The Blast: Selena nie dostała ataku paniki!

Po występie Seleny na American Music Awards, w sieci pojawiły się plotki, jakoby Selena tuż przed występem dostała ataku paniki i dlatego też zdecydowała się zaśpiewać z playbacku. Zdaniem The Blast jest to nieprawda. Pamiętajmy, że artystka kilka miesięcy temu przeszła przeszczep nerki, nadal musi bardzo uważać na swoje życie i zdrowie i być może właśnie to było decyzją, iż nie zaśpiewa na żywo.

Dementując plotki, Selena Gomez nie miała ataku paniki przed występem na American Music Awards.
Ostatniej nocy, Gomez pojawiła się na scenie pierwszy raz od przeszczepu nerki, aby wystąpić ze swoim najnowszym singlem “Wolves”. Fani zauważyli, że Gomez ubrana w białą sukienkę i w blond włosach wydawała się bardzo nieśmiała i zagubiona podczas występu. W sieci szybko rozprzestrzenił się plotki, z których wynikało, że Gomez doznała ataku paniki przed wyjściem na scenę i dlatego wyglądała na zagubioną podczas występu. Jednak źródło, które są powiązane z Gomez zdradziło nam, że nie doszło do ataku paniki. Powiedziano nam, że Gomez po prostu odgrywała rolę na scenie i wcale nie była smutna, za kulisami cieszyła się i śmiała. Selena była bardzo szczęśliwa podczas swojego występu, po którym natychmiast pobiegła do garderoby, aby przytulić rodzinę i całą resztę, która przyszła ją wspierać.

Napisane przez Kylie dnia 21/11/2017 | Skomentuj post (0)
Miejsce Seleny na AMA

W sieci pojawiło się zdjęcie wykonane przez obsługę American Music Awards, na którym widzimy w którym miejscu będzie siedziała nasza Selena. Okazuje się, że zajmie miejsce tuż obok Shawna Mendesa oraz Nialla Horana, a za nią będzie siedział Jared Leto.

Ponadto, potwierdzone zostało, że Marshmello dołączy do Sel na scenie podczas występu.

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena śpiewa akustyczne wersje “Wolves” i “It Ain’t Me”!

Selena zrobiła niemały prezent fanom i na swoim Instagramie wzięła udział w transmisji na żywo. Podczas live zaśpiewała akustycznie dwie piosenki – “Wolves” oraz “It Ain’t Me”, a także odpowiedziała na kilka pytań!

– Selena zdradziła, iż nie zna daty wydania SG2. Nie planuje wydać jej w najbliższym czasie.
– Artystka zdradziła, że chciałaby nagrać piosenkę z Taylor Swift, gdyż kocha jej twórczość ale nie wie czy i kiedy to nastąpi.
– O klipie do Wolves: Wideo będzie trochę tajemnicze, ale będzie piękne. Nie będzie trudne do zrozumienia, gdyż nie będzie zbyt dużo różnych scen. Zasadniczo, to będę stała w jednym miejscu śpiewając piosenkę.

Napisane przez Kylie dnia 09/11/2017 | Skomentuj post (0)
Premiera teledysku do “Wolves” już 19 listopada!

19 listopada odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych – rozdanie nagród American Music Awards. Na tej też gali odbędzie się oficjalna premiera teledysku do piosenki “Wolves”, a także Selena wykona ją po raz pierwszy na żywo! Poniżej znajdziecie krótki zwiastun wideoklipu!

Napisane przez Kylie dnia 07/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena kupiła nowy dom! [Zdjęcia]

Jak się okazuje, nasza Selena po raz kolejny zainwestowała swoje pieniądze w nieruchomość! Tym razem artystka zdecydowała się na zakup ogromnej posiadłości w znanej dzielnicy Studio City (Los Angeles) za kwotę bagatela 2 milionów dolarów! W galerii znajdziecie fotografie nowego domu panny Gomez!

Napisane przez Kylie dnia 20/05/2017 | Skomentuj post (0)
“Bad Liar” oficjalne 18 maja!

Selena oficjalnie potwierdziła, że jej najnowszy singiel “Bad Liar” wyjdzie już 18 maja! Piosenka ma mieć swoją premierę w amerykańskim radiu, ale będzie również dostępna na takich platformach jak np. Spotify! Według krążących pogłosek utwór będzie solowy, nie będzie w nim brał udział żaden inny artysta!

Napisane przez Kylie dnia 14/05/2017 | Skomentuj post (0)
Selena zdradziła nazwę nowego singla!

Selena dodała na swój Instagram tajemnicze zdjęcie z napisem “Bad Liar” (pl. Zły kłamca). Jest to prawdopodobnie nazwa nowego singla Seleny! Ponadto na zbliżającej się gali Billboard Music Awards (21 maja) wystąpi jakiś artysta z nową, nieznaną jeszcze piosenką i pojawiły się pogłoski, jakoby miała to być nasza Selena! W sieci pojawiły się pogłoski, że piosenka “Bad Liar” to ta, którą znaliśmy wcześniej pod nazwą “Bad News”, której fragment mogliśmy usłyszeć kilka miesięcy temu!

EDIT: Singiel wyjdzie najprawdopodobniej w czwartek, czyli w dzień, kiedy skończy się odliczanie na stronie Seleny!
+ Pojawiła się informacja, że autorami tekstu do “Bad Liar” są Selena Gomez, Julia Michaels, Justin Tranter oraz Ian Kirkpatrick!

Napisane przez Kylie dnia 11/05/2017 | Skomentuj post (0)