezależna. To nie stało się z dnia na dzień. Ich drogi rozeszły się w zeszłym miesiącu. Zdecydowali sie skupić na sobie jako rodzinie, zamiast rozmawiać ciągle o biznesach.

Według plotek, potencjalnym kandydatem na stanowisko menadżera panny Gomez jest Bradford Cobb, który współpracuje m.in. z Katy Perry.

Ponadto pod znakiem zapytania stoi jej muzyczna kariera, gdyż jej kontrakt z Hollywood Records obejmował nagranie 4 albumów, a jak wiemy Selena chce poświęcić się nieco aktorstwu.

Napisane przez Kylie dnia 11/04/2014 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >