Nowe/stare polaroidy

Do galerii dodałam w lepszej jakości polaroidy, które zostały wykonane 5 sierpnia, podczas konferencji w kościele w Los Angeles.

Szybki link:
+1 zdjęcie | Inne (Others) » Zdjęcia prywatne » Różne

Napisane przez Kylie dnia 26/01/2018 | Skomentuj post (0)
Mandy o wyborach Seleny

Mama Seleny, Mandy Teefey, w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się co nie co o Selenie, a dokładniej zahaczyła o temat jej powrotu do Justina. Poniżej znajdziecie przetłumaczony artykuł:

Mady Teefey powiedziała Gossip Cop, że jej córka Selena Gomez jest “dorosła” i “dokonuje własnych wyborów”. Gossip Cop rozmawiało z producentem “13 Reasons Why” w wyniku wielu spekulacji w tabloidach w ostatnim czasie.

Dla przykładu, w ostatnim miesiącu Gossip Cop zniszczyło plotkę rozsianą przez OK!, które niesłusznie twierdziło, że Gomez mieszka z mamą, która prawdopodobnie nałożyła godzinę policyjną i zakazała przychodzić Justinowi Bieberowi do domu. Nic z tego nie było prawdą. A dzień później zdementowaliśmy plotki In Touch, które mówiły o rzekomym przymusie badania alkomatem, jeśli Selena miałaby się spotkać z Bieberem. Teraz możemy rzucić trochę światła na to, co się dzieje.

Jak wszyscy wiemy, Gomez przeszła przeszczep nerki w zeszłe lato, po tym jak jej bliska przyjaciółka Francia Raisa zdecydowała się oddać jej swój organ. Gwiazda choruje na toczeń rumieniowaty od lat, a jej matka powiedziała Gossip Cop:

Kiedy jesteś młoda, czujesz się niepokonana, a ona [Selena] musiała nauczyć się, że nie będzie typową 20-latką. Jesteśmy błogosławione, że mamy Francię w swoim życiu.

Dodając, że czuła się odpowiedzialna nie tylko za swoją córkę, ale również za Francię i jej rodzinę podczas całego procesu. Śmiejąc się, że ma już zapewne zakaz wejścia do tego szpitala.

Opisując córkę jako “odważną i nieustraszoną” Teefey mówi: “Byłam dumna z jej odwagi.” Potwierdza, że nie rozmawiała z Bieberem podczas hospitalizacji Gomez. W rzeczywistości, nawet nie pisali ze sobą wiadomości przez lata. Przyznaje, że jest “niezadowolona” z niedawnego ponownego spotkania pary, ale przyznaje:

Selena może przeżyć swoje życie jak tylko zechce, dopóki jest szczęśliwa, bezpieczna i zdrowa. Każda matka i córka mają nieporozumienia. [Mowa o zaprzestaniu bycia menagerką Seleny w 2014 roku] Nigdy nie oczekiwaliśmy, że będziemy jej menadżerami do końca życia. Zatraciliśmy rodzinny czas, ponieważ gdy ją tylko widzieliśmy, rozmawialiśmy o biznesowych sprawach. To nie było fajne dla żadnego z nas, tak jak wtedy, kiedy musieliśmy być z nią, ponieważ była niepełnoletnia.

Tefeey dodała, że Selena ma już 25 lat i wie co jest dla niej dobre. Jest dorosła i dokonuje własnych wyborów.

Napisane przez Kylie dnia 15/01/2018 | Skomentuj post (0)
Pierwsze stillsy z teledysku do “Bad Liar”

Selena podzieliła się z nami pierwszymi stillsami z oficjalnego teledysku do piosenki “Bad Liar”, który swoją premierę ma mieć już dzisiaj!

Napisane przez Kylie dnia 14/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena broni fanów Justina!

Jak zapewne większość fanów wie – w sieci w ostatnim czasie pojawiły się zdjęcia Justina z dziewczynami, które nie wpłynęły dobrze na Selenę. Artystka śpiewała utwór “Feel Me” z wyraźnym zdenerwowaniem a ponadto na zdjęciach wyglądała na rozdrażnioną. Były chłopak Seleny – Justin zagroził ostatnio fanom, że przestanie dzielić się z nimi ważnymi momentami, jeżeli nie przestaną obrażać jego nowej dziewczyny. Selena napisała komentarz, w którym broni fanów Biebera!

Jeżeli nie potrafisz znieść hejtu, przestań publikować zdjęcia swojej dziewczyny lol – to powinno być czymś specjalnym, tylko między waszą dwójką. Nie bądź zły na fanów. Oni cię kochają.

Napisane przez Kylie dnia 15/08/2016 | Skomentuj post (0)
Revival Tour w Phoenix

5 lipca w Phoenix odbył się 39 koncert w ramach Revival Tour. Show odbyło się na Talking Stick Resort Arena o pojemności 18 tysięcy ludzi. Sprawdźcie poniższe zdjęcia z Meet & Greet, od fotografów oraz fanów! :-)

Zdjęcia od profesjonalnych fotografów

Zdjęcia od fanów

Meet & Greet

Część 1
Revival {1}
Same Old Love {1}
Come & Get It {1}
Sober {1}
Część 2
Wejściówka {1}
Good For You {1}
Survivors {1}
Slow Down {1}
Love You Like a Love Song {1}
Hands To Myself {1}
Część 3
Wejściówka {1}
Who Says {1}
Transfiguration (Cover Hillsong United) {1}
Nobody {1}
Feel Me {1}
Część 3
Wejściówka {1}
Me & My Girls {1}
Me & The Rhythm {1}
Body Heat {1}
Część 4
Sweet Dreams (Cover Eurythmics) {1}
Kill ‘Em With Kindness {1}
I Want You To Know {1}
Revival (Remix) {1}

Napisane przez Kylie dnia 07/07/2016 | Skomentuj post (0)
Revival Tour w Saskatoon

19 maja odbyło się kolejne show w ramach światowego Revival Tour, tym razem w Saskatoon (Kanada). Bez zmian w setliście i strojach, artystka zaśpiewała dla 5 tysięcznej publiczności w SaskTel Centre Arena.

Profesjonalne zdjęcia od fotografów

Zdjęcia od fanów

Napisane przez Kylie dnia 30/05/2016 | Skomentuj post (0)
Selena Gomez gwiazdą tysiąclecia według Billboard

Selena Gomez, Ariana Grande i Demi Lovato zostały mianowane gwiazdami tysiąclecia w rankingu zorganizowanym przez Billboard. Wynika to z sukcesów na listach przebojów, w social media, telewizji oraz sprzedaży płyt.

Dziecięca kariera: Gomez rozpoczęła karierę w telewizji “Barney i przyjaciele”, następnie “Czarodzieje z Waverly Place”, a teraz jest gwiazdą filmową.

Dominacja na Instagramie: Ma 77,8 milionów osób śledzących ją na Instagramie, co czyni ją najpopularniejszą osobą na tym portalu (niestety Taylor).

Prowadząca SNL: Zaprezentowała niesamowity pokaz jako gość muzyczny w styczniu, śpiewając “Hands To Myself” na łóżku.

Album #1: Gomez zadebiutowała z dwoma albumami studyjnymi na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Stars Dance w 2013 roku oraz Revival w 2015.

Napisane przez Kylie dnia 30/05/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >